Strona główna Show Biznes 20 świątecznych filmów, które możesz teraz oglądać na Netflixie

20 świątecznych filmów, które możesz teraz oglądać na Netflixie

Boże Narodzenie jest wszystko o filmach. Jasne, można to samo o Halloween, Walentynki, lub po prostu o każdym skomercjalizowanym wakacje-ale Boże Narodzenie, zwłaszcza, daje więcej filmów niż jakikolwiek inny czas w roku. Istnieje nawet cały gatunek poświęcony tylko ciasteczkowym romansom skupionym wokół sezonu jemioły, a Netflix złapał się na tandetny trend, który został spopularyzowany przez Hallmark i Lifetime

Nie wiesz, od czego zacząć, gdy przewijasz niekończące się świąteczne tytuły, które wszystkie wydają się wyglądać tak samo? Tu właśnie wkraczam ja. Nikt nie zna filmów świątecznych bardziej niż Żyd, który spędza cały sezon świąteczny na oglądaniu filmów, podczas gdy wszyscy inni budzą się wcześnie, by otworzyć prezenty i zabawić rodzinę. To wyjątkowa okazja, która pozwala mi nauczyć się różnic między Christmas with a Prince, A Prince for Christmas, oraz Świąteczny Książę. Ale która książęca oferta jest warta twojego czasu? Niech ta lista będzie twoim przewodnikiem po 20 najlepszych świątecznych filmach do strumieniowania na Netflix w tym roku.

Podwójny whammy Falling for Christmas daje widzom platformę zarówno dla powrotu Lindsay Lohan, jak i Glee’Chord Overstreet. Co zrobiliśmy, aby zasłużyć na taką podwójną dawkę świątecznego gwiazdorstwa? Overstreet gra właściciela bed & breakfast, który musi zaopiekować się Lohan po tym, jak ta uderza w głowę podczas wypadku na nartach i w konsekwencji cierpi na amnezję. Wielka niespodzianka: jest ona bogatą spadkobierczynią ogromnego ośrodka narciarskiego znajdującego się w pobliżu. Trzymam kciuki i życzę sobie świątecznego cudu, który Falling for Christmas prowadzi do Pułapka na rodziców lub Freaky Friday ożywienie.

Watch Now

Ten jest dla nastolatków – rzadka oferta z tego rodzaju filmów, ale mile widziany powiew świeżego świątecznego powietrza. Występują Spider-Man: Into the Spider-Verse’s Shameik Moore and Dora and the Lost City of Gold’s Isabela Merced, Let It Snow zawiera młodzieńczy romans, komedię i idealną ilość oklepanego świątecznego humoru.

Watch Now

Dość już tych wszystkich naiwnych młodych par, które nierozważnie podchodzą do ducha magii świąt! Zamek na święta występuje Brooke Shields i The Princess Bridejako dwie dusze, które pragną dowiedzieć się więcej o swoich rodzinnych rodowodach. Podróżując do szkockiej wioski swojego ojca, Shields gra pisarkę, która staje twarzą w twarz z obecnym właścicielem zamku – drażliwym księciem (Elwes), który w końcu zdobywa jej serce.

Watch Now

Najwyraźniej my, jako społeczeństwo, wylądowaliśmy na miłej liście, aby otrzymać tyle wystąpień Jennifer Coolidge na naszych ekranach Single All the Way może pasować do większości formuł oczekiwanych od wakacyjnego rom-comu Netflixa, ale będąc pierwszym tego typu filmem skupiającym się na parze queer, jest krokiem we właściwym kierunku dla filmów przedstawiających radosną queerową miłość.

Watch Now

Jasne, wielu z naysayerów może powiedzieć rzeczy takie jak: „Godzinne wideo z kominka to nie film” lub „Praktycznie oglądasz tylko wygaszacz ekranu” Na to ja mówię: Seeing is believing. Jasne, Kominek dla Twojego domu i jego przełomowy sequel „Birchwood Edition” może nie są kinem, ale to prawdopodobnie jeden z najwspanialszych dodatków do kategorii świątecznej Netflixa. Jest nie tylko świąteczny i nastrojowy, ale stanowi też idealne rozwiązanie, gdy świąteczne przyjęcie jest zbyt huczne na film lub gdy rodzina od godzin kłóci się o to, co obejrzeć.

  Modern Warfare II i God of War Ragnarok były w 2022 roku najczęściej pobieranymi grami na PlayStation

Watch Now

Z Wallace & Gromit do Chicken Run, nie ma to jak magia brytyjskiego studia claymation Aardman Robin Robin nie jest wyjątkiem. Ten świąteczny film opowiada historię młodego robina wychowanego przez myszy, który, zdesperowany, by dopasować się do rodziny, wypowiada życzenie do gwiazdy Bożego Narodzenia. Nowy, filcowy styl animacji Aardmana nie tylko sprawi, że poczujesz się ciepło i przytulnie, ale także 30-minutowy czas trwania sprawia, że jest to idealne rodzinne oglądanie przed snem.

