Strona główna Pytania 13 krytycznych kroków do podjęcia podczas budowania strony internetowej od podstaw na...

13 krytycznych kroków do podjęcia podczas budowania strony internetowej od podstaw na WordPressie

Myślisz o zbudowaniu strony internetowej od podstaw na WordPressie? Przeczytaj, aby dowiedzieć się o najważniejszych krokach, które musisz podjąć, aby zwiększyć sukces swojej witryny.

W tej chwili w sieci jest prawie 2 miliardy stron internetowych. Ta liczba rośnie każdego dnia, a tempo jej wzrostu wzrosło, ponieważ platformy takie jak WordPress sprawiły, że łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej ludzie mogą zacząć działać online.

Jeśli jesteś właścicielem firmy, WordPress jest doskonałą platformą, na której możesz się oprzeć, aby osiągnąć swoje ambicje online.

Dla niewtajemniczonych, WordPress to system zarządzania treścią zbudowany przez firmę Automattic. Stwarza on warunki, w których osoby bez wykształcenia technologicznego mogą budować i samodzielnie zarządzać profesjonalnymi stronami internetowymi.

Podczas gdy założenie strony za pomocą WordPressa ułatwia proces budowania stron internetowych, nadal istnieją pewne przeszkody, przez które będziesz musiał przeskoczyć, aby Twoja strona ruszyła z miejsca.

Poniżej nasz zespół przedstawia 13 krytycznych kroków, które będziesz musiał podjąć podczas budowania strony internetowej od podstaw za pomocą WordPressa.

1. Zastanów się nad swoimi potrzebami

Jak już powiedzieliśmy, WordPress jest fantastyczną platformą, na której można zbudować swoją stronę internetową. Mimo to, korzystanie z systemów zarządzania treścią podczas budowania strony internetowej od podstaw ma swoje wady.

Na początek, witryna WordPress jest tylko tak elastyczna, jak szablony i wtyczki, których używasz. Z tego powodu, chyba że płacisz komuś, aby zbudować Ci niestandardowy szablon, opcje dostosowywania witryny będą bardziej ograniczone niż w przypadku budowania witryny ręcznie za pomocą HTML, CSS i JavaScript.

Rozważ, jakie są Twoje potrzeby dla Twojej firmy i jak desperacko potrzebujesz mocno dostosowanej strony internetowej, aby osiągnąć te potrzeby.

Podczas gdy większość ludzi będzie zadowolona z dostosowywania, jakie oferuje WordPress, niektórzy lepiej trzymać się z dala od systemów zarządzania treścią.

2. Wybierz nazwę domeny

Po ustaleniu, czy WordPress jest dla ciebie odpowiedni, następnym krokiem w twojej podróży budowania strony internetowej od podstaw będzie wybranie nazwy domeny.

Nazwy domen to adresy internetowe, które widzisz w górnej części okna przeglądarki. Przykład jednego wyglądałby coś takiego: “www.my-example-domain-name.com“.

Aby zarejestrować domenę, udaj się do dowolnego rejestratora domen, takiego jak NameCheap lub GoDaddy.

Pamiętaj, że różni rejestratorzy będą oferować różne ceny na domeny. Ponadto, niektórzy z nich zwabią Cię promocyjnymi cenami za pierwszy rok, ale odnowią Twoją domenę w następnym roku po cenie znacznie wyższej niż rynkowa.

Aby upewnić się, że możesz uzyskać najlepszą długoterminową umowę, upewnij się, że patrzysz na ceny rejestratora domen ściśle.

Gdy już znajdziesz dobrego rejestratora, użyj ich narzędzi, aby znaleźć domenę, która jest dostępna i zakupić ją.

3. Wybierz hosting

Gospodarze sieci są jednym z najbardziej mylących pojęć, że nie-technicznych ludzi uruchomić podczas budowania strony internetowej od podstaw.

Mówiąc wprost, gospodarze sieci zapewniają dom Twoja strona żyje w online.

Kiedy ludzie wpisują nazwę domeny w przeglądarce internetowej, ich przeglądarka kieruje je do domu witryny (który jest dostarczany przez gospodarza) i gospodarz następnie pokazuje ludziom zawartość witryny.

Rozumiesz?

Istnieje wiele gospodarzy internetowych tam i nie wszystkie z nich są tworzone równe.

  Czy można zostawić ApHogee na włosach na noc?

Na początek, różne hostingi pokazać ludziom swoją stronę w różnych prędkościach. Oznacza to, że z jednym hostem Twoja strona może zająć 10 sekund, aby załadować, podczas gdy z innym może zająć 1 sekundę.

