Gdańsk atrakcje imprezy zdjecia relacje o piłce nożnej

BROD2610

Strona główna Inne sporty Tłumy na luzińskiej Gali Sportu 2016

Tłumy na luzińskiej Gali Sportu 2016

W sobotę 10 grudnia na Hali Widowiskowo – Sportowej GOSRiT w Luzinie odbyła się Gala Sportu podsumowująca mijający rok. W uroczystości wzięły udział m in. władze gminy z Wójtem Jarosławem Wejerem oraz Przewodniczącym Rady Gminy Luzino Bartłomiejem Formela na czele, liczni sponsorzy i darczyńcy oraz grupa ponad 600 luzińskich sportowców i trenerów.

 

Na początku Gali Piotr Klecha - dyrektor GOSRiT Luzino a zarazem Przewodniczący Pomorskiego LZS podziękował nestorom luzińskiego sportu, którzy udostępnili swoje sportowe pamiątki, które z okazji 70-lecia LZS można było oglądać na luzińskiej hali. Warto dodać, że wśród zdjęć zachowała się m in. fotografia LZS Luzino z 1946 roku. Kolejnym etapem Gali był krótki występ artystyczny, działającej przy KTS-K GOSRiT Luzino grupy teatralnej: St. Lawrence.

Następnie wręczono podziękowania ponad 40 sponsorom i darczyńcom, którzy z rąk Wójta Jarosława Wejera oraz przewodniczącego Bartłomieja Formela otrzymali podziękowania przy głośno wiwatującej publiczności. Sponsorami głównymi byli: Gmina Luzino, Mariusz Maszota El professional, Firma Lotos mecenas projektu „Piłkarska Przyszłość z Lotosem” ,Rafał Kędziora i Grzegorz Wiśniewski Wikęd , Zygmunt Kleba z firmy Kleba, Witold Skiba Pomorska Komunikacja Samochodowa, Pomorskie Zrzeszenie LZS, Maciej Kowalczuk – Pomorski Urząd Marszałkowski

Ponadto wręczono podziękowania dla sponsorów i darczyńców: Piotr Waga WP Waga, Ireneusz i Lucyna Kandziorra – Energobud z Luzina, Mirosław Kopacz- firma Protel z Luzina, Roman Konkol – Tech Rom z Luzina, Stanisław Engelbreht Radny Gminy Luzino, Zygmunt Dudek – BS Krokowa , San-Tech Michał Szmytka, Lucyna Furmann – Hurtownia Elektryczna DOKO z Wejherowa, Krzysztof Wiśniewski Eurocast ze Strzebielina, Witold Breska P.H. „U Witka” z Luzina, Krzysztof Gordziej trampkarze.pl, G.S. Sierakowice, Sklep Zoologiczny Pupil z Luzina , Arkadiusz Szopieraj – PZU, Transport Ciężarowy Józef Formela, Agnieszka Sobodzińska, Wytwórnia Pierników Bajka Kinga Blokus, ZHU Marek Małaszycki, Stasiu Bus Stanisław Bach, Nadleśniczy Kaliszewski Mariusz - Kazimierz Bistroń – dyrektor Gimnazjum w Luzinie, Mariusz Kryża . Oddzielne podziękowania wręczono sponsorom naszej V ligowej drużyny, która po rundzie jesiennej jest liderem rozgrywek: Rafał Kędziora firma Wikęd, Mariusz Maszota El professional, WWWGlass Pan Wiesław Labuda, Ekologistik Pan Janusz Bullmann, Spółdzielnia Metal Wojciech Witak, PHUStalmar Mariusz Bojka, Rotor Paweł Hapaniuk i Leszek Glaza, Auto Naprawa Rafał Bladowski, Szkło-Mar Marian Szlaga, Cardo Agencja Jarosław Łępicki

Nagrodzono również naszych sportowców w tym piłkarzy GOSRiT el professional Luzino za zajęcia III miejsca w finale krajowym turnieju Piłkarska Kadra Czeka, GOSRiT Kleba Luzino za wygranie finału wojewódzkiego oraz zajęcie 8 miejsca w Polsce w turnieju Tymbarka, naszych kickboxerów z brązowa medalistką Mistrzostw Świata Zuzanną Kalbarczyk na czele, powoływanych do Kadry Pomorza naszych piłkarzy i piłkarki: Nikole Kankowską, Kacpra Barteckiego, Igora Wiczkowskiego, nasze tenisistki stołowe Magde i Kasie Płotka. Tradycyjnie już wręczono Złote Buty najlepszym strzelcom KTS-K GOSRiT Luzino: Szymonowi Skurat i Remigiuszowi Zalewskiemu, brązowy but otrzymał Kamil Gruba a najskuteczniejsza piłkarką okazała się Aneta Plotzke. Wyróżniono też Miłosza Gruba najskuteczniejszego bramkarza klubu.

