Show Biznes

14 produktów z ręcznie robionego sklepu ślubnego Lany Condor i Anthony’ego De La Torre z Amazonki

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że spodobają się również Tobie. Jeśli kupisz polecany przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Sezon ślubny jest w pełnym rozkwicie, a Amazon Handmade jest tutaj, aby pomóc w dostarczeniu tak potrzebnych inspiracji. Jeśli jesteś pochłonięty procesem planowania ślubu, Lana Condor i jej narzeczony, Anthony De La Torre, stworzyli kolekcję ręcznie wykonanych przedmiotów, które spełnią wszystkie Twoje ślubne potrzeby. Bez względu na to, czy jesteś panną młodą, panem młodym, czy uczestnikiem przyjęcia weselnego, przygotowania do wielkiego dnia i sprawienie, by był on naprawdę wyjątkowy, wymagają wiele pracy, a te wykonane na zamówienie dodatki sprawią, że proces ten będzie nieco łatwiejszy.

Od zabawnych prezentów dla druhny i drużbów po urocze sposoby na poproszenie najmłodszych o bycie dziewczynką z kwiatami lub nosicielem obrączek – na stronie sklepu znajduje się wiele kreatywnych i osobistych propozycji. Potrzebujesz pomocy w organizacji podczas procesu planowania? Możesz otrzymać spersonalizowany planer ślubny, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby śledzić dostawców, tworzyć listy rzeczy do zrobienia, planować miesiąc miodowy i wiele więcej. Znaleźliśmy nawet urocze dodatki dla panny młodej, w tym suknie ślubne, pasek ozdobiony kryształkami i koronkowe trencze. Zapraszamy do sklepu z ręcznie wykonanymi artykułami wybranymi przez Lanę Condor i Anthony’ego De La Torre.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button