Aby upewnić się, że Twoja strona dostaje to, czego potrzebuje, zrobić swoje badania na temat jakości hosta, a także dowiedzieć się o różnicy między wspólnym, VPS, i dedykowany hosting.

4. Set up SSL

SSL to rodzaj szyfrowania strony internetowej. To szyfrowanie chroni dane klienta i kiedy jest obecne na twojej stronie, zarabia na zieloną kłódkę, którą widzisz po lewej stronie paska adresu przeglądarki.

Wiele hostingów oferuje darmowy SSL. Zalecamy znalezienie takiego, który to robi, zamiast płacić miesięczną opłatę za to, gdy budujesz swoją stronę od podstaw.

Posiadanie witryny „SSL Secured” może zwiększyć rankingi Google, więc pamiętaj, aby nie rezygnować z szyfrowania.

5. Zainstaluj WordPressa na swoim koncie hostingowym

Po skonfigurowaniu z hostem, otrzymasz link do dostępu do konta hostingowego „cPanel”.

Z cPanelu możesz zacząć instalować WordPressa na swojej stronie.

Dobrą wiadomością jest to, że większość gospodarzy internetowych oferuje konfigurację WordPressa jednym kliknięciem. Wystarczy poszukać ikony, która mówi WordPress w swoim cPanel lub porozmawiać z zespołem obsługi klienta gospodarza, aby rozpocząć.

Jeśli Twój hosting nie oferuje jednokrotnej konfiguracji WordPressa, będziesz musiał skonfigurować bazę danych poprzez „My SQL Wizard”, pobrać WordPressa z witryny WordPressa, rozpakować pobrane pliki do katalogu głównego domeny i przejść przez proces instalacji, wpisując nazwę domeny w pasku adresu.

  Dlaczego Francja borykała się z problemami gospodarczymi 1789?

Jeśli masz problemy, zespół obsługi klienta Twojego hosta może Ci pomóc w ręcznej konfiguracji.

6. Skonfiguruj swoją witrynę WordPress

Po uruchomieniu witryny WordPress na swojej domenie, będziesz chciał rozpocząć porządkowanie konfiguracji.

Aby to zrobić, udaj się do zaplecza swojej witryny WordPress, a po zalogowaniu przejdź do zakładki „ustawienia” w lewym pasku bocznym.

Stamtąd upewnij się, że nazwa twojej witryny, tagline, adres URL i wszystko inne pojawia się poprawnie. Upewnienie się, że informacje w sekcji ustawień są prawidłowe pomoże Twojej witrynie zostać poprawnie zindeksowanym przez wyszukiwarki.

7. Assess Access

Czy zamierzasz być jedyną osobą korzystającą ze swojej witryny WordPress? Czy masz zespół ludzi, którzy potrzebują dostępu? Czy każda z tych osób potrzebuje różnych poziomów uprawnień?

Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby dostępu, WordPress ma Cię pod opieką.

Aby skonfigurować konta użytkowników, wystarczy przejść do tabeli „Użytkownicy” i kliknąć „dodaj nowy”. Następnie wybierz, jaki poziom dostępu powinien mieć dany użytkownik.

8. Ustaw zabezpieczenia

IBM szacuje, że naruszenia danych kosztują biznes średnio 3,9 mln dolarów. Jeśli utrata tego rodzaju pieniędzy brzmi jak coś, czego wolisz uniknąć, będziesz chciał się upewnić, że bezpieczeństwo Twojego WordPressa jest w dobrej formie, zanim przejdziesz dalej.

Najprostszym sposobem na rozwiązanie problemu bezpieczeństwa w WordPressie jest ścisła kontrola dostępu użytkowników i ich uprawnień. Ponadto, będziesz chciał wykorzystać dobry plugin bezpieczeństwa (więcej o pluginach za chwilę).

Naszym zaleceniem dotyczącym bezpieczeństwa przy tworzeniu strony od podstaw na WordPressie jest pobranie WordFence.

  Dlaczego Francja borykała się z problemami gospodarczymi 1789?

9. Znajdź rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych

Jeden problem z hostingiem. Jeden cyberatak. Jedno przypadkowe usunięcie pliku.

Każda z tych małych rzeczy może sprawić, że cała praca, którą wykonałeś na swojej stronie będzie nieważna.

Aby uniknąć tej rzeczywistości, natychmiast zainstaluj na swojej witrynie WordPress dobry plugin do tworzenia kopii zapasowych. Następnie uruchom kopię zapasową i pobierz ją na swój komputer w celu bezpiecznego przechowywania.

