Show Biznes

15 wygodnych i pluszowych sof segmentowych stworzonych do odpoczynku

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że spodobają się również Tobie. Jeśli kupisz polecany przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Z doświadczenia wiem, że zakupy idealnej sofy mogą być prawdziwym rollercoasterem emocji. Kiedy zaczynałam swoją podróż, chciałam tylko czegoś prostego, co pasowałoby do mojego mieszkania. Napotkałem jednak na jeden poważny problem: nic nie pasowało do moich drzwi wejściowych. Mieszkam w starym budynku w mieście, w którym schody mają kilka ostrych zakrętów, co utrudnia przemieszczanie się dużych mebli. Po dwóch nieudanych próbach kupienia kanapy zdałem sobie sprawę, że jedyne, co mogę kupić, to kanapa segmentowa. Większość tych kanap składa się z dwóch części, więc mogłabym je złożyć w salonie. Ponieważ była to moja najlepsza (i być może jedyna) opcja, kupiłem ją – i nie żałuję.

Na początku myślałem, że kanapy segmentowe są po prostu funkcjonalne. Jednak ku mojemu zaskoczeniu odkryłam, że te wygodne meble idealnie nadają się do leżenia na nich przez cały dzień, a do tego wyglądają stylowo. Spędziłam miesiące na poszukiwaniach idealnego mebla i natknęłam się na mnóstwo opcji, które wyglądały niezwykle przytulnie. Jeśli więc i Ty szukasz nowej opcji, zaufaj mi: niech to będzie kanapa segmentowa. Podzielę się z Tobą moimi ulubionymi propozycjami, które odkryłam podczas mojej podróży po sklepach – wszystko, co musisz zrobić, to wybrać to, czego naprawdę chcesz.

Szukasz designerskiego mebla, który będzie wyróżniał się w Twojej przestrzeni, czy może wolisz niedrogie opcje od takich marek jak Wayfair i Amazon? W sklepach można znaleźć produkty w różnych stylach, od nowoczesnych projektów w stylu midcentury po eleganckie meble skórzane. Oto szczegółowy przewodnik po wszystkim, co musisz wiedzieć o kupowaniu kanapy, według ekspertów.

Moją ulubioną kanapą jest Kova L-Shape + Ottoman ($2,975, pierwotnie $4,275) z Albany Park, ulubionej marki klientów. Jego minimalistyczny wygląd i głębokie, przytulne poduszki sprawiają, że jest to zwycięzca. Znajdź swój odpowiednik przed sobą.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button