Gdańsk atrakcje imprezy zdjecia relacje o piłce nożnej

BROD2610

Strona główna Z miasta 21 stycznia (sobota) 2017 godz. 12:00 ”Wyspa Skarbów” Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na spektakl Teatru Magicznych Baniek

21 stycznia (sobota) 2017 godz. 12:00 ”Wyspa Skarbów” Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na spektakl Teatru Magicznych Baniek

21 stycznia (sobota) 2017 godz. 12:00 ”Wyspa Skarbów” Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na spektakl Teatru Magicznych Baniek „Początek” Koncept i scenariusz: Kamil Leński i Małgorzata Mach Reżyseria: Małgorzata Mach Wykonanie: Kamil Leński Spektakl „Początek” to historia człowieka, który odkrywa magię.

Delikatnie, krok po kroku, zbliża się do poznania i okiełznania żywiołu baniek mydlanych. Ogląda je, dotyka, zaczyna się ich uczyć aby odkryć radość w swobodnej zabawie. Spotkanie z Teatrem Magicznych Baniek to gwarancja familijnej zabawy! Przenieśmy się w oniryczny świat teatru i magii.

Kosmos bańkowy, w którym grawitacja nie istnieje, a ulotne struktury naprzemiennie pękając, to przenikając się ze sobą, tworzą sekwencję niezapomnianych wrażeń… działań, z których każde mogłoby pretendować do osobnego talent show! Zapraszamy do świata żywiołów, magicznych sztuczek i scenicznej zabawy.

Spektakl bez ograniczeń wiekowych. Dołącz do wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/1798273970427268/

Bilety: 10 zł (9 zł z Kartą do kultury) Z A P R A S Z A M Y !

 

"Plama" Gdański Archipelag Kultury
www.plama.art.pl

 

 

 

.