Show Biznes

15 Walmart Pool Floats Worthy of a Photo Op This Summer

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które uwielbiamy i myślimy, że Tobie też się spodobają. Jeśli kupisz polecony przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

To już oficjalnie lato! Teraz, gdy pogoda się ociepla, a szkoła wreszcie się kończy, zaczynamy się naprawdę ekscytować długimi, leniwymi dniami przy basenie. W ramach przygotowań, wypełniamy nasze koszyki wszystkim, czego potrzebujemy, by spędzić ten dzień idealnie: dobrym kostiumem kąpielowym, kremem do opalania do twarzy i ciała, którego będziemy chcieli używać, a także, co jest naszym ulubionym, dobrym pływakiem basenowym.

Czy już wiesz, czy nie, Walmart ma mnóstwo najlepszych pływaków basenowych, które zaczynają się od zaledwie 2 dolarów (tak, naprawdę). Od niskich pływaków rurowych do gigantycznych, nadmuchiwanych w kształcie zwierząt godnych zdjęcia na Instagramie, nie brakuje opcji w sklepie, które zarówno dzieci, jak i dorośli będą uwielbiać. Przewiń, aby zobaczyć nasze 15 ulubionych produktów na lato, które naszym zdaniem wyprzedadzą się w mgnieniu oka.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button