Szczególne podziękowania skierowano do grupy ponad 24 trenerów pracujących w KTS-K GOSRiT Luzino: Lisewski Grzegorz , Piątek Sylwester, Pliński Maciej , Buczak Krzysztof, Kaczmarczyk Rafał, Radecki Paweł, Hinz Paweł , Semak Grzegorz, Piątek Karol, Buzała Paweł, Jasielski Piotr, Cytryniak Mateusz, Mariusz Kaliszewski , Kotwica Tomasz, Joryn Tomasz , Maksym Graczyk, Freitag Rafał, Sonnenberg Piotr, Płotka Waldemar , Karcz Rafał, Kotłowski Patryk, Izabela Wolska oraz Szmydtka Wiesław z GKS Luzino BnO i Dorota Żaczek ze Świetlicy Skrzydła Anioła

Nagrodzono również kierowników zakończonej niedawno Luzińskiej Ligi Sołeckiej, którzy społecznie przez cały rok prowadzą swoje sołeckie ekipy. Są to: Witold Dąbrowski – organizator ligi, Barłomino -Mirosław Joskowski, Kębłowo- Krzysztof Guzmann, Kochanowo -Wiesław Konkol, Luzino -Zbigniew Tobias, Sychowo- Arek Bieszke, Wyszecino - Waldemar Formela, Robakowo -Adrian Klawikowski, Zelewo - Daniel Bujak, Milwino -Wacław Żywicki

Atrakcją gali było losowanie losów w loterii, która trwała od miesiąca. Do wygrania w niej były: Koszulka Reprezentanta Polski, Sławomira Peszko z podpisami piłkarzy Lechii Gdańsk, Koszulka Arki Gdynia z autografem Grzegorza Nicińskiego i Jarosława Krupskiego trenerów żółto-niebieskich, Koszulka Podbeskidzia Bielsko- Biała z podpisami wszystkich zawodników drużyny, oryginalną koszulkę Michała Pazdana zawodnika Legii Warszawa, Koszulka Reprezentacji Polski, w której w meczach byłych gwiazd polskiej piłki grywał Radosław Michalski obecny prezes Pomorskiego ZPN. Nagrodą główną w loterii był Rower Górski ufundowany przez 4 Radnych Gminy Luzino: Sylwestra Piątka, Stanisława Engelbrechta, Bartłomieja Formela, iPatryka Miotk. Wszystkie one znalazły nowego właściciela.

Po części oficjalnej nasi młodzi sportowcy mieli okazję do zaprezentowania swoich umiejętności a całość już tradycyjnie zakończyła się meczem Rodzice- Trenerzy, który był rozgrzewką przed odbywającymi się 17 grudnia pierwszymi Mistrzostwami GOSRiT Luzino rodziców.

W trakcie gali oprócz wyróżnień i podziękowań wręczono świąteczne upominki wszystkim z ponad 520 dzieci trenujących w naszym klubie.

Gala została dofinansowana przez: Gminę Luzino, GOSRiT Luzino, Mariusz Maszota el professional, WP Waga, Zygmunt Kleba z Firmy Kleba, Bartłomiej Formela Przewodniczący Rady Gminy Luzino oraz Stowarzyszenie Kaszubskie Towarzystwo Sportowo - Kulturalne.

