Show Biznes

14 artykułów do domu, na które nasi redaktorzy zwracają uwagę na lato

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że spodobają się również Tobie. Jeśli kupisz polecany przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Jedną ze wspólnych cech każdego redaktora działu zakupów jest niekończąca się lista życzeń rzeczy, na które natrafiamy i w których się zakochujemy podczas tworzenia artykułów. Jako specjalistka od domu i stylu życia, możecie się domyślać, że mój dom jest zawsze wypełniony nowymi rzeczami, które mam okazję testować, oraz modnymi rzeczami, które wpadły mi w oko w dniu premiery. Aby dać Wam trochę inspiracji zakupowych do Waszego domu tego lata – bo zawsze przyda się wymówka, by coś unowocześnić – stworzyłam listę wszystkich rzeczy, o których marzą w tym sezonie nasi redaktorzy działu zakupów.

Na szczycie mojej listy znajdują się ładne talerze z kolekcji Our Place i Seleny Gomez, a także wspaniały dywanik. Macy, nasza dyrektor ds. treści, myśli o odważnych meblach na patio, które chciałaby dodać do swojej przestrzeni na zewnątrz. India, nasza asystentka redaktora, ma oko na kolorowe szklane naczynia, które są idealne na letnie przyjęcie. Czytaj dalej, aby zobaczyć więcej wybranych przez nas produktów i przekonać się, które z nich mogą się spodobać również Tobie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button