Gdańsk atrakcje imprezy zdjecia relacje o piłce nożnej

BROD2610

Strona główna Piłka nożna Piłka nożna: Dwa zwycięstwa w cztery dni drużyny GOSRiT/el professional Luzino

Piłka nożna: Dwa zwycięstwa w cztery dni drużyny GOSRiT/el professional Luzino

el professionalPracowity tydzień mieli zawodnicy drużyny GOSRiT/el professional Luzino. Po niedzielnym meczu z Celtic Reda (zwycięstwo 5-1) podopieczni Pawła Radeckiego mieli do rozegrania mecze z zespołami Zatoki Puck oraz Salosu Rumia.

Pierwszy mecz rozegrany został w środę 8.05 w Luzinie. Przy ponad 25 upale nasi zawodnicy zagrali dobry mecz. Już w pierwszej połowie zawodnicy z Luzina pokazali jak dobrze potrafią grać w piłkę. Wpierw dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Dawid Pikulski (zwłaszcza pierwsza bramka była warta zobaczenia), a następnie kapitan Krzysztof Bollin przelobował bramkarza i po pierwszej połowie było już 3-0. Warto zaznaczyć, że nasz zespół powinien prowadzić wyżej ale bardzo dobrze spisywał się bramkarz z Pucka.

            W drugiej połowie upał dał o sobie znać i oba zespoły nie forsowały tępa. Nie przeszkodziło to zespołowi GOSRiTu w zdobyciu kolejnej bramki. Bardzo dobrze w polu karnym zachował się Miłosz Brill i ustalił wynik na 4-0.

            W niedzielę 12 maja aura była zupełnie inna. Padał deszcz przez co boisko było dość śliskie i utrudniało życie zawodnikom.

            W tych warunkach zespół Salos Rumia szybciej się zaadoptował i dość niespdoziewanie uzyskał prowadzenie. Drużyna GOSRiTu nie załamała się i szybko wyrównała po bramce Mateusza Stolc. Pod koniec pierwszej połowy Krzysztof Bollin pokazał kunszt zdobywając bramkę w sytuacji sam na sam wcześniej wkręcając w ziemię obrońcę z Rumii.

            Po przerwie nasz zespół zaczął od mocnego uderzenia. Doskonałe podanie Gębali wykorzystał Bollin, by chwilę później skompletować swój hat trick dzięki bardzo dobremu podaniu Miłosza Brill. Piątą bramkę dla naszego zespołu zdobył Dawid Pikulski, który po minięciu 2 obrońców bardzo ładnym uderzeniem nie dał szans bramkarzowi Salosu. W samej końcówce meczu zespół gospodarzy zdobył bramkę na 5-2.

Info i fot. GOSRiT Luzino

 

 

Skład w meczu z Puckiem

Grubaa (Rybicki) – Nastały (Szpakiewicz) Gębala (Droździel) Landowski (Stolc) – Pieńkowski Bollin (Seroczyńki) Splitthof Damps (Brill) Pikulski (Jarosz)

 

Skład na mecz z Salosem:

Rybicki – Nastały (Gębala) Stolc (Kawlewski) Szpakiewicz (Splitthof) – Droździel (Pieńkowski) Brill (Bornowski) Bollin (Klebba) Sreoczyński – Jarosz (Pikulski)

.