Show Biznes

10 produktów, które sprawią, że plażowanie z maluchami stanie się prawdziwą przyjemnością

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że spodobają się również Tobie. Jeśli kupisz polecany przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Zaplanowanie wycieczki z maluchami nie jest tak łatwe, jak się wydaje, zwłaszcza jeśli jest to wycieczka na plażę. Należy pamiętać o zabezpieczeniu ich przed wodą i użyciu kremu z filtrem przeciwsłonecznym. Jest jednak kilka innych rzeczy, które warto wziąć pod uwagę, aby rodzinny dzień na plaży przebiegł bezproblemowo. Stworzyliśmy listę plażowych niezbędników dla maluchów, które pomogą utrzymać roztargnienie na wodzy.

Znaleźliśmy kilka przedmiotów, które pomogą zapobiec dostawaniu się uporczywego piasku wszędzie, takich jak mata plażowa odporna na piasek i rękawica do wycierania piasku. Jeśli Twój maluch uwielbia zabawy w wodzie, kup mu okulary do pływania z przeciwmgielnymi soczewkami, które nie wyrwą mu włosów. Znaleźliśmy nawet przenośny fotelik wyposażony w tackę, dzięki której maluchy będą mogły zjeść przekąskę i uzupełnić płyny bez ryzyka dostania się piasku do buzi. Zobacz nasze najlepsze propozycje.

Dodatkowa relacja: Rebecca Brown

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button