Show Biznes

15 gorących designerskich torebek, które będziesz chciała nosić przez cały rok

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które uwielbiamy i myślimy, że Tobie też się spodobają. Jeśli kupisz polecony przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Jeśli chodzi o zakupy w torbie, jest kilka sposobów, aby przejść. Bardziej przystępne opcje są zawsze dobrym pomysłem, lub możesz zdecydować się na klasyczną nazwę projektanta, która jest od dziesięcioleci. Ale, jeśli chcesz iść w nieco innym kierunku, widzimy wiele, co lubimy nazywać średnich marek i projektantów pop up. Te nowe, świeże nazwy mają mnóstwo wspaniałych toreb w bardziej przystępnych cenach. Plus, nie możemy przestać widzieć ich na całym Instagramie i TikTok.

Kilka z naszych ulubionych toreb projektantów poniżej 1000 dolarów to Wandler, Cult Gaia, a nawet niektóre, które były przez jakiś czas, jak A.P.C. i Mansur Gavriel. Co łączy te wszystkie marki? Są one doskonałym sposobem, aby uzyskać coś fajnego, który jest wykonany z wysokiej jakości materiałów i skór, bez poszycia tysięcy. Tak, te torby są nadal drogie i często przekraczają 500 dolarów, ale są też w większości przypadków poniżej tysiąca. Ahead, stworzyliśmy listę naszych ulubionych wyborów na jesień, a wszystkie są poniżej 800 dolarów. Od sprzęgieł do toreb crossbody, gwarantujemy, że zakochasz się w co najmniej jednym.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button