Show Biznes

11 Meble Target kawałki, aby dodać do swojego patio tego lata

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które uwielbiamy i myślimy, że Tobie też się spodobają. Jeśli kupisz polecony przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Wpływ Targetu na nas, redaktorów POPSUGAR, nie jest tajemnicą. Z rzeczami takimi jak zestawy treningowe, super wysokie dżinsy, a nawet praktyczne kapcie, trudno nie zakochać się w tym sklepie all-in-one. Teraz, gdy lato już oficjalnie nadeszło, mamy tylko jedną kategorię na myśli: meble zewnętrzne. Meble zewnętrzne są idealne na rodzinne posiłki, poranne filiżanki kawy, wieczory gier i wiele innych. Od wyróżniającej się kolekcji Threshold Designed With Studio McGee, która zawiera nowoczesne krzesła i wspaniałe sześcioosobowe stoły, po inspirowaną stylem bohemy kolekcję Opalhouse Designed With Jungalow, która zawiera naturalnie wyglądające krzesła z wikliny i wspaniałe, ręcznie tkane elementy, nie trzeba dodawać, że te przedmioty przekształcą Twoje podwórko w beztroski, tropikalny raj idealny na domowy wypad.

Jeśli szukasz nowego dodatku do patio lub chcesz zacząć od zera, jest tak wiele, że Target ma do zaoferowania za cenę, która nie złamie twojego budżetu. Od dwuczęściowych zestawów krzeseł do zestawów patio bistro dla małych przestrzeni do dużych stołów jadalnych i więcej, nie ma powodu, aby się wstrzymywać. Znajdź najlepsze meble tarasowe Target dla swojej przestrzeni zewnętrznej przed.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button