Gdańsk atrakcje imprezy zdjecia relacje o piłce nożnej

BROD2610

Strona główna Inne sporty Mistrz z Pruszcza Gdańskiego

Mistrz z Pruszcza Gdańskiego

Kiedy zaczął pan swoją przygodę z kulturystyką?


Już w wieku 16 lat zacząłem się interesować sylwetkami. Zawsze byłem bardzo szczupły, a nawet chudy. Chciałem nabrać „trochę ciała”. Kolega pożyczył mi na wakacje zagraniczne pismo z kulturystami. To był rok 1996 i wtedy zaczęła się moja fascynacja tym sportem. Wtedy te sylwetki, które oglądałem, wydawały mi się nieosiągalne.

 


Gdzie zaczął pan trenować?

Mieszkałem na wsi. Z braćmi postanowiliśmy sami stworzyć sobie sprzęty. Zrobiliśmy go ze snopka słomy, z pręta stworzyliśmy gryf, który obłożyliśmy workiem, obciążenia zrobiliśmy z kół. Nie mieliśmy programu. To były czasy, kiedy nie mieliśmy dostępu do internetu i nie mogliśmy sprawdzić diet i tego, jak trenować. Kiedy zacząłem już pracować, treningi stały się bardziej regularne, ale wciąż trenowaliśmy w piwnicach. Zaczęliśmy zbierać informacje i kupować sprzęt.

Więcej w najbliższym numerze "Kuriera Gmin i Powiatu Gdańskiego" - dostępnym w twoich sklepach!

kurier100

Info i foto Radosław Mazurek


 

logo gymnasion

 logo-weselgdanskjpg

 

      


 http://ukashalvesat.com/ Ukash Turkiye Ukash Bozdurma Ukash Turkiye Ukash Turkiye

Burun Estetigi

Dis Estetigi Dis Estetigi lamine dis implant dis kanal tedavisi zirkonyum dis Liposuction Tstanbul Liposuction istanbul Rhinoplasty Turkey rhinoplasty istanbul cosmetic surgery istanbul Bebek Kiyafetleri sac ekimi Burun Estetigi meme buyutme goz kapagi estetigi goz kapagi estetigi meme kucultme Lazer Lipoliz Karin Germe burun estetigi yuz germe burun estetigi meme estetigi Su Kabagi Gourd Lamps somine burun estetigi