Gdańsk atrakcje imprezy zdjecia relacje o piłce nożnej

BROD2610

Strona główna Kontakt

Kontakt

Radosław Mazurek

Telefon: 601 990 177
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 


Przesyłając do nas materiał tekstowy lub fotograficzny oświadczasz, że akceptujesz Politykę Prywatności serwisu.

Polityka Prywatności

Przesłanie artykułu lub informacji, mających wyraźne znamiona tekstów przeznaczonych do publikacji, na należące do redakcji adresy e-mail jest równoznaczne z udzieleniem zgody na ich opublikowanie. Materiały takie nie podlegają zwrotowi.

Jednocześnie osoba przesyłająca materiał adres redakcji oświadcza, że przysługują jej nieograniczone prawa autorskie do owego utworu. Oświadcza również, że materiał sporządziła samodzielnie i nie jest on we fragmentach lub w całości plagiatem. W momencie odkrycia oszustwa osoba może zostać pociągnięta do odpowiedzialności karnej.

Portal GdanskTown.pl nie odpowiada za treść nadesłanych, nie podpisanych nazwiskiem członka redakcji, materiałów. Zastrzega sobie prawo do ich modyfikacji oraz skrócania. Polityka portalu nie jest utożsamiana z subiektywnymi poglądami jego redaktorów, ani też osób nadsyłających teksty. Portal nie bierze odpowiedzialności za tworzone blogi, opis w profilach, zdjęcia, reklamy, komentarze (także te, które pojawiają się na związanych z portalem profilach serwisów społecznościowych).

.


This domain was registered by Youdot.io