Show Biznes

12 wspaniałych topów, które powinnaś wybrać, jeśli masz mniejszy biust

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że spodobają się również Tobie. Jeśli kupisz polecany przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Jeśli masz mniejszy biust, wiesz, że zakupy topów często bywają wyzwaniem. Z jednej strony chcesz po prostu nosić to, co chcesz – nie ma w tym nic złego, prawda? Z drugiej jednak strony, nie wszystkie topy są sobie równe: mogą wyglądać zbyt workowato, sprawić, że będziesz wydawać się bardziej płaska niż jesteś, albo sprawiać wrażenie, że czeka Cię awaria garderoby. Nie ma się jednak czym martwić, ponieważ wyruszyliśmy na misję, by znaleźć dla Ciebie najlepsze propozycje.

Przed Tobą 12 najfajniejszych i najbardziej pochlebnych propozycji, na które właśnie teraz zwracamy uwagę. Niezależnie od tego, czy szukasz klasycznego topu, czy ciekawego dodatku, mamy wszystko pod kontrolą. Dodatkowo, ceny zaczynają się już od 10 dolarów. Czytaj dalej, aby je wszystkie obejrzeć i wybrać swoje ulubione.

– Dodatkowa relacja: Samantha Sutton i Krista Jones

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button