Show Biznes

100+ zdjęć 4 uroczych dzieci Kim i Kanye: North, Saint, Chicago i Psalm

Po czwórce dzieci i prawie siedmiu latach małżeństwa, Kim Kardashian i Kanye West postanowili rozstać się ze sobą na początku 2021 roku. Para pierwotnie związała węzeł 24 maja 2014 roku, zaledwie niecały rok po powitaniu ich pierwszego wspólnego dziecka. W czasie po ich ślubie Kardashian urodziła drugie dziecko, a para powitała swoje trzecie i czwarte przez nosiciela ciążowego.

Teraz North, Saint, Chicago i Psalm mają odpowiednio 9, 6, 4 i 3 lata. Kardashian często zamieszcza ich słodkie zdjęcia na swoim Instagramie i zawsze jest pewna, że zaznacza ich urodziny specjalnym postem. Dzieci nie towarzyszą jednak często Kardashian w pracy – ale niedawno Saint i Psalm wywołali urocze poruszenie, gdy znajdowali się na widowni wywiadu Kardashian w programie „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon„, co oznacza, że w najbliższym czasie może się to nie zmienić.

Podczas gdy rozwód Kardashian i Westa wydawał się burzliwy przez jakiś czas, para wydaje się być ponownie współzamieszkująca nieco polubownie i można mieć tylko nadzieję, że sprawy nieco się uspokoiły dla dobra ich słodkich dzieci.

Przeczytaj, aby dowiedzieć się nieco więcej o czwórce wspólnych dzieci pary i zobaczyć niektóre z ich najsłodszych zdjęć na przestrzeni lat.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button