Show Biznes

10 modowych niezbędników, które każda dwudziestokilkulatka powinna mieć w swojej szafie

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że spodobają się również Tobie. Jeśli kupisz polecany przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Sekretem każdej nienagannie ubranej osoby jest dobrze zaopatrzona szafa. Nie stanie się to z dnia na dzień, ale już teraz możesz zacząć tworzyć idealną garderobę, kupując kilka podstawowych ubrań. W wieku 20 lat oznacza to zakupy podstawowych rzeczy i inwestowanie w świetne podstawy – ponieważ, powiedzmy sobie szczerze, w czasach studenckich zgromadziłaś wystarczająco dużo modnych t-shirtów, sukienek mini i spodni typu cutoffs.

Teraz nadszedł czas na zakupy dżinsów, w których można swobodnie chodzić do biura, oraz klasycznej koszuli na guziki, którą można nosić dłużej niż od 9 do 5. Nie musisz wydawać dużo, ale zdecydowanie wydaj tam, gdzie to się liczy, i zwróć uwagę na rzeczy, które będziesz nosić z sezonu na sezon, rok po roku. Potraktuj to jako swoją szafę startową dla dwudziestokilkulatka i rozpocznij zakupy wszystkich najważniejszych elementów garderoby właśnie tutaj.

Dodatkowa relacja: Macy Cate Williams i Hannah Weil McKinley

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button