Gdańsk atrakcje imprezy zdjecia relacje o piłce nożnej

BROD2610

Strona główna Piłka ręczna 1/8 PP: Z MKS Kalisz o ćwierćfinał

1/8 PP: Z MKS Kalisz o ćwierćfinał

Przerwa reprezentacyjna powoli dobiega końca. Zanim szczypiorniści Wybrzeża wrócą na parkiety PGNiG Superligi Mężczyzn czeka ich jeszcze mecz 1/8 finału PP. W najbliższą sobotę we własnej hali podejmą pierwszoligowca – MKS Kalisz. Wstęp na mecz dla wszystkich będzie kosztował jedynie 5 zł.

Po blisko 1,5-miesięcznej przerwie w rozgrywkach podopieczni duetu Wleklak-Lijewski wracają do gry. Za nimi czas bardzo intensywnych przygotowań. – Okres przygotowawczy przepracowaliśmy solidnie zarówno pod względem motorycznym, jak i typowo jeżeli chodzi o zajęcia z piłką. Wydaje mi się że zrealizowaliśmy w 100% plan przygotowań i jesteśmy gotowi na drugą część sezonu – powiedział Damian Kostrzewa.

W trakcie przygotowań gdańszczanie rozegrali sporo meczów sparingowych. Wystąpili na dwóch turniejach: w Gorzowie Wielkopolskim i w Gryficach, a także rozegrali mecz kontrolny z Orlen Wisłą Płock. W tym czasie na boisku ogrywali się także młodzi zawodnicy Wybrzeża. – Wiadomo, że mecze kontrolne w takim okresie przygotowań nie są dobrym wyznacznikiem, ponieważ grane są na sporym zmęczeniu treningowym. Każdy sparing coś wnosi. Możliwość gry młodych zawodników pozwoli im uwierzyć, że są w stanie rywalizować z zawodnikami z Superligi. Naszą postawę będzie można ocenić po pierwszych meczach w lidze – dodał lewoskrzydłowy Wybrzeża.

W najbliższą sobotę czerwono-biało-niebiescy w meczu 1/8 PP zmierzą się z MKS Kalisz. To zespół dobrze znany szczypiornistom Wybrzeża. – MKS Kalisz jak na zespół pierwszoligowy bardzo dobrze sobie radzi pod wodzą grającego trenera Bartka Jaszki, który jest zdecydowanie największym atutem tej drużyny. My jak zawsze skupiamy się na swoich zadaniach i jeżeli zrealizujemy założenia i zawalczymy na 100% wynik powinien być po naszej myśli – zakończył Kostrzewa.

Cena biletów na mecz 1/8 Pucharu Polski dla wszystkich wynosi 5 zł.

Wybrzeże Gdańsk – MKS Kalisz, sobota, 4.02.2017 r., godz. 17.30, Hala AWFiS Gdańsk

 

Wybrzeże Gdańsk

 

 

 

 

 

 

 

 

.


This domain was registered by Youdot.io