Kompletna lista nagrodzonych osób podczas Gali Sportu 2016:

Podziękowanie za dostarczenie zdjęć i pamiątek sportowych z okazji 70-lecia LZS

1.Zbigniew Tobias

2.Zygmunt Ziemann

3.Kazimierz Klass

4.Stanisław Geliński

5.Urszula Kryża

6.Roman Klinkosz

7.Bobrowski Franciszek

8.Zygmunt Brzeziński

Przyjaciele Luzińskiego Sportu 2016:

1. Pan Jarosław Wejer- Wójt Gminy Luzino

2. Pan Bartłomiej Formela – Przewodniczącego Rady Gminy Luzino

3. Pani Gabriele Lisius – Staorste Powiatu Wejherowskiego

Sponsorzy Główni, „Przyjaciele Luzińskiego Sportu 2016”

1. Mariusz Maszota El professional od lat jeden z największych darczyńców, bez którego pomocy nie była by możliwości rozwoju piłki młodzieżowej w Luzinie

2. Firma Lotos. Mecenas projektu „Piłkarska Przyszłość z Lotosem” Adam Burak, Wiesław Labuda

3. Piłkarska Przyszłość z Lotosem Tomasz Bocheński

4. Pan Rafał Kędziora i Grzegorz Wiśniewski z firmy Wikęd od lat wspierająca nie tyko piłkę seniorską ( zapraszam syna )

5. Pan Zygmunt Kleba z firmy Kleba- sponsor główny GOSRiT 2004

6. Pan Witold Skiba – prezes Pomorskiej Komunikacji Samochodowej dzięki pomocy, którego piłka kobieca może się u nas rozwijać

7. Pomorskie Zrzeszenie LZS

8. Maciej Kowalczuk – Pomorski Urząd Marszałkowski

9. Radosław Michalski– prezes Pomorskiego ZPN

Sponsorzy i darczyńcy „Przyjaciele Luzińskiego Sportu 2016”

1. Piotr Waga WP Waga od lat wspierający nasz klub

2. Ireneusz i Lucyna Kandziorra – Energobud z Luzina

3. Mirosław Kopacz- firma Protel z Luzina

4. Roman Konkol – Tech Rom z Luzina

5. Stanisław Engelbreht Radny Gminy Luzino wspierający nasze piłkarki

6. Zygmunt Dudek – BS Krokowa o/Luzino

7. San-Tech Michał Szmytka

8. Pani Lucyna Furmann – Hurtownia Elektryczna DOKO z Wejherowa

9. Krzysztof Wiśniewski Eurocast ze Strzebielina

10. Witold Breska P.H. „U Witka” z Luzina –

11. Krzysztof Gordziej trampkarze.pl

12. Józef Formela G.S. Sierakowice

13. Sklep Zoologiczny Pupil z Luzina

14. Arkadiusz Szopieraj – PZU

15. Transport Ciężarowy Józef Formela

16. Wytwórnia Pierników Bajka Kinga Blokus

17. ZHU MarekMałaszycki

18. Usługi TransportoweBach Stanisław Bach

19. Nadleśniczy Kaliszewski Mariusz

20. Agnieszka Sobodzińska

21. Kazimierz Bistroń – dyrektor Gimnazjum w Luzinie, z którym współpracujemy przy większości imprez sportowych

22. Mariusz Kryża z podziękowaniami za wsparcie akcji Bank Żywności

Sponsorzy V ligowej drużyny GOSRiT Wikęd Luzino:

1. Pan Rafał Kędziora firma Wikęd

2. Mariusz Maszota El professional

3. WWWGlass Pan Wiesław Labuda

4. Ekologistik Pan Janusz Bullmann

5. Spółdzielnia Metal Wojciech Witak

6. PHU Stalmar Mariusz Bojka

7. Rotor Pan Paweł Hapaniuk i Pan Leszek Glaza

8. Auto Naprawa Rafał Bladowski

9. Szkło-Mar Marian Szlaga

10. Cardo Agencja Jarosław Łępicki

Podziękowania dla administracji GOSRiT Luzino

1. Mirosława Czylkowska

2. Anita Richert

3. Sabina Rozmarynowska

4. Lucyna Mach

5. Izabela Piątek

6. Roksana Klecha

7. Adam Olejniczak

8. Grzegorz Zembrzucki

Podziękowania dla trenerów i kierowników:

1. Lisewski Grzegorz

2. Piątek Sylwester

3. Pliński Maciej

4. Buczak Krzysztof

5. Kaczmarczyk Rafał

6. Radecki Paweł

7. Hinz Paweł

8. Semak Grzegorz

9. Piątek Karol

10. Buzała Paweł

11. Jasielski Piotr

12. Cytryniak Mateusz

13. Mariusz Kaliszewski

14. Kotwica Tomasz

15. Joryn Tomasz

16. Maksym Graczyk

17. Freitag Rafał

18. Sonnenberg Piotr

19. Płotka Waldemar

20. Karcz Rafał

21. Kotłowski Patryk

22. Szmydtka Wiesław

23. Izabela Wolska

24. Dorota Żaczek

Lista Zawodników GOSRiT Kleba 2004 Luzino. Zostali oni wyróżnieni za ubiegłoroczne zwycięstwo w finale wojewódzkim Turnieju Tymbarka oraz zajęcie 8 miejsca w Polsce podczas finału krajowego.

