Gdańsk atrakcje imprezy zdjecia relacje o piłce nożnej

BROD2610

Strona główna Sport Zapasy Sukces gdańszczan na Igrzyskach Policji i Pożarnictwa

Sukces gdańszczan na Igrzyskach Policji i Pożarnictwa

Adam Muszynski podiumOd pierwszego do dziesiątego sierpnia w Belfaście odbywały się Światowe Igrzyska Policji i Straży Pożarnej - World Police and Fire Games. Wzięło w nich udział dwóch Gdańszczan, strażak i policjant. To co ich łączy, to fakt, że obaj są mistrzami Polski MMA, obaj są w tej dyscyplinie niepokonani i obaj reprezentują gdański klub Bjj i MMA Akademia Sarmatia.

 

Obaj też wrócili z Irlandii z medalami, choć jeden w sportach walki, a drugi w swojej drugiej pasji, sportach siłowych.

Adam Muszyński w Igrzyskach startował w zapasach. Ważąc 90 kg zdobył srebrny medal w kategorii do 97 kg. Wygrał trzy walki i uległ dopiero w finale utytułowanemu Gadzimuradowi Murmagomedowowi z Rosji. Adam na co dzień jest funkcjonariuszem gdańskiej policji. Ćwiczy sztuki walki w klubie Akademia Sarmatia i ma na swoim koncie liczne tytuły w Mixed Martial Arts i Brazylijskim jiu-jitsu, w tym Mistrzostwo Polski MMA w 2010 roku. W zapasach startował po raz pierwszy.

Mariusz Marciniak ma za sobą między innymi turę w Legii Cudzoziemskiej. Aktualnie pracuje w gdańskiej straży pożarnej. Oprócz sportów walki, w których także ma liczne sukcesy (min Mistrzostwo Polski MMA w 2011 roku), jego pasją jest wyciskanie sztangi. W tej dyscyplinie zdobył Mistrzostwo Polski Służb Mundurowych. I w niej to właśnie, w kategorii 82,5 kg, zdobył w irlandzkich igrzyskach złoty medal.

Info i fot. Akademia Sarmatia

.
http://www.xn--seocanavar-6ub.com/

http://www.xn--saekimimerkezi-hjb.web.tr/sac-nakledilmesi-sac-ekimi-hakkinda/

http://www.xn--burunestetii-nyb.web.tr/12-2/

https://twitter.com/estetik_int

https://plus.google.com/+EstetikInternationalcomtr/

https://plus.google.com/+BahadırBaykalDr/

Burun Estetigi Ameliyati istanbul Turkey - http://www.xn--burunestetiirevizyonu-j4c.web.tr/

Kurumsalseo.web.tr