Show Biznes

10 naszych ulubionych bawełnianych legginsów na lato

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które uwielbiamy i myślimy, że Tobie też się spodobają. Jeśli kupisz polecony przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Jeśli jesteś kimś, kto uwielbia być aktywny, ale chce czegoś niezwykle wygodnego i niepodrażniającego skóry, wiesz już, że bawełna jest jedną z najlepszych tkanin do wykorzystania. Może być ciężko znaleźć bawełniane legginsy, które nie są super cienkie i prześwitujące, ale właśnie tam wchodzimy. Wykonaliśmy ciężką pracę i znaleźliśmy 10 świetnych legginsów, wszystkie wykonane w ponad 50 procentach z bawełny. Na gorące letnie dni, wylegiwanie się w domu lub podróżowanie, posiadanie bawełnianych legginsów zmienia grę.

Ważne jest, aby zauważyć, że jeśli planujesz bieganie, robi trochę treningu siłowego, lub robi trening HIIT, to nie są legginsy go-to (można sklep nasze wybory dla najlepszych legginsów treningowych, zbyt). Raczej lubimy je na podróże, spacery z psem, załatwianie spraw lub kręcenie się po domu. Są w porządku dla lekkiego ruchu, ale jeśli planujesz się spocić, jest wiele innych, bardziej odprowadzających pot opcji. Czy chcesz coś niedrogiego, jak poniżej 20 dolarów, czy coś bardziej luksusowego i niezwykle wygodnego, mamy cię pod opieką. Czytaj dalej, aby kupić nasze wybory, i przygotować się do nowego ulubionego codziennego legginsy.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button