Gdańsk atrakcje imprezy zdjecia relacje o piłce nożnej

BROD2610

Strona główna Archiwum Kultura i Rozrywka Światowej sławy widowisko w Ergo Arenie

Światowej sławy widowisko w Ergo Arenie

cirque-du-soleil-feature


W rankingu najdoskonalszych środków ekspresji, mowa ciała zajmuje bodaj najwyższą pozycję. Wiedzą o tym członkowie teatralnej grupy Cirque du Soleil, a teraz przyjechali do Polski ze swoim najsłynniejszym widowiskiem Saltimbanco, by powiedzieć o tym również nam. Kanadyjscy artyści wystąpią u nas w dniach 19-22 stycznia 2012 w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie.Grupa Cirque du Soleil to kilkunastu artystów ulicznych, którym przewodzi wielki wizjoner, Guy Laliberté. Stworzył on m.in. nową wizję cyrku (Cirque Réinventé), w której zrezygnowano z udziału zwierząt, a cyrkowy humor zastąpiono artyzmem wysokiej klasy z elementami teatru i opery, bogatymi kostiumami i imponującą choreografią. Grupa występuje na najlepszych scenach świata – swoim występem uświetniła galę rozdania Oscarów w 2002 r., czy finał Super Bowl w 2007 r. Występowała także przed rodziną królewską w Dubaju, czy na scenach Las Vegas. Obecnie grupa składa się z pięciu tysięcy osób, gdzie ponad 1200 stanowią artyści z 50 różnych krajów. Ich występy obejrzało już ponad sto milionów widzów w trzystu miastach. Teraz zawitali także do nas.

O Saltimbanco:

Saltimbanco jest najdłużej granym widowiskiem Cirque du Soleil w tournée. Od 1992 r., podbija sceny wyprzedanych sal na wszystkich kontynentach, mając w sumie ponad 11, 5 miliona entuzjastycznych fanów.

Obsada Saltimbanco - pięćdziesięciu artystów z dwudziestu krajów – wzbogaca przedstawienie o akrobacje i pokazy sprawności fizycznej: niewiarygodną równowagę, skoki i obroty w „Chińskich tyczkach” czy „Rosyjskiej huśtawce”, popisy na trapezie i bungee, żonglerkę i akrobacje rowerowe oraz występy klaunów.

Saltimbanco pokazuje ludzi mieszkających w mieście, podobieństwa i różnice między nimi, rodziny i grupy, uliczny zgiełk, piętrzące się drapacze chmur. To autorskie widowisko jest całe zainspirowane miastem i jego kolorowymi mieszkańcami. Pełne koloru, zabawy i zachwytu Saltimbanco jest przedstawieniem, na którym bawić się będzie cała rodzina.

Repertuar (19 - 22 stycznia 2012)

Czwartek 19/01/12 20.00

Piątek 20/01/12 20.00

Sobota 21/01/12 16.00, 20.00

Niedziela 22/01/12 13.00, 17.00

CENY BILETÓW:  125 PLN, 190 PLN, 250 PLN

Bilety będą w sprzedaży od środy 20 października od godz. 11:00. Więcej informacji o przedstawieniu i biletach oraz możliwość ich zakupu na stronach

www.alterartshow.pl

www.cirquedusoleil.com/saltimbanco.  

Piotr Szulc

logo gymnasion

 logo-weselgdanskjpg

 

      


 http://ukashalvesat.com/ Ukash Turkiye Ukash Bozdurma Ukash Turkiye Ukash Turkiye

Burun Estetigi

Dis Estetigi Dis Estetigi lamine dis implant dis kanal tedavisi zirkonyum dis Liposuction Tstanbul Liposuction istanbul Rhinoplasty Turkey rhinoplasty istanbul cosmetic surgery istanbul Bebek Kiyafetleri sac ekimi Burun Estetigi meme buyutme goz kapagi estetigi goz kapagi estetigi meme kucultme Lazer Lipoliz Karin Germe burun estetigi yuz germe burun estetigi meme estetigi Su Kabagi Gourd Lamps somine burun estetigi