Show Biznes

17 sarongów, które zasługują na miejsce w Twojej torbie plażowej

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że spodobają się również Tobie. Jeśli kupisz polecany przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Jeśli jesteś gotowa na sezon strojów kąpielowych, dołącz do klubu, ponieważ jesteśmy podekscytowani ciepłą pogodą i dużą ilością czasu spędzanego nad wodą, najlepiej na leżaku. Uwielbiamy seksowne bikini i urocze jednoczęściowe kostiumy kąpielowe, ale szukamy też dobrej jakości tunik, a teraz wszędzie widzimy mnóstwo sarongów. Uwielbiamy je, ponieważ są tak uniwersalne. Możesz zawiązać je wokół bioder lub talii, wykorzystać jako tunikę lub mały kocyk, gdy na plaży wieje wiatr. Te 17 propozycji to strzał w dziesiątkę i zdecydowanie warto je kupić na lato.

Uwielbiamy te urocze sarongi – od klasycznych białych po te z połyskiem. Ponadto, wiele z nich idealnie pasuje do kostiumów kąpielowych, a wiesz, że uwielbiamy takie zestawienia. Czytaj dalej, aby zobaczyć nasze wybrane propozycje!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button