Oglądaj teraz

Idąc w ślady kolegów z Santa Claus origin stories jak np Santa Claus Is Comin’ to Town, A Boy Called Christmas to sprytna reimaginacja tego, jak młody św. Mikołaj doszedł do znalezienia swojego celu. Z obsadą obejmującą Kristen Wiig, Henry’ego Lawfulla, Toby’ego Jonesa i Sally Hawkins oraz niesamowitymi efektami specjalnymi, jest to kolejna świetna propozycja na rodzinny, świąteczny wieczór filmowy.

Watch Now

Wakacje ma unikalną markę kiczu. Ale urok Emmy Roberts sprawia, że ten dziwny film opowiada o duecie, który zmęczony nawigowaniem po pytaniach dotyczących bycia singlem w każde wakacje, postanawia się połączyć. Założę się, że nie zgadniesz, co się z nimi stanie!

  Który z typów samorządu miejskiego jest najstarszym typem samorządu miejskiego w Ameryce?

Watch Now

Dolly Parton „Christmas on the Square

Nie oglądasz Dolly Parton’s Christmas on the Square za jego wysokiej klasy pisarstwo. Oglądasz go, by poczuć się dobrze. I żeby słuchać szalonych piosenek i wierzyć w coś większego od ciebie. A jeśli ktoś cię za to osądza, przypominasz mu, że wygrał Emmy za najlepszy film zrobiony dla telewizji, a potem krzyczysz „I will always love you!” w ich głupie twarze.

Watch Now

Jingle Jangle: A Christmas Journey

Jeden z najnowszych świątecznych filmów Netflixa ma wszystkie znamiona idealnej świątecznej opowieści: ktoś, kto stracił wiarę w święta, samotność, a potem odrodzenie ducha, dzięki miłości i towarzystwu dawno niewidzianego członka rodziny. Plus, punkty bonusowe za nie tylko regurgitating ten sam, wybielony narracji Bożego Narodzenia nadużywane każdego roku.

Watch Now

Nostalgia za starym dobrym animowanym filmem świątecznym w 2D? Klaus to pierwszy w historii Netflixa nominowany do Oscara film animowany, oferujący alternatywną historię Świętego Mikołaja z udziałem samotnego zabawkarza.

Watch Now

Luźno oparty na humanitarnej tradycji Sił Powietrznych USA o tej samej nazwie (Google it), Operacja Christmas Drop to offbeat rom-com o asystentce kongresu przydzielonej do zbadania bazy Sił Powietrznych USA w Guam. Zamierzając znaleźć informacje, które uzasadnią jej zamknięcie, jej plany nabierają rumieńców, gdy uroczy dowódca bierze na siebie obowiązek oprowadzenia jej po bazie i przekonania jej, że jest inaczej.

Watch Now

The Knight Before Christmas

  Co nasi klienci kochają najbardziej?

Wspaniała kobieta rozczarowana perspektywą znalezienia prawdziwej miłości spotyka wspaniałego mężczyznę, który po prostu może zmienić jej zdanie? Niech mnie szlag trafi. Niezależnie od tego, jak banalna może być fabuła, ten film przynosi świeży nowy spin na klasycznym rom-com trope. Vanessa Hudgens wciela się w rolę nauczycielki, która jest adorowana przez podróżującego w czasie rycerza.

Watch Now

Ten świąteczny film z 2017 roku udowodnił, że ludzie z Netflixa doceniają soki o tej porze roku. Jak tylko miał premierę, ten szybko stał się ulubionym (co prawda złym) filmem. Nawet Stephen Colbert hilariously przyznał się do obsesji na punkcie historii o ambitnym amerykańskim dziennikarzu, który udaje się do fikcyjnej europejskiej wioski, aby pokryć rodzinę królewską. Shocker: zakochuje się w księciu

Watch Now

Świąteczny Książę: Królewski ślub

W zeszłym roku, po zaskakującym sukcesie pierwszego filmu, uniwersum z A Christmas Prince dostała drugą historię. Tym razem akcja rozgrywa się rok później, kiedy dziennikarka Amber i jej książę mają nieunikniony świąteczny ślub. Czyli to samo, ale wypełnione wszystkimi stereotypami dotyczącymi ślubów i świąt. Istnieje również punkt fabularny z krachu gospodarki, która sprawia, że dla niektórych szokująco ciężkie problemy rzucić do mieszanki.

Watch Now

Więc nienawidzisz filmów świątecznych, ale nadal chcesz, aby były włączone? Świetnie. Poznajcie El Camino Christmas-przekrzywiony tonalnie film o zakładnikach, w którym Dax Shepard (??) i Tim Allen (?!) występują w brutalnym starciu z policją.

Watch Now

W amerykańskiej kulturze świątecznej istnieje zagmatwana fascynacja chęcią albo schwytania Mikołaja, pomocy Mikołajowi w ucieczce przed prawem, albo w przypadku 1994’s The Santa Clause, mają tendencję do śmiertelności Mikołaja. W tym filmie z 2018 roku Kurt Russell gra Świętego Mikołaja, który znajduje się w krzyżówce dwóch dzieci, które chcą go schwytać.

