Show Biznes

16 zdjęć, które udowadniają, jak blisko jest obsada „P-Valley” IRL

„P-Valley” w końcu powraca w drugim sezonie 3 czerwca. Oparta na sztuce Katori Hall „Pussy Valley”, adaptacja telewizyjna – w której występują Brandee Evans, Nicco Annan, Elarica Johnson, Shannon Thornton, J. Alphonse Nicholson i Tyler Lepley – opowiada historię osób pracujących w lokalnym „małym klubie ze striptizem, który może”, zwanym Pynk. Osadzony w fikcyjnym miasteczku Chucalissa, MS, południowy dramat o pracy seksualnej ilustruje triumfy i zmagania wszystkich żyjących w głębi delty Mississippi.

„P-Valley” zdobył uznanie krytyków latem 2020 roku, gdy po raz pierwszy pojawił się na scenie telewizyjnej. Od tego czasu fani z niecierpliwością czekają na kolejny sezon serialu Starz, który będzie pełen soczystych, dramatycznych wydarzeń. Obsada serialu jest równie podekscytowana powrotem do serialu, ponieważ wszyscy podzielili się swoimi własnymi zdjęciami BTS, rolkami i TikToksami przed powrotem serialu.

2 czerwca, wszyscy zebrali się w LA na premierze drugiego sezonu serialu, pokazując się w swoich najlepszych strojach na czerwonym dywanie. Pomimo tego, że w programie mogą się ze sobą kłócić (a nawet dochodzić do ciosów), obsada „P-Valley” jest naprawdę blisko w prawdziwym życiu: wystarczy sprawdzić ich strony na Instagramie. Zanim obejrzycie premierę drugiego sezonu „P-Valley”, zobaczcie wszystkie zdjęcia obsady poza ekranem.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button