Show Biznes

11 najlepszych niskowęglowodanowych płatków śniadaniowych według dietetyków

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że spodobają się również Tobie. Jeśli kupisz polecany przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Płatki śniadaniowe o niskiej zawartości węglowodanów są dostępne (przed nami 11 propozycji zatwierdzonych przez dietetyków), ale trudno je znaleźć, ponieważ płatki śniadaniowe wytwarza się z ziaren, które z definicji są węglowodanami. Nie oznacza to, że nie możesz dokonywać mądrych wyborów o stosunkowo niskiej zawartości węglowodanów, ani że płatki zbożowe, zwłaszcza te pełnoziarniste, nie mogą być częścią twojego zrównoważonego planu żywieniowego. „Pełne ziarna są częścią zdrowej diety” – mówi Ana Hill, LD, zarejestrowany dietetyk i certyfikowany edukator diabetologiczny. „Dostarczają one błonnika, witamin i minerałów”

Kluczem jest upewnienie się, że Twoje płatki zbożowe dostarczają Ci czegoś więcej niż tylko węglowodanów. Makroskładniki odżywcze, takie jak białko i błonnik, są kluczowe dla zrównoważonego śniadania, które zapewni Ci sytość na cały poranek. Prawdopodobnie nie znajdziesz zdrowych płatków śniadaniowych z pięcioma gramami węglowodanów, ale to nic nie szkodzi – jeśli węglowodany, które spożywasz, są satysfakcjonujące, zdrowe, smaczne i pomagają Ci spożywać inne ważne składniki odżywcze, to już po wszystkim. Na początek zapoznaj się z poniższymi zdrowymi propozycjami, polecanymi przez zarejestrowanych dietetyków.

– Dodatkowa relacja autorstwa India Yaffe

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button