Show Biznes

14 bezzapachowych produktów do włosów, które zasługują na uwagę

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które uwielbiamy i myślimy, że Tobie też się spodobają. Jeśli kupisz polecony przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Jak wielu młodych ludzi, podczas pandemii zamieszkałem z rodzicami. Po tym jak nie mieszkałem z nimi przez dłuższy czas, było kilka rzeczy, do których wszyscy musieliśmy się przyzwyczaić. Ze wszystkich małych dziwactw, na które byłem przygotowany, nie byłem przygotowany na to, że moi rodzice znienawidzą sposób, w jaki pachnie mój szampon. Wypróbowałam kilka różnych marek, ale wciąż mieli te same pretensje, więc zaczęłam szukać opcji bezzapachowych. Dwa lata później i nie oglądałam się za siebie. Nadal jestem bojownikiem o bezzapachowe produkty do włosów, a jako osoba, która wcześniej miała również podrażnienia skóry głowy, odkryłam, że to faktycznie pomogło mojej wrażliwej skórze.

Wszystkie te 14 produktów do włosów jest bezzapachowych. Wiele osób uważa, że syntetyczne substancje zapachowe są zbyt ścierające dla ich skóry i włosów, a niektórzy (jak moi rodzice) uważają, że zbyt mocno perfumowane produkty są obraźliwe dla ich zmysłów. Niezależnie od Twoich preferencji, znaleźliśmy produkty, które pokochasz. Czytaj dalej, aby poznać nasze propozycje.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button