Show Biznes

10 najlepszych seriali oryginalnych Netflixa z 2022 roku (jak na razie)

Tak po prostu, kolejne pół roku oryginałów Netflixa wraca na waszą telewizyjną łupankę. Przespaliście się z daniem zielonego światła na oglądanie Squid Game? A może nigdy nie miałeś ochoty na obejrzenie Sex Education? Szkoda! Godziny, dni i tygodnie nowych oryginałów Netflix są już na platformie i te pokazy, odległe wspomnienie. Ulubieńcy, tacy jak Bridgerton, Stranger Things, The Umbrella Academy, i Ozark, powrócili na nowe sezony, wraz z hitami niespodziankami, takimi jak Inventing Anna. Naprawdę, w tym małym czerwonym prostokącie każdy znajdzie coś dla siebie. Kiedy w końcu jesteś gotowy, aby popełnić nowy binge, lub po prostu wrócić do starego ulubionego, przeczytaj naszą listę najlepszych oryginalnych seriali Netflix z 2022 roku. Jak dotąd, oczywiście.

Archiwum 81

Jeśli zaliczasz się do wielu niepokojących podcastów junkies, lub kultowych super fanów narracji, to Archive 81 jest idealnym zegarkiem dla Ciebie. Kiedy archiwista zostaje przydzielony do odzyskania serii uszkodzonych taśm, szybko dowiaduje się, że nagrania dokumentują satanistyczny kult. Pracując nad odkryciem prawdy, będzie musiał również walczyć z tym, by samemu nie zostać wciągniętym.

Watch Now

After Life

Jak na serial zorientowany wokół żałoby, fanom może być ciężko rozstać się z tą mroczną komedią, której ostatni sezon ukazał się w styczniu tego roku. Ricky Gervais, który również pisze i reżyseruje odcinki, gra Tony’ego, wdowca, który musi nawigować życie po stracie żony. W najnowszej serii odcinków Tony staje w obliczu nowej podróży w żałobie, gdy przetwarza stratę swojego ojca.

Watch Now

Ozark

Lata temu większość z nas nie przypuszczałaby, że w kolejnym trzymającym w napięciu thrillerze telewizyjnym wystąpi Jason Bateman. (To nie wszystkie przewidywania, które się pomyliły.) Ale tej wiosny ulubiona para przestępcza Ameryki stanęła w obliczu końca swoich intryg w czwartym i ostatnim sezonie Ozark. Cóż, przynajmniej na Netflixie. TBD co dokładnie wydarzyło się w finale.

Watch Now

Inventing Anna

Jak internet stale nam przypomina, „Nienawidzą widzieć girlbossa wygrywającego” To jest szczególnie prawdziwe, gdy ten girlboss jest winny oszustwa. Nie, nie mówimy o Elizabeth Holmes; mówimy o ulubionej nowojorskiej fałszywej dziedziczce Annie Delvey – której życie glamour i grand larceny wzięło gwałtowny zwrot, gdy została aresztowana w 2017 roku. Na podstawie wirusowego exposé Jessiki Pressler dla The Cut, Julia Garner, Anna Chlumsky i Laverne Cox występują w skandalicznej adaptacji Shondaland.

Watch Now

Miłość jest ślepa

Randkowy reality show, który wydawał się być skrojony na miarę miłości w czasach Covid-19, gdy zadebiutował w 2020 roku, Love Is Blind powrócił na kolejny sezon podrzędnych romansów. Nowy sezon był kontynuacją poprzedniego formatu – w którym uczestnicy poznawali się bez możliwości zobaczenia siebie nawzajem, ale nie martwcie się: ten sezon zawiera wiele nowych zwrotów akcji.

Watch Now

Vikings: Valhalla

Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem historii, czy znasz nazwisko Leif Erickson tylko z tego odcinka Spongeboba, spinoff History Channel Vikings: Valhalla to prawdziwy thriller. Podążając za wikingami, którzy najeżdżają Europę, serial przedstawia niektórych z najsłynniejszych Norsemenów, śledząc ich dziedzictwo wraz z nowymi osiągnięciami cywilizacyjnymi, takimi jak początki norweskiego pogaństwa.

Watch Now

Bridgerton

Tak, Bridgerton powraca z drugim sezonem. I na szczęście, nie musimy polegać na żadnych plotek z Lady Whistledown, aby uzyskać run-down na to, co odcinki pociągają za sobą. Ten sezon skupia się na Anthonym Bridgertonie, najstarszym synu, który stał się bardziej skupiony na obowiązku niż na miłości.

Watch Now

Stranger Things 4

Po trzech długich latach, Stranger Things w końcu powraca z czwartym sezonem. Nowe odcinki widzą Eleven dostosowującą się do nowego domu w Kalifornii – z wiarą piszącą do Mike’a o ich ponownym spotkaniu podczas przerwy wiosennej. Zgadnijcie co? Sprawy przybierają zły obrót. Eksplozje, przerażające lalki i nowy złoczyńca – ten sabat nie był zbyt spokojny.

Watch Now

Akademia Umbrella

Przebojowy serial superbohaterski o podróżach w czasie The Umbrella Academy, oparty na komiksach Gerarda Waya, powrócił w 2022 roku ze swoim trzecim sezonem. Jak zapowiedziano pod koniec drugiej serii odcinków, nowy sezon skupia się w dużej mierze na Sparrow Academy – nowym kolektywie przypadkowo utworzonym w wyniku błędu popełnionego przez Umbrella Academy podczas podróży w czasie.

Watch Now

Russian Doll

Mający swoją pierwszą premierę w 2019 roku, drugi sezon Russian Doll był długo wyczekiwany przez fanów. Nadnaturalna dramaturgia podąża za Nadią, graną przez Natashę Lyonne, której śmierć na jej 36. urodzinach prowadzi ją do niekończącego się Groundhog Day przeżywania jej ostatniego dnia. Drugi sezon nie spełnił oczekiwań, jakie w nim pokładano, ale z chęcią obejrzymy go z Lyonne każdego dnia tygodnia.

Watch Now

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom w podaniu ich adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnych treści można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button