Watch Now

Vanessa Hudgens gra piekarza, który jedzie do kolejnej obłąkanej wioski w Europie na konkurs pieczenia i w procesie spotyka księżniczkę, która wygląda zupełnie jak ona (również grana przez Vanessę Hudgens). Kiedy jej królewski sobowtór proponuje, by zamienili się miejscami, sprawy przybierają zły obrót. Czy to jest straszne? Jasne, ale czy wspaniałe? Również na pewno.

Watch Now

Rob Lowe to człowiek wielu talentów, więc dlaczego nie miałby być jednym z nich nowy wakacyjny film Netflixa? W tym jednym, Lowe jest w jakiś sposób przewodnikiem turystycznym w Afryce, który spotyka Kristin Davis, która jest tam na safari. Ta zgadza się pomóc w sanktuarium słoni u boku postaci Lowe’a. Jest tam dużo zwykłego „Jesteśmy tylko przyjaciółmi”

Watch Now

Fotograf dziedziczy pozornie magiczny kalendarz adwentowy, który przepowiada jej przyszłość – aż do jej życia randkowego. Ten film zdecydowanie celuje w hallmarkową jakość filmu świątecznego, i jest całkiem blisko. Niech żyje kukurydza

Watch Now

Josh Rosenberg jest pisarzem rozrywkowym mieszkającym na Brooklynie, utrzymującym stałą dietę jednego filmu dziennie; jego dotychczasowe prace można znaleźć w CBR, Spin, Insiderze oraz na osobistym blogu pod adresem Roseandblog.com.

Najchętniej czytane

JokerClub by Partouche Verse x Porsche

Popularna francuska grupa kasyn Partouche (i Partouche Multiverse) rozszerza się dalej na web3 poprzez swoją najnowszą kampanię Joker Club NFT w collaboratin z Porsche....

Jak wskazać iTunes moją bibliotekę muzyczną?

Jak wskazać iTunes moją bibliotekę muzyczną?Po całkowitym skopiowaniu folderu iTunes na dysk zewnętrzny, wskaż programowi iTunes na komputerze PC nową lokalizację biblioteki. Klikając w ikonę, przytrzymaj klawisz Shift (lub klawisz Option w komputerach Mac), aby uruchomić program iTunes. Otworzy się okno "Wybierz bibliotekę iTunes"....Czy mogę umieścić moją bibliotekę iTunes na zewnętrznym dysku twardym?Przenieś bibliotekę iTunes

Dlaczego dwuizbowość jest ważna w naszym Kongresie?

Dlaczego dwuizbowość jest ważna w naszym Kongresie?Dzieląc władzę w obrębie ciała ustawodawczego, dwuizbowość pomaga zapobiegać zbyt dużej władzy ciała ustawodawczego - jest to rodzaj wewnątrzgałęziowej kontroli. W ramach ciała ustawodawczego, dwuizbowość historycznie funkcjonowała w celu zrównoważenia władzy różnych klas społecznych lub grup w społeczeństwie.Dlaczego Stany Zjednoczone mają dwuizbowy Kongres podaj co najmniej 2 powody?Dwuizbowe legislatury

Czy picie alkoholu codziennie jest złe?

Czasami po długim dniu pracy, szkoły, opieki i ogólnie bycia żywym w roku 2022, nic nie brzmi lepiej niż kieliszek wina lub ulubiony koktajl....

Ile psów potrzeba, żeby wymienić żarówkę?

Ile psów potrzeba, by zmienić żarówkę?Ile psów potrzeba, by wymienić żarówkę? Border Collie: Tylko jeden.Jak nazywasz rzecz, w którą wkręcasz żarówkę?Gniazdo żarówki, gniazdo światła, gniazdo lampy lub oprawka to urządzenie, które mechanicznie podtrzymuje i zapewnia połączenia elektryczne dla kompatybilnej lampy elektrycznej. Gniazda umożliwiają bezpieczną i wygodną wymianę lamp (re-lamping).Czy w żarówce jest próżnia?Kiedy włączasz żarówkę

Jak wymienione są pierwiastki na układzie okresowym?

Jak wymienione są pierwiastki w układzie okresowym?We współczesnym układzie okresowym pierwiastki są wymienione w kolejności rosnącej liczby atomowej. Liczba atomowa to liczba protonów w jądrze atomu. W układzie okresowym ułożonym w kolejności rosnącej liczby atomowej, pierwiastki o podobnych właściwościach chemicznych naturalnie ustawiają się w tej samej kolumnie (grupie).Jakie są trzy koncepcje, które mogą być użyte

Wizerunek Marcina Prokopa wykorzystany przez kryptowalutowych oszustów

Nazwisko Marcina Prokopa pojawiało się w ostatnich tygodniach przede wszystkim w kontekście jego odejścia z programu Dzień Dobry TVN. Popularny prezenter postanowił...

Prawdziwa historia ” Dobrej pielęgniarki” według Amy Loughren

Jeśli jesteś jednym z wielu widzów, którzy w ostatnim czasie oglądali "Tobiasa Lindholma The Good Nurse, który zadebiutował na Netflixie w miniony...

Co w Biblii oznacza płynąca woda?

Co w Biblii oznacza woda płynąca?W Starym Testamencie płynąca lub "żywa" woda oznacza wierne