Show Biznes

11 Wysokiej jakości designerskie torby, w których zmieści się laptop

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które uwielbiamy i myślimy, że Tobie też się spodobają. Jeśli kupisz polecony przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Jeśli masz zamiar wydać pieniądze na designerską torbę, uważamy, że powinna ona być taka, którą będziesz chciała nosić cały czas. Dlatego uwielbiamy świetną designerską torbę tote; to coś, co możemy nosić zarówno do pracy, jak i na weekendy. Tak bardzo jak doceniamy małą torbę, nie ma nic lepszego niż świadomość, że masz wszystko, czego potrzebujesz i miejsce na zapas. Jesteśmy jakby zakochani w tych 11 designerskich torbach tote, a jeśli ktoś, kogo kochamy, czyta to, z przyjemnością otrzymamy każdą z nich – podpowiedź, podpowiedź!

Od klasycznych czarnych designerskich torebek do zabawnych kolorowych picków, a nawet designerskich torebek z płótna, które są świetne na lato, te 11 opcji to niektóre z naszych ulubionych. Te idealne dla każdego rodzaju kultury korporacyjnej, ponieważ jeśli wracasz do pracy, pokaż się w wyróżniającej się designerskiej torbie work tote. Ponadto, jeśli podróżujesz, istnieją świetne miękkie i składane torby tote, które mogą pomieścić wszystko, czego potrzebujesz, a nawet zmieścić się w walizce. Tote bags great for just about any occasion, and since big bags are making a comeback right now, you’re going to want to check these out.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button