Strona główna Show Biznes 14 Stylowe Drzewa kotów, Condos, i Mansions, które są wszystko, ale brzydki

14 Stylowe Drzewa kotów, Condos, i Mansions, które są wszystko, ale brzydki

Nowoczesne drzewko dla kota: Frisco 28.5

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że ty też polubisz. Jeśli kupisz polecony przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Niestety, większość kocich drzewek nie jest szykowna – rzuca się w oczy w środku Twojego ładnie urządzonego salonu. Każdy właściciel kota powie Ci jednak, że drzewko dla kota to niemal konieczność, idealne, aby utrzymać Twojego ulubieńca zajętego i zapobiec pozostawianiu przez niego śladów pazurów na wszystkich Twoich meblach. Na szczęście zarówno dla Ciebie, jak i Twoich mebli, istnieje kilka stylowych kocich kondominiów, których posiadanie w domu nie będzie Ci przeszkadzać.

Podczas gdy te piękne kawałki kociej architektury (nie mogliśmy się powstrzymać) będą Cię kosztować więcej niż zwykłe drzewko dla kota, są one nowoczesne i modne oraz dalekie od pokrytych futrem i dywanem potworności, które prawdopodobnie wyobrażasz sobie, gdy słyszysz „drzewko dla kota” Każde drzewko zawiera słupki do drapania, grzędy i schowki, w których Twój kot może się wyszaleć i ukryć. Niezależnie od tego, czy chcesz mieć wieżę dla kota o wysokości ściany, rezydencję dla kota z wieloma schowkami i grzędami, czy też domek dla kota z kilkoma funkcjami, znajdziesz tu drzewko dla kota, które będzie odpowiednie zarówno dla małych, jak i dużych kotów. Pośpiesz się i kup jedno do swojego domu, zanim się wyprzeda – Ty i Twój kotek możecie nam później podziękować.

Dodatkowa relacja Corinne Sullivan

1Drzewko dla kota o tematyce pustynnej: Cactus Pawz Road Cat Tree

A Desert-Themed Cat Tree: Cactus Pawz Road Cat Tree

Cactus Pawz Road Cat Tree (50$, pierwotnie 60$) przyniesie Ci tyle samo radości, co Twojemu futrzanemu przyjacielowi. Drzewo posiada prywatny domek, dwie pluszowe grzędy i wiszące piłki, na których kot może usiąść, zrelaksować się i bawić. Uwielbiamy jego pustynny design, który zamienia tę wieżę w zachęcający raj.

Cactus Pawz Road Cat Tree

$50z amazon.com

$60$50Teraz 17% taniej

z amazon.com

Kup Teraz

2Domek zabaw dla kotów: Drzewo dla kotów Catry

A Cat Playhouse: Catry Cat Tree

Catry Cat Tree ($49) jest o tak minimalistyczne, jak to się dzieje. Drzewo zawiera prywatne condo, do którego kot może uciec, drapak i wieżę, na której może się zrelaksować. Jego solidna konstrukcja będzie wspierać kota tak długo, jak chcą, więc nigdy nie musisz się martwić o to, że się przewróci.

3Owocowe drzewko dla kota: Vetreska Wielopoziomowe drzewko dla kota

Owocowe drzewko dla kota: Vetreska Multi-Level Cat Tree</span></h2><div><div><p>                                  <img alt=

Jeśli szukasz, aby włączyć pop kolorów do swojej przestrzeni, czy myślałeś, aby włączyć Vetreska Multi-Level Cat Tree (140 dolarów)? Drzewo zawiera żywe odcienie pomarańczu, czerwieni, różu i zieleni w stylu art deco, za które Twoje wnętrze będzie Ci wdzięczne.

Vetreska Multi-Level Cat Tree

Kup Teraz

4Eleganckie drzewko: Drzewko dla kota Vesper V-High Base 48″

An Elegant Tree: Vesper V-High Base 48

Dzięki jaskini sześcianu, dwóm platformom i miękkim poduszkom z pianki pamięciowej, Twoje koty pokochają chowanie się w tym Vesper V-High Base 48″ Cat Tree (125 USD), którego nie będziesz kusić, aby ukryć w szafie. Umieść go w swoim salonie lub gdziekolwiek twój kot wisi najbardziej – może biuro, jeśli chcesz trochę firmy. Jego elegancki design wtopi się w każde miejsce.

