Show Biznes

12 letnich butów do pracy, które wytrzymają długie dojazdy i upalne dni

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że spodobają się również Tobie. Jeśli kupisz polecany przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Lubię uważać się za eksperta w dziedzinie zakupów, ponieważ spędzam całe dnie na tworzeniu zestawień mody i wyszukiwaniu najlepszych z najlepszych produktów. Dlatego moi przyjaciele i rodzina często przychodzą do mnie, gdy mają pytania dotyczące zakupów, ponieważ wiedzą, że natychmiast będę miała garść rekomendacji. Ostatnio ktoś zapytał mnie, jakie są najlepsze buty do pracy na lato? Przez chwilę zatrzymałam się i pomyślałam, że to naprawdę trudna kwestia. Chcesz mieć coś lekkiego, przewiewnego, wygodnego, funkcjonalnego, a jednocześnie na tyle stylowego, że będziesz mogła łączyć je ze wszystkim innym, co masz w szafie. Wyruszyłam więc na misję, aby dowiedzieć się, które pary spełniają wszystkie te warunki.

Zwróciłam się do wszystkich moich ulubionych sprzedawców detalicznych i stworzyłam listę moich ulubionych propozycji na gorące dni, długie dojazdy do pracy i nie tylko. Od wygodnych płaskich butów po szpilki z paskami, bez wątpienia zakochasz się w co najmniej jednej (lub pięciu!) parach. A najlepsze jest to, że wszystkie są tak uniwersalne, że możesz je nosić nawet po wyjściu z biura. Przewijaj dalej, aby znaleźć te, które będziesz nosić przez cały sezon.

– Dodatkowa relacja: Krista Jones

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button