PytaniaShow Biznes

10 najlepszych aplikacji do oglądania filmów w dowolnym miejscu – GdanskTown.pl

W tym postępującym wieku technologii, bardzo niewiele osób jest skłonnych do wydobycia czasu z ich napiętego harmonogramu, aby obejrzeć swoje ulubione filmy, jak tylko zostanie wydany. Każdy szuka aplikacji, które dadzą im przyjemność oglądać swoje ulubione filmy zawsze i wszędzie, gdzie czują się jak. Więc tutaj jest lista, która rozwiąże wszystkie problemy w ciągu kilku sekund, i daje wystarczająco dużo pomysłów na temat takich aplikacji:

  1. Showbox: Niestety ta aplikacja jest niedostępna w Google Playstore, ale jest to jedna z najbardziej poszukiwanych aplikacji do darmowego streamingu programów telewizyjnych i filmów na całym świecie. Obsługuje Chromecast, i daje abonentom obiektu do pobrania swoich ulubionych filmów, a później mogą oglądać go w dowolnym momencie na swoim urządzeniu. Ta aplikacja jest również kompatybilna z komputerami PC.

Download APK

  1. Netflix: Jest to ogromna sieć streamingu wideo na całym świecie, która składa się z dużej kolekcji filmów i programów telewizyjnych. Każdy może łatwo zarejestrować się w tej aplikacji i przeglądać dużą liczbę filmów do wyboru. Obsługuje Airplay i Chromecast do przesyłania strumieniowego filmów. Biblioteka w tej aplikacji jest dobrze zorganizowana i ma kategorie oparte na regionach. Jednak nie jest to darmowe i abonenci będą musieli zapłacić jakąś prawdziwą kwotę miesięcznie i cieszyć się oglądaniem ulubionych filmów. Czytaj też: Jak oglądać seriale bez blokady?

Download APK

  1. Hulu Plus: Ta aplikacja składa się tylko z ograniczonej i wybranej ilości filmów, jednak znana jest z jakości swojego systemu programowania. Nie reklamuje żadnych swoich zagranicznych treści, ale oferuje dużą liczbę filmów indie do obejrzenia. Obsługuje również Chromecast i Airplay, a miesięcznie pobiera kilka dolarów.

Download APK

  1. Crackle: Jest podobna do aplikacji Hulu Plus, ale jedyną różnicą jest to, że nie ma żadnej opłaty abonamentowej. Crackle składa się z setek pokazów i filmów dostępnych, które są dostępne do strumieniowania na żądanie. Ta bezpłatna aplikacja stała się jedną z najlepszych aplikacji iTunes, która doczekała się ponad 4 milionów pobrań w ciągu zaledwie pięciu miesięcy.

Download APK

  1. Cinema Box: Ta aplikacja filmowa jest dostępna wyłącznie dla użytkowników androidów, i pozwala użytkownikom oglądać filmy i programy telewizyjne w wysokiej jakości i wysokiej rozdzielczości. Jest również wbudowany w funkcję, aby pobrać filmy i oglądać go w trybie offline za darmo. Ta aplikacja obsługuje Chromecast do przesyłania strumieniowego filmów.

Download APK

  1. Real Player Cloud: Jest to aplikacja stworzona wyłącznie dla użytkowników androidów, która pozwoli im przeglądać ulubione programy telewizyjne i filmy. Jest również wbudowany w funkcję, która daje przyjemność oglądania filmów na komputerze lub tablecie, przez strumieniowanie go z Chromecast. Oprócz tych funkcji, można również zarejestrować się i utworzyć swoje konto na Real Player Cloud za darmo i uzyskać 2 GB miejsca na przesyłanie osobistych treści, takich jak zdjęcia lub filmy w tej aplikacji.

Download APK

  1. Tubi TV: Ta aplikacja filmowa jest tak samo jak strona internetowa pulpitu, ale, niektóre z funkcji zostały udoskonalone dla wygodnego korzystania z jego aplikacji wersji mobilnej, tak, że staje się bardzo łatwy w użyciu. Można mieć dostęp do filmów z różnych rodzajów gatunków. Tubi TV oferuje dużą kolekcję okładek filmowych, która jest więcej niż wystarczająca dla użytkownika do oglądania. Kiedykolwiek użytkownik wybiera film, aplikacja wyświetla kompletne informacje związane z filmami, które mówią o dacie wydania, czasie trwania, ocenie i gatunku.

Download APK

  1. Yidio: Ta aplikacja jest kompatybilna tylko z kilkoma wybranymi urządzeniami, ale ta aplikacja ma bardzo prosty i łatwy interfejs użytkownika. Ta aplikacja daje instrukcje, gdzie dokładnie trzeba przeglądać w celu znalezienia filmów za darmo. Można filtrować filmy na podstawie wielu kategorii, takich jak przez datę premiery, MPAA rating, gatunek, źródło. Użytkownicy mogą również ukryć filmy, które już obejrzeli i nie chcą ich na liście funkcji. Ta aplikacja nie ma dużej kolekcji filmów i programów. Czasami ta aplikacja wymaga zainstalowania innych aplikacji, takich jak Crackle lub Hulu Plus app do oglądania filmów za darmo. Ta aplikacja jest kompatybilna z iPhone, iPad, iPod touch, Android, Windows Phone, Amazon Kindle i wieloma innymi systemami operacyjnymi.

Download APK

  1. Local Cast: Najlepszą rzeczą w tej aplikacji jest to, że, to pochodzi za darmo, i to jest naprawdę bardzo łatwe do strumienia filmów przez Chromecast w tej aplikacji. Można nagrać ich spersonalizowane wideo i może również strumieniować go na Chromecast za pomocą tej aplikacji mobilnej. Jednak istnieją pewne użytkownicy, którzy znaleźć mini problemy związane z tym aplikacji, które zostaną rozwiązane wkrótce przez osadzenie aplikacji z niektórych dodatkowych funkcji.

Download APK

  1. Popcorn Flix: Popcorn flix to kolejna dobrze znana aplikacja mobilna do oglądania filmów, dzięki której użytkownicy mogą oglądać filmy całkowicie za darmo. Strona główna tej aplikacji ma listę kilku filmów i innych pożądanych filmów można przeglądać na podstawie ich gatunku. Oferuje swoim użytkownikom opcję, z pomocą której filmy mogą być organizowane w oparciu o kategorie, takie jak najczęściej oglądane lub nowo dodane. Można cieszyć się wygodą gromadzenia ich pożądanych filmów, które mogą być przechowywane w oddzielnej liście, tak że użytkownicy nie będą musieli logować się w kółko w tym celu.

Download APK

Bonus Point

Właśnie dostałem niesamowitą stronę, Gomovies. Jest to strona z filmami online, na której możesz oglądać filmy online za darmo bez konieczności ich pobierania. Wystarczy wpisać tytuł filmu w wyszukiwarce na stronie i można rozpocząć strumieniowe przesyłanie żądanego filmu natychmiast.

Related Articles

Back to top button