Show Biznes

12 letnich strojów roboczych, które będziesz chciała nosić codziennie w biurze

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że spodobają się również Tobie. Jeśli kupisz polecany przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Tego lata spory odsetek osób wraca do biura, niektórzy po raz pierwszy od ponad dwóch lat. Jest tak wiele rzeczy, o których trzeba pomyśleć, takich jak ponowny dojazd do pracy, jakiego rodzaju przekąski będą nam potrzebne przy biurku i zawsze ważne pytanie, nad którym zastanawiamy się już zbyt długo – w co właściwie powinniśmy się ubrać? Cóż, to skomplikowane pytanie, ale rozwiązaliśmy je za Ciebie. Chcesz mieć coś wygodnego, ale jednocześnie bardziej strojnego niż spodnie dresowe. Poza tym, jest coś fajnego w ponownym ubieraniu się. Pomyśl o eleganckich garniturach, klasycznych bluzkach i sukienkach, które możesz nosić nawet w weekendy.

Jeśli masz krągłości, to są ubrania, w których będziesz chciała żyć po powrocie do biura. Są eleganckie, fajne i tak, zdecydowanie możesz je założyć na happy hour po pracy. Ponadto znaleźliśmy ubrania, które można nakładać warstwowo, ponieważ jedyną rzeczą gorszą od pocenia się w ubraniach w upalne lato jest spędzenie całego dnia na drżeniu w biurowej klimatyzacji. Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze typu business casual, czy w czymś bardziej formalnym, czy też w miejscu, gdzie wszystko jest dozwolone, pokochasz te 12 stylów. Czytaj dalej, aby obejrzeć nasze wybrane propozycje.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button