Dobrą wtyczką WordPress Backup jest BackupBuddy.

10. Wybierz motyw WordPressa

Z Twojej strony internetowej teraz technicznie zdrowe, nadszedł czas, aby rozpocząć, aby go dobrze wyglądać! Nie ma lepszego sposobu, aby to zrobić niż zainstalowanie niesamowitego motywu.

Motywy są tym, co sprawia, że świat WordPressa się kręci. Z dobrym motywem, po kliknięciu przycisku, możesz mieć stronę internetową, którą formalnie tylko firmy z listy Fortune 500 były w stanie zlecić.

Rozejrzyj się w sieci i znajdź najlepszy, najlepiej oceniony motyw dla swoich potrzeb biznesowych.

Po zakupie wgraj i zainstaluj go na swojej stronie WordPress.

Słowo przestrogi… Uważaj na darmowe motywy. Wiele z nich ma wbudowane złośliwe oprogramowanie, które może powodować ogromne problemy z bezpieczeństwem.

Pobieraj motywy tylko od renomowanych wydawców.

11. Start Publishing Content

Ten krok nie wymaga wyjaśnień. Gdy Twoja strona działa i wygląda najlepiej, czas zacząć publikować treści.

Upewnij się, że na Twojej stronie nie ma sekcji, do których użytkownicy mają dostęp, a które są puste. Jeśli są, usuń je lub wypełnij.

Im więcej treści opublikujesz, tym większe prawdopodobieństwo, że zaczniesz generować ruch.

12. Zainstaluj więcej wtyczek

Gdy zaczniesz publikować treści na swojej stronie, zaczniesz widzieć, gdzie Twoja strona potrzebuje dodatkowej funkcjonalności.

Może masz obszar, w którym musisz zbierać adresy e-mail. Może jest obszar, w którym chciałbyś, aby ludzie mogli się z tobą skontaktować.

Niezależnie od potrzeb Twojej witryny, wtyczki WordPress mogą dać Ci rozszerzoną funkcjonalność, której szukasz.

Pamiętaj, aby instalować tylko te wtyczki, których naprawdę potrzebujesz, ponieważ posiadanie zbyt wielu może spowolnić działanie Twojej strony.

13. Start Marketing

Jak powiedzieliśmy, kiedy otworzyliśmy ten przewodnik użytkownika WordPress, istnieje prawie 2 miliardy stron internetowych tam. Aby zacząć, będziesz musiał wprowadzić się na rynek.

Jeśli jesteś biznesem stricte internetowym, zacznij uczyć się o SEO. Jeśli jesteś biznesem lokalnym, sprawdź przewodniki takie jak The Ultimate Guide To Local SEO by The HOTH lub zaangażuj lokalną agencję marketingową.

Cokolwiek zrobisz, upewnij się, że inwestujesz czas i pieniądze w marketing swojej strony. Obiecujemy, że Twoja inwestycja zwróci się wielokrotnie!

Wrapping up Critical Steps When Building a Website from Scratch on WordPress

Jeśli budujesz stronę internetową od podstaw na WordPressie, zalecamy wykonanie naszych powyższych kroków, aby uzyskać jak najwięcej korzyści z witryny i uniknąć problemów.

Budowanie strony internetowej od podstaw, nawet z pomocą WordPressa, może być zniechęcającym zadaniem. Korzystając z naszych kroków powyżej, będziesz w stanie przebrnąć przez ten proces!

Aby uzyskać więcej najlepszych informacji na temat tworzenia stron internetowych i marketingu, które możesz znaleźć w Internecie, sprawdź dodatkowe treści na SEOTechyWorld już dziś!

  Co się stanie z ładunkiem na każdej płycie, jeśli kondensator pozostanie podłączony do baterii, podczas gdy włożony zostanie dielektryk?

Najchętniej czytane

Kiedy wilki polują na wydry na tej alaskańskiej wyspie, cierpią jelenie

Ten artykuł pierwotnie pojawił się naHakai Magazine,internetowa publikacja o nauce i społeczeństwie w ekosystemach przybrzeżnych. Przeczytaj...

Który typ receptora jest wrażliwy na zmiany pH krwi?

