Gdańsk atrakcje imprezy zdjecia relacje o piłce nożnej

BROD2610

Strona główna Sporty walki Gdański strażak wygrywa w klatce

Gdański strażak wygrywa w klatce

sar920 kwietnia w Świeciu miała miejsce trzecia edycja zawodowej gali MMA – Wieczór Gladiatorów. Swoja pierwszą zawodową walkę wygrał na niej Mariusz Marciniak z gdańskiego klubu Akademia Sarmatia.

 

 


Do tej pory Mariusz walczył dziesięć razy jako amator i za kazdym razem wygrywał. W 2011 roku wywalczył tytuł amatorskiego Misrza Polski. Sukcesy odnosił także w Brazylijskim jiu-jitsu, gdzie wygrał Puchar Polski Północnej, oraz w Sambo. Był też Mistrzem Polski Służb Mundurowych w wyciskaniu sztangi. Na co dzień jest strażakiem, pracuje w jednostce nr 1 we Wrzeszczu, a jego przygoda z mundurem obejmowała między innymi turę w regimencie spadochronowym francuskiej Legii Cudzoziemskiej.


Przeciwnikiem Mariusza był Damian Domachowski z toruńskiego klubu No Limits. Damian to także amatorski Mistrz Polski, ale w kategorii juniorów. Od tamtego sukcesu stoczył już pięć walk zawodowych, z czego trzy wygrał, wszystkie przed czasem. Tym razem przed czasem przegrał. Marciniak zmusił go do poddania się zakładajac duszenie tuż przed końcem pierwszej rundy.

Info Akademia Sarmatia
Zdjęcia: Rudolf Stybar

.
http://www.xn--seocanavar-6ub.com/

http://www.xn--saekimimerkezi-hjb.web.tr/sac-nakledilmesi-sac-ekimi-hakkinda/

http://www.xn--burunestetii-nyb.web.tr/12-2/

https://twitter.com/estetik_int

https://plus.google.com/+EstetikInternationalcomtr/

https://plus.google.com/+BahadırBaykalDr/

Burun Estetigi Ameliyati istanbul Turkey - http://www.xn--burunestetiirevizyonu-j4c.web.tr/

Kurumsalseo.web.tr