Drzewko dla kota Vesper V-High Base 48″

Kup Teraz

5Nowoczesne drzewko dla kota: PawHut 47″ Nowoczesne drzewko dla kota

Nowoczesne drzewko dla kota: PawHut 47

PawHut 47″ Modern Cat Tree ($115) oferuje obudowę z jaskini sześcianu, wielopoziomowe platformy, wiszące zabawki z piłką, drapaki z sizalowej liny i całkowicie nowoczesny design – czego więcej mógłbyś chcieć Ty lub Twój kot? Jego obudowa kostki jest idealnym miejscem do ukrycia, podczas gdy jego miękkie poduszki i zaokrąglone rogi zapewniają bezpieczne środowisko dla kota do zabawy.

6Boho-Chic Cat Tree: PetPals 49″ Cat Condo

Boho-Chic Cat Tree: PetPals 49

Między podwójne drapanie posty i zabawki feather-teasing, twój kot będzie utrzymywane zabawne przez PetPals 49 „Cat Condo ($190, pierwotnie $199) dla godzin – i na pewno nie będzie przeszkadzać patrząc na to, albo. Drzewo jest proste i łatwe do zainstalowania i pochodzi z 100 procent gwarancji satysfakcji. Wszystkie jego grzędy i kondony są wykonane z miękkiej tkaniny pluszowej dla bezpieczeństwa.

PetPals 49″ Cat Condo

$190z amazon.com

$199$190Teraz 5% taniej

z amazon.com

Kup Teraz

7Tkane drzewko dla kota: PetPals 29″ Cat Condo

Tkane drzewko dla kota: PetPals 29

Nowocześnie wyglądający PetPals 29″ Cat Condo ($118) jest wykonany z naturalnego recyklingu papierowej liny, co czyni go zarówno funkcjonalnym i funky. Nie wspominając o tym, że jego zabawka z piór w kształcie łyżeczki zapewni Twojemu kotu zajęcie na długie godziny. Pozwól kotu ukryć się w swoim schowku lub mieć oko na świat z jego wygodną grzędą.

8Modern Cat Tree: Wielopoziomowe pluszowe drzewko dla kota

Modern Cat Tree: Multi-Level Plush Cat Tree</span></h2><div><div><p>                                  <img alt=

Jeśli masz wiele kotów, które musisz zająć, przywitaj się z tym Multi-Level Plush Cat Tree (84 $). Drzewo zawiera wiele poziomów dla kotów, aby grać i spać na i nawet zawiera hamak i drapanie post slajdów. Jest to Wielki Gatsby drzew kotów, i zasługuje na miejsce w swoim domu.

9Boho Cat Tree: Archie & Oscar 23″ Deborah Cat Tree

A Boho Cat Tree: Archie & Oscar 23

Idealny dla małych kotów, to Archie & Oscar 23″ Deborah Cat Tree ($86, pierwotnie $110) posiada miskę w kształcie salonu, pluszową poduszkę z polaru i podwójne sizalowe posty, które zarówno ty, jak i twój kot pokochacie. Nie wspominając o tym, że salon w kształcie miski jest świetnym miejscem do spania dla Twojego futrzanego przyjaciela. Jest również przyjazny dla środowiska, co sprawia, że to drzewko jest prawdziwym skarbem.

Archie & Oscar 23″ Deborah Cat Tree

$86from wayfair.com

$110$86Teraz 22% taniej

z wayfair.com

Kup Teraz

10Drzewko dla kota: Wooden Cat Condo

A Tree-Like Cat Tree: Wooden Cat Condo

Sleek, nowoczesny i minimalistyczny, ten Wooden Cat Condo (279 dolarów) nadaje się do każdego domu. Twój kot pokocha kosz, który spoczywa na szczycie jego grzędy i pokochasz, że jego kosz można usunąć i umyć. Ta wieża dla kotów jest wykonana ręcznie, co czyni ją wyjątkowo wyjątkową.

11Real-Looking Cat Tree: Drzewo dla kotów z liśćmi

A Real-Looking Cat Tree: Cat Tree With Leaves

Rodzice zwierząt i roślin będą uwielbiać to innowacyjne Cat Tree With Leaves (122$, pierwotnie 180$). Zaprojektowany dla kotów do 32 funtów wagi, to drzewo kotów trwa mniej niż 15 minut, aby złożyć. Twój kot może skakać, wspinać się, drapać i relaksować się z tym realistycznym drzewem.

