Show Biznes

17 Fajnych kreskówek, które zainspirują Twój kostium na Halloween w tym roku

  • Zainspiruj się w tym roku swoimi ulubionymi kreskówkami do stworzenia kostiumu na Halloween.
  • Kostiumy na Halloween inspirowane kreskówkami są łatwe do złożenia.
  • Wybieraj spośród księżniczki Jasmine, Cruelli De Vil i innych postaci na Halloween.

Halloween to przede wszystkim dreszczyk emocji związany ze znalezieniem idealnego kostiumu, ucztowaniem na przerażająco słodkich smakołykach i zabawą przez całą noc. Przygotowując się do tego święta, nasze oczekiwanie jest nie do powstrzymania, ponieważ z godziny na godzinę pojawia się coraz więcej pomysłów na makijaż i fryzury. Nie ma potrzeby panikować, jeśli nie zdecydowałaś się jeszcze na kostium – przebranie się za swoją ulubioną kreskówkę na pewno zwróci uwagę i wywoła wielką nostalgię.

Kto mógłby się oprzeć ożywieniu takich ikonicznych postaci jak Cruella De Vil, księżniczka Tiana, Daria czy Carmen Sandiego? Można śmiało powiedzieć, że kostiumy popkulturowe nigdy nie wyjdą z mody i co roku pojawiają się nowe inspiracje.

Niezależnie od tego, czy chcesz zadebiutować jako para, czy też latać solo z najbardziej kolorowymi włosami w pokoju, mamy cię pod opieką. Oto 19 inspirowanych kreskówkami kostiumów na Halloween, które są wybuchem z przeszłości i wywołają uśmiech na każdej osobie na imprezie.

– Dodatkowa relacja Tashy Dowbachuk

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button