Show Biznes

15 najlepszych seriali do oglądania na Apple TV+ w 2022 r

Oryginalna zawartość Apple TV+ może wydawać się trudna do przebrnięcia – w porównaniu z rozpoznawalnością Disney+ czy długoletnimi programami HBO – ale to właśnie my, wasi przyjaciele z Esquire, wkraczamy do akcji! Platforma streamingowa oferuje szeroką gamę seriali dramatycznych, komediowych, sci-fi i dokumentalnych, dzięki czemu każdy znajdzie coś, co mu się spodoba, a my wyłoniliśmy najlepsze z najlepszych.

Niezależnie od tego, czy szukasz ulubionych przez fanów komedii, takich jak Ted Lasso, seriali z epoki, takich jak Pachinko, treści przyjaznych dzieciom, takich jak Snoopy w kosmosie, czy dokumentów o gwiazdach, takich jak Nazywają mnie magią, poniżej wybraliśmy 15 najlepszych programów, jakie Apple TV+ ma do zaoferowania w tym roku. Czas zacząć oglądać.

Patricia Arquette i Adam Scott występują w tej komedii/dramacie o miejscu pracy, w którym pracownicy poddają się operacji zwanej „odprawą”, aby fizycznie oddzielić części mózgu, które koncentrują się na pracy, od życia osobistego. Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym nie jest jednak łatwa do osiągnięcia, ponieważ pracownicy dowiadują się o nieznanych, nikczemnych działaniach mających wpływ na ich życie poza biurem.

Oglądaj na Apple TV+

Wdowa z Londynu (Claire Danes) przenosi się do Essex w poszukiwaniu mistycznego węża, który podobno zamieszkuje tamtejsze wody. W tym epokowym dramacie spotyka pastora miasta i znanego sceptyka (Tom Hiddleston), a także miejscowych, którzy uważają, że swoimi dociekaniami ściągnęła na siebie niedawne tragedie.

Oglądaj w Apple TV+

Filmy o seryjnych mordercach są obecnie bardzo modne, ale Lśniące dziewczyny podnoszą poprzeczkę, dodając element nadprzyrodzony: morderca potrafi podróżować w czasie. Jedna z jego zbiegłych ofiar, Kirby Mazrachi (Elisabeth Moss), stawia sobie za cel wytropienie go.

Przeczytaj nasz wywiad z autorką książki przed jej adaptacją.

Oglądaj w Apple TV+

Fundacja, słynny cykl pisarza science fiction Isaaca Asimova, po ponad 70 latach od wydania wreszcie trafia do telewizji. Uaktualniając budowę świata i niektóre przestarzałe aspekty fabuły, serial śledzi losy grupy rebeliantów dążących do obalenia skorumpowanego Imperium Galaktycznego.

Oglądaj na Apple TV+

Pachinko, oparty na bestsellerowej powieści o tym samym tytule, to wielopokoleniowa opowieść o koreańskiej rodzinie walczącej o przetrwanie podczas japońskiej okupacji. Ta wyciskająca łzy z oczu opowieść prowadzi główną bohaterkę – Koreankę o imieniu Sunja – przez złamane serce, dyskryminację i wytrwałość.

Oglądaj w Apple TV+

Magic Johnson, pięciokrotny mistrz NBA z Los Angeles Lakers w latach 80. i jeden z najlepszych koszykarzy wszech czasów, otrzyma specjalną czteroczęściową serię dokumentalną od Apple.

Oglądaj w Apple TV+

Dodanie Glena Close do wybuchowego dramatu sezonu drugiego Teheran śledzi losy byłego agenta Mosadu (Niv Sultan), którego misja polega na likwidacji irańskiej elektrowni atomowej.

Oglądaj w Apple TV+

Najlepszy (i jedyny) serial o twórcach gier wideo, Mythic Quest , śledzi sitcomowe porywy i osobiste relacje, które kryją się za największą na świecie wieloosobową grą wideo. W serialu wystąpił Rob McElhenney (Zawsze słonecznie w Filadelfii), a w rolach głównych wystąpili Jake Johnson, Anthony Hopkins i Snoop Dogg.

Oglądaj w Apple TV+

Narrowany przez Davida Attenborough, Prehistoryczna planeta to dokument przyrodniczy o przypuszczalnym życiu różnych starożytnych stworzeń, które kiedyś chodziły po Ziemi. Dzięki niesamowitym renderom CGI dinozaurów i dramatycznym historiom, Prehistoryczna planeta to świetna rozrywka dla wszystkich miłośników dinozaurów, którzy chcą zobaczyć, jak poruszają się te ogromne zwierzęta.

Oglądaj na Apple TV+

Korzystając z wynalezionej przez siebie unikalnej maszyny, doktor Brain może doświadczyć wspomnień innej osoby w tym koreańskim serialu sci-fi o nierozwiązanej (na razie?) sprawie morderstwa.

Oglądaj na Apple TV+

W tej serii dokumentalnej znane osobistości czytają listy od fanów, w których wyrażają oni, jak ich praca wpłynęła na nich i zmieniła ich życie. Wśród znamienitych gości są Spike Lee, Stevie Wonder, Jane Fonda, Kareem Abdul-Jabbar i wielu innych.

Oglądaj w Apple TV+

Jedna z najgłośniejszych obecnie komedii, Ted Lasso , to fantazyjny, poprawiający samopoczucie serial o trenerze futbolu amerykańskiego, który zostaje wysłany za ocean, aby objąć stanowisko menedżera angielskiej drużyny piłkarskiej. Głupi, a jednocześnie rozczulający serial Ted Lasso będzie kontynuował swoją przygodę z piłką w trzecim sezonie jeszcze w tym roku.

Oglądaj w Apple TV+

Flagowy serial dla Apple TV+, prowadzony przez aktorki Jennifer Aniston i Reese Witherspoon, jeszcze w tym roku rozpocznie się sezon trzeci. W pierwszym sezonie poruszono temat ruchu #MeToo i strzelaniny w Las Vegas w 2017 r., a w drugim odważnie zajęto się pandemią wirusa Covid-19 zaledwie półtora roku po jej prawdziwym rozprzestrzenieniu się na całym świecie.

Oglądaj na Apple TV+

Szukasz czegoś przyjaznego dla rodziny? Apple’s The Snoopy Show i jego serial spinoff, Snoopy w kosmosie , to zabawne i pomysłowe przygody zarówno dla dzieci, jak i fanów Peanuts . Ze swoim ptasim przyjacielem Woodstockiem sympatyczny szczeniak Snoopy zostaje astronautą NASA i podróżuje na Księżyc.

Oglądaj w Apple TV+

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button