Drzewo dla kota z liśćmi

$122from amazon.com

$180$122Teraz 32% taniej

z amazon.com

Kup Teraz

12Lawendowe drzewko dla kota: Nowoczesne drzewo dla kota z drewna

A Lavish Cat Tree: Nowoczesne drzewko dla kota z drewna

Felines będzie miał pole dzień codziennie, gdy mają ten zabawy i cute Modern Wood Cat Tree ($ 130, pierwotnie $ 220) do gry na. Drzewo zawiera trzy drapanie postów na dolnej podłodze dla futrzanych przyjaciół, aby wyostrzyć swoje paznokcie na. Ma mocną podstawę, więc nie musisz się martwić o to, że się przewróci.

Nowoczesne drewniane drzewko dla kota

$130z amazon.com

$220$130Teraz 41% taniej

z amazon.com

Kup Teraz

13Nowoczesne drzewko dla kota: Nowoczesne drzewko dla kota Frisco 28,5″

Nowoczesne drzewko dla kota: Frisco 28,5

Małe i kompaktowe, to Frisco 28,5″ Modern Cat Tree (55 dolarów, pierwotnie 68 dolarów) można umieścić w każdym nieużywanym kącie domu. Drzewo pochodzi z trzech drapaków owiniętych w sizalowej liny (który jest wykonany, aby czuć się jak kora), przytulne condo dla prywatności, a grzęda, więc mogą zobaczyć, co dzieje się wokół domu. Jest tak wspaniałe, że Twój kot może nigdy go nie opuścić.

Nowoczesne drzewko dla kota Frisco 28,5″

$55z chewy.com

$68$55Teraz 19% taniej

z chewy.com

Kup Teraz

14Dla wielu kotów: Milo Nowoczesna wieża dla kotów

For Multiple Cats: Milo Modern Cat Tower

Twój kot (lub koty) będzie miał piłkę grając na tym Milo Modern Cat Tower ($999). Wieża posiada dwa kryte domki na drzewie, dwie grzędy i dwa drapaki, które naśladują wygląd zjeżdżalni z trwałym dywanem. Wieża jest wystarczająco duża dla wielu kotów do zabawy, więc nie musisz kupować dwóch.

Najchętniej czytane

  Jak małe cząsteczki rozpuszczalne w lipidach przemieszczają się przez błonę plazmatyczną?

Porady dotyczące zwrotów w bluesie | Elixir Strings

Sponsorowany przez.Elixir®smyki:Kiedy już opanujesz podstawy 12 barowego bluesa, dodanie turnaroundów na końcu progresji akordowej, aby powrócić do początku, jest świetnym kolejnym krokiem. Turnaroundy są...

J Lo to szczyt lat 2000 w skórzanej spódnicy o bardzo niskim stanie i gorsetowym topie

Z 2023 roku tuż za rogiem, nadszedł czas, aby przygotować się na jeszcze więcej Jennifer Lopez. Ma nowy film, "Shotgun Wedding", który ukaże się...

Która z poniższych definicji jest najlepszą definicją czasu przepustowości?

Która z poniższych definicji czasu przepustowości jest najlepsza?Czas przepustowości produkcji to ilość czasu wymagana do tego, aby produkt przeszedł przez proces produkcyjny, a tym samym został przekształcony z surowców w wyroby gotowe. Koncepcja ta odnosi się również do przetwarzania surowców na komponent lub podzespół.Które z poniższych są podstawowymi elementami diagramu przepływu procesu?Diagram przepływu składa się

Trevor Story ma operację prawego łokcia

12:44 AM UTCBOSTON -- Obraz środkowego pola Red Sox stał się jeszcze bardziej niejasny we wtorek po południu, kiedy klub ogłosił, że infielder Trevor...

Jaka jest średnia separacja między cząsteczkami powietrza w STP?

Jaka jest średnia odległość między cząsteczkami powietrza w STP?Jaka jest odległość do każdego z sąsiadów? ok, więc przeczytałem w moich notatkach z kursu, że średnia odległość między cząsteczkami azotu w STP wynosi 3.34×10^-9m, ponieważ jeden mol gazu w STP zawiera 6.cząsteczek, a całkowita objętość wynosi 22.4L.Jaka jest średnia odległość między molekułami?Stosunek d 3 / D

Dlaczego roztwór koloidalny różni się kolorem?