Ponadto drużyna prowadzona przez Tomasz Joryna wygrała prestiżowy turniej Lotos Junior Cup:

1.Miotk Kacper,

2. Brauer Nikodem,

3.Gozdecki Dorian,

4.Raczyński Filip,

5.Angel Filip,

6.Formela Konrad,

7. Roppel Olivier,

8. Pikron Igor,

9.Maszota Kaspar,

10. Skurat Szymon,

11. Rybakowski Norbert,

12.Lidzbarski Radosław ,

13.Sulkowski Dominik,

14.Bartosz Mienik,

15.Maciej Zdziebłowski.

Trener Tomasz Joryn

Lista zawodników GOSRiT el professional Luzino, którzy osiągnęli w tym roku historyczny sukces zajmując III miejsce w finale krajowym Turnieju Piłkarska Kadra czeka LZS

Lista zawodników Piłkarska Kadra Czeka

1. Grubba Miłosz

2. Michałek Łukasz

3. Stolc Mateusz

4. Landowski Szymon

5. Dapms Beniamin

6. Krzyżanowski Wojciech

7. Siebert Dawid

8. Spoltthof Damian

9. Klotzki Oskar

10. Rutkowski Aleksander

11. Bartecki Kacper

12. Droździel Wiktor

13. Bornowski Kacper

14. Gębala Dominik

15. Nastały Mikołaj

Trener: Rafał Kaczmarczyk

Podziękowanie za awans do 1 Wojewódzkiej Ligi Juniora młodszego wywalczyli zawodnicy GOSRiT 99/2000:

Maciej i Michał Kożyczkowski, Łukasz Murakowski, Dawid Soldatke, Dariusz Dulek, Jakub Knichnicki, Marcin Kędziora, Adam Ceregra, Jakub Domski

Trener Grzegorz Semak

Podziękowania dla wychowanków GOSRiT Luzino grających w roku 2016 w meczach I drużyny GOSRiT Luzino (IV i V Liga)

1. Kalkowski Wojciech

2. Kożyczkowski Maciej

3. Kożyczkowski Michał

4. Mienik Adrian

5. Murakowski Łukasz

6. Roicki Michał

7. Roppel Adrian

8. Tobiaski Jakub

9. Wenta Kamil

10. Ziemann Szymon

Duża konkurencja była w tym roku wśród najlepszych strzelców klubu. :

Złoty but: Szymon Skurat i Remigiusz Zelewski 26 goli

Brązowy but: Kamil Gruba

Wśród dziewczyn najskuteczniejsza była Aneta Plotzke

Najlepszy bramkarz klubu: Miłosz Gruba

Za wybitne osiągnięcia sportowe w mijającym roku nagrody otrzymują:

Piłka Nożna

1. Bartecki Kacper Powołanie na Konsultację Reprezentacji Polski oraz Kadrę Województwa Pomorskiego

2. Wiczkowski Igor Udział w Mistrzostwach Polski jako członek Kadry Województwa Pomorskiego

3. Kankowska Nikola 1 bramkarka

Reprezentacji Pomorza dziewcząt U-13 Kickboxing:

1. Zuzanna Kalbarczyk brązowa med. Mistrzostw Świata w kickboxingu kadetów starszych (Dublin, Irlandia), 6-krotna Mistrzyni Polski w kickboxingu

2. Paulina Stenka Puchar Świata w Budapeszcie, Mistrzyni Polski w kickboxingu kadetek starszych 2016

3. Filip Stark Mistrz Polski kadetów starszych w kickboxingu 2015, 2016

4. Kacper Macholl brązowy med. Mistrzostw Polski kadetów młodszych 2016

5. Patrycja Hinc Mistrzyni Polski juniorek w kickboxingu 2015, Mistrzyni Polski seniorek 2016.

Trener Rafał Karcz

Sztuki Walki: Zapraszam trenera Rafała Freitaga

1. Mutke Weronika V Miejsce na Mistrzostwach Świata, Mistrzostwo Polski w Warszawie

2. Fajter Milena Mistrzostwo Polski w Warszawie

3. Matusiak Justyna Mistrzostwo Polski w Warszawie

4. Kata Sebastian Mistrzostwo Polski w Warszawie

Tenis stołowy:

Płotka Katarzyna Złoty medal w grze mieszanej – Mistrzostwa Województwa Juniorów; 3 miejsce w WTK Juniorek; 1 miejsce w eliminacjach wojewódzkich do Mistrzostw Polski Juniorów

Płotka Magdalena Brązowy medal Mistrzostw Polski LZS Kadetek; Srebrny medal Mistrzostw Województwa Kadetek; Brązowy medal Mistrzostw Województwa Juniorek; 1 miejsce WTK Juniorek

Trener: Waldemara Płotka

Zawodnicy i kierownicy drużyn Luzińskiej Ligi Sołeckiej

Tabela 2016:

1. Zelewo

2. Kochanowo

3. Kębłowo

4. Milwino

5. Wyszecino

6. Robakowo

7. Luzino

8. Sychowo

9. Barłomino

Warto dodać, że Kochanowo zajęło 3 miejsce w Mistrzostwach Pomorza drużyn soleckich, a Luzino 5 lokatę.

Działacze sportowi, kierownicy drużyn sołeckich:

Witold Dąbrowski – organizator ligi

Barłomino -Mirosław Joskowski

Kębłowo- Krzysztof Guzmann

Kochanowo -Wiesław Konkol

Luzino -Zbigniew Tobias

Sychowo- Arek Bieszkie

Wyszecino - Waldemar Formela

Robakowo -Adrian Klawikowski

Zelewo - Daniel Bujak

Milwino -Wacław Żywicki

Losowanie nagród w naszej loterii:

Koszulkę Arki Gdynia z autografem Grzegorza Nicińskiego i Jarosława Krupskiego trenerów żółto-niebieskich

Koszulkę Podbeskidzia Bielsko- Biała z podpisami wszystkich zawodników drużyny

Oryginalną koszulkę Michała Pazdana zawodnika Legii Warszawa

Koszulkę Reprezentacji Polski, w której w meczach byłych gwiazd polskiej piłki grywał Radosław Michalski obecny prezes Pomorskiego ZPN, 30 krotny reprezentant Polski, 5-krotny Mistrz polski, mistrz Izraela i Cypru uczestnik Ligi Mistrzów wraz jego autografem

Koszulkę Reprezentanta Polski, Sławomira Peszko z podpisami piłkarzy Lechii Gdańsk

Nagroda główną w loterii jest Rower Górski ufundowany przez 4 Radnych Gminy Luzino: Sylwestra Piątka, Stanisława Engelbrechta, Bartłomieja Formela, i Patryka Miotk

Mecze pokazowe

18:00 – 18:10 Derby GOSRiT 2009 trener Joryn

18:12 – 18:22 Derby GOSRiT 2008 trener Kotwica

18:24 – 18:34 Derby GOSRiT 2007 trener Cytryniak

18:36 – 18:46 2005/06 Jasielski – Dziewczyny Młodsze Freitag

18:48 – 18:58 Piątek Karol 2005 – Paweł Buzała 2005

19:00 – 19:10 Grzegorz Semak 2004 – Radecki 2002/03

19:12 – 19:22 Trener Sylwester Piątek II Liga Kobiet – Trener Kaczmarczyk Junior Młodszy

19:30 - Trenerzy – Rodzice

Piotr Klecha

Prezes KTS-K GOSRiT Luzino
www.gosrit.luzino.pl
www.uwolnijpilke.pl

.




http://www.xn--seocanavar-6ub.com/

http://www.xn--saekimimerkezi-hjb.web.tr/sac-nakledilmesi-sac-ekimi-hakkinda/

http://www.xn--burunestetii-nyb.web.tr/12-2/

https://twitter.com/estetik_int

https://plus.google.com/+EstetikInternationalcomtr/

https://plus.google.com/+BahadırBaykalDr/

Burun Estetigi Ameliyati istanbul Turkey - http://www.xn--burunestetiirevizyonu-j4c.web.tr/

Kurumsalseo.web.tr