Który typ receptora jest wrażliwy na zmiany pH krwi?Chemoreceptory w ciałach szyjnych i łuku aorty są wrażliwe na zmiany w tętniczym dwutlenku węgla, tlenie i pH. Ciała szyjne są generalnie ważniejsze w przekazywaniu tej odpowiedzi i zapewniają główny mechanizm, dzięki któremu ssaki wyczuwają obniżony poziom tlenu.Kiedy poziom CO2 we krwi wzrasta, czy pH wzrasta czy

Harry i Meghan obiecują całą prawdę

W czwartek rano książę Harry i Meghan Markle ujawnili pierwszy teaser swojego wyczekiwanego serialu dokumentalnego Netflixa. Tytuł? Po prostu Harry & Meghan. Sześcioodcinkowy serial,...

Dlaczego Guliwer ujawnia swoją obecność, zamiast dalej ukrywać się w Brobdingnag?

Dlaczego Guliwer ujawnia swoją obecność zamiast dalej ukrywać się w Brobdingnag?Dlaczego Guliwer ujawnia swoją obecność zamiast dalej ukrywać się w Brobdingnag? Guliwer wierzy, że ktoś nadepnie na niego i zmiażdży go na śmierć lub przetnie go na pół ostrzem żniwiarza. jaki jest główny temat rozmowy Guliwera z królem Brobdingnag?Co symbolizują Liliputy?Lilliputians. Lilipuci symbolizują dziko nadmierną

Czy Wikipedia może śledzić Twój adres IP?

Czy Wikipedia może śledzić Twój adres IP?Kiedy edytujesz stronę w Wikipedii, możesz się zalogować lub wykonać to zadanie anonimowo. Jeśli jesteś zalogowany, zostanie wyświetlona Twoja nazwa użytkownika i edycja, której dokonałeś. Jeśli zrobiłeś to anonimowo, zostanie zapisany tylko Twój adres IP . Wikipedia nie sprzeciwia się anonimowym wpisom.Jaki jest najrozsądniejszy sposób na zdobycie opinii?Zrób badania

Podczas miareczkowania słabego kwasu monoprotonowego za pomocą NaOH w temperaturze 25 C pH A będzie mniejsze niż 7 w punkcie równoważności B pH będzie...

Podczas miareczkowania słabego kwasu monoprotowego za pomocą NaOH w temperaturze 25 C, A pH będzie mniejsze niż 7 w punkcie równoważności B pH będzie równe 7 w punkcie równoważności C pH będzie większe niż 7 w punkcie równoważności D miareczkowanie będzie?Podczas miareczkowania słabego kwasu monoprotonowego za pomocą NaOH w temperaturze 25°C, Grupa wyborów odpowiedzi miareczkowanie

Fani Jamesa Bonda, cieszcie się: GoldenEye 007 powraca

Golden Gun. Nie ma Oddjoba. Przestań tankować, ty przykucnięty dupku! Każde z tych niejasnych, groźnych słów sprawia, że przypominasz sobie wszystkie wściekłe, pełne piwa...

Który z poniższych związków ma wzór cząsteczkowy C7H16?

Który z poniższych związków ma wzór cząsteczkowy C7H16?CHEBI:43098 - heptan Prostołańcuchowy alkan o siedmiu atomach węgla. Został znaleziony w sośnie Jeffreya (Pinus jeffreyi). Heptan lub n-heptan jest prostoliniowym alkanem o wzorze chemicznym H3C(CH2)5CH3 lub C7H16 i jest jednym z głównych składników benzyny (petrol).Jaka jest nazwa Iupac dla następującego związku ch3 CH2 CH2 CH3?Nazwa IUPAC podanego

Pozostałe newsy

Kiedy wilki polują na wydry na tej alaskańskiej wyspie, cierpią jelenie

Ten artykuł pierwotnie pojawił się naHakai Magazine,internetowa publikacja o nauce i społeczeństwie w ekosystemach przybrzeżnych. Przeczytaj...

Przyjęcie EV nie zmniejszy kosztów energii dla wszystkich amerykańskich rodzin

Elektryfikacja pojazdów to ważny krok w kierunku dekarbonizacji sektora transportu, największego źródła emisji gazów cieplarnianych (GHG)...

Hive ransomeware wyłudził od ofiar 100 mln dolarów. DOJ właśnie się odegrał.

Urzędnicy federalni ogłosili w czwartek wyniki wielomiesięcznej kampanii infiltracyjnej przeciwko dużej międzynarodowej grupie ransomware o nazwie...

Najlepsze rady dotyczące bezpieczeństwa dla każdego początkującego stolarza

Obróbka drewna jest zabawą, spełniającym hobby dla wielu ludzi, ale może być również niebezpieczna. Zawsze, gdy...