Show Biznes

16 sandałów z paskami, które tego lata wołają twoje imię

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które uwielbiamy i myślimy, że Tobie też się spodobają. Jeśli kupisz polecony przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Praktycznie odliczamy dni do momentu, kiedy będziemy mogli konsekwentnie nosić buty z odkrytymi palcami, a w tym sezonie chodzi o sandałki z paskiem. Podczas gdy trendy w obuwiu letnim mogą się zmieniać, strappy sandał jest stały. Może on przybierać różne wersje, niektórzy uwielbiają wygląd sandałów gladiatorów, które są sznurowane na całej długości nogi, a inni wolą, aby paski znajdowały się w poprzek wkładki. Niezależnie od tego, nie ma wątpliwości, że sandały w paski są tutaj, aby pozostać i powinny być integralną częścią Twojej letniej garderoby.

Oto 16 sandałów w paski, które kochamy w tym sezonie. Niektóre mają platformy, niektóre są na obcasie, a niektóre są wszelkiego rodzaju ekstra, podczas gdy inne są bardziej wyciszone i neutralne. Znaleźliśmy buty, które są świetne na letnie wesela, a także niektóre wygodne, niedrogie pary. Plus, są pewne uniwersalne style, które zdecydowanie powinny być w twojej walizce na wszystkie letnie podróże. Od mieszkań po kitten heels i sky-high stilettos, to są sandały, które chcemy nosić.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button