Show Biznes

14 sławnych kobiet, z którymi był związany Chris Evans

Oprócz długiej listy osiągnięć aktorskich, Chris Evans ma swój sprawiedliwy udział byłych. Aktor „Astral” ma długą historię randek z innymi gwiazdami, która sięga 2001 roku, kiedy on i Jessica Biel zostali parą. W czasie ich związku pracowali razem przy filmach takich jak „Londyn” i „Komórka”, ale w 2006 roku zakończyli związek. Ale Biel nie jest jedyną sławną kobietą, z którą Evans się spotykał.

40-latek miał kilka stałych związków, a także był związany romantycznie z wieloma gwiazdami Hollywood, w tym z Emmy Rossum, Christiną Ricci i Lily James. W 2007 r. rozpoczął trwający do 2015 r. związek z aktorką Minką Kelly, kiedy to w czasie Labor Day Weekend zostali zauważeni razem. Evans spotykał się również z gwiazdą „Emily in Paris” Lily Collins, z którą zaczął się spotykać krótko po tym, jak poznali się na imprezie Vanity Fair w 2015 roku. Us Weekly donosiło wtedy, że oboje się spotykali, ale nie wiadomo, co stało się z ich związkiem.

Nietrudno uwierzyć, że Evans jest dość popularna wśród pań. Nawet Lizzo próbowała poderwać aktora, w zeszłym roku wrzucając się do jego Instagramowego DMs. Chociaż jej wiadomości nie zaowocowały związkiem, oboje nawiązali przyjaźń, a Evans odwzajemnił się flirtem z piosenkarką.

Nie jest jasne, czy Evans jest obecnie singlem, czy nie, ale niezależnie od tego, czy te związki były legalne, czy tylko szeptano o nich w mieście, oto wszystkie sławne kobiety, z którymi był związany przez lata.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button