Dlaczego roztwór koloidalny różni się kolorem?Kolor roztworu koloidalnego zależy od wielkości cząstek koloidalnych w nim obecnych. Większe cząstki absorbują światło o większej długości fali i dlatego przepuszczają światło o mniejszej długości fali.Jakie są dwa składniki roztworu koloidalnego?Składnikami roztworu koloidalnego są faza rozproszona i ośrodek dyspersyjny. Składnik podobny do rozpuszczalnika lub rozproszone cząstki w koloidzie tworzą

Megan Fox zagra śmiertelnie niebezpieczną mamę-robota AI w nowym filmie „Subservience”

Megan Fox zagra przerażającego robota AI w zupełnie nowym filmie. Aktor wystąpi u boku gwiazdy "365 Days" Michele Morrone w nowym filmie "Subservience" od...

Jak zachęcić młodych ludzi do rozpoczęcia inwestowania na rynku akcji

Wielu młodych ludzi nie daje czasu na zrozumienie operacji na rynku akcji i tego, jak rozważnie inwestować. W przeciwieństwie do popularnego przekonania, że możliwości inwestycyjne są dostępne tylko dla klasy robotniczej w średnim wieku, młodzież, która dopiero zaczęła pracować, również może inwestować. Według badania przeprowadzonego przez Ally Invest, 61% młodych dorosłych w USA stwierdziło, że

Dlaczego rośliny C4 są przystosowane do klimatu gorącego?

Dlaczego rośliny C4 są przystosowane do gorącego klimatu?Fotosynteza C4 jest adaptacją dla roślin żyjących w gorącym, suchym klimacie. Niektóre rośliny żyjące w gorącym, suchym klimacie utrzymują niski poziom tlenu w swoich liściach poprzez utrzymywanie zamkniętych aparatów szparkowych, aby zapobiec utracie wody. Rośliny C4 mają specjalną anatomię liści, z widocznymi komórkami osłonki wiązkowej otaczającymi żyły liści.Dlaczego

Dark Winds to świetna telewizja z wątpliwego źródła

Jak każda dobra trylogia, nadeszła trzecia odsłona nowej amerykańskiej fali rdzennej telewizji. Dark Winds ląduje na AMC po dwóch poprzednich programach prowadzonych przez rdzennych...

Jakie są niektóre powody, dla których Artykuły Konfederacji były nieadekwatne jako system rządowy?

Jakie są powody, dla których Artykuły Konfederacji były nieodpowiednie jako system rządowy?Rząd centralny nie mógł pobierać podatków, aby finansować swoje działania. Konfederacja polegała na dobrowolnych wysiłkach stanów, by wysyłać pieniądze z podatków do rządu centralnego. Z braku funduszy rząd centralny nie mógł utrzymać skutecznego wojska, ani wspierać własnej papierowej waluty.Jakie są dwa powody porażki Artykułów

Pozostałe newsy

  Dlaczego beznasienne rośliny naczyniowe są zwykle większe od mszaków nienaczyniowych?

Porady dotyczące zwrotów w bluesie | Elixir Strings

Sponsorowany przez.Elixir®smyki:Kiedy już opanujesz podstawy 12 barowego bluesa, dodanie turnaroundów na końcu progresji akordowej, aby powrócić do początku, jest świetnym kolejnym krokiem. Turnaroundy są...

’Once Upon a Harp’ to błyskotliwa kolekcja utworów Turlough O’Carolan autorstwa Steve’a Baughmana

By Blair JacksonPierwszy raz zetknąłem się z niezapomnianym nazwiskiem Turlough O'Carolan i usłyszałem próbkę jego muzyki na płycie Fairport Convention Full House z 1970...

Ritchie List przekroczył 75 000+ ofert sprzętu i pojazdów

W ubiegłym roku serwis powiększył bazę klientów o 300% i zwiększył liczbę ofert o ponad 100%Sprzedaż sprzętu na własną rękę jest o wiele łatwiejsza...

NKBA ogłasza laureatów nagrody 2023 Design + Industry Award

LAS VEGAS, NV - National Kitchen & Bath Association (NKBA), właściciele Kitchen and Bath Industry Show (KBIS) otworzyli 2023 wydarzenie na żywo z wysoce...