Show Biznes

10-letni syn Bena Afflecka wjechał Lamborghini w BMW

Rytuałem przejścia w tym wspaniałym amerykańskim życiu jest nauka prowadzenia samochodu – zwykle zaczynając o wiele młodej niż mamy na to prawne pozwolenie – i bezbłędnie, w końcu robiąc coś umiarkowanie głupiego za kierownicą samochodu. Więc proszę, dołączcie do mnie i powitajcie Samuela Afflecka, 10-letniego syna Bena, w Fender Bender Club.

W niedzielę po południu, TMZ uzyskał zdjęcia tego, co wyglądało na wesołą rodzinną wycieczkę – Ben, Samuel i Jennifer Lopez byli obecni – do 777 Exotics, salonu wynajmu luksusowych samochodów w Beverly Hills. Jak podaje portal, Ben pozwolił swojemu synowi wskoczyć za kierownicę bananowo-żółtego Lamborghini, które kosztuje 230,000 dolarów. Zrobił to, co zrobiłby każdy zupełnie nieprzeszkolony w prowadzeniu samochodu i szybko wjechał w BMW. Ale to było tylko zadrapanie! Nikt nie został ranny, według pracownika dilera. „Kiedy [Samuel] wsiadł do samochodu, szarpnął w tył i w przód,” pracownik powiedział Page Six. „Mamy mały lot, a samochody są blisko siebie. Wszyscy byli w porządku! Wydawali się szczęśliwi i kontynuowali przeglądanie.”

Jeśli chcesz doświadczyć prawie wszystkich ludzkich emocji w ciągu około 20 sekund, sprawdź cały zestaw zdjęć dostarczonych przez paparazzich na TMZ. Jest młody Samuel sprawdzający uszkodzenia. J-Lo śmieje się z tego wszystkiego? Ben trzymający ręce w górze i zaciskający palce w sposób, który można opisać tylko jako capeesh?! To jest podróż. Cieszymy się, że wszystkim nic się nie stało. I że Samuel najwyraźniej odziedziczył po swoim ojcu zamiłowanie do robienia memów, kiedy jest poza domem.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom w podaniu ich adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnych treści można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button