Gdańsk atrakcje imprezy zdjecia relacje o piłce nożnej

BROD2610

Strona główna Pomorskie wiadomości Obozy zimowe oraz Klub Militarny

Obozy zimowe oraz Klub Militarny

UDANE FERIE Z SENSEI CENTRUM PRZYGODY

Przez dwa tygodnie kilkadziesiąt dzieci z Trójmiasta i okolic uczestniczyło w obozach i półkoloniach zimowych w SENSEI Centrum Przygody, które odbyły się w Żuławce. Czas upłynął szybko, głównie za sprawą fantastycznej i niezapomnianej zabawy.

Dzieci nauczyły się m.in. podstaw survivalu, wzięły też udział w warsztatach z robotyki. Nastolatkowie natomiast doskonalili swoje umiejętności militarne, poznając tajniki działania grup specjalnych.

Pełna fotogaleria z obozów i półkolonii na stronie internetowej

www.sensei.gda.pl

SPOTKANIE KLUBU MILITARNEGO

Już w sobotę (4 lutego) odbędzie się drugie w tym roku spotkanie Klubu Militarnego w SENSEI Centrum Przygody. Zapraszamy chętnych, którzy ukończyli 7 lat i chcą zasmakować wojskowego życia. Zajęcia odbędą się w Żuławce. Początek o godzinie 10.

KLUB MILITARNY to sekcja przeznaczona dla dzieci od lat 7 lat (dzieci są podzielone na grupy wiekowe). Jest kierowana do miłośników survivalowych i wojskowych klimatów. Ćwiczymy się w celności, samodzielności oraz w odgrywaniu w przyszłości rekonstrukcji z działań jednostek specjalnych. Uczestnicy powinni być wyposażeni w repliki broni ASG oraz mundury. Nie jest to jednak warunek konieczny.

KOSZT: 50 ZŁ ZA MIESIĄC (2 SPOTKANIA W MIESIĄCU)

DO KLUBU MILITARNEGO MOŻNA ZAPISAĆ SIĘ W KAŻDYM MOMENCIE!

ZAPISY: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefonicznie 880-530-132

 

 

SENSEI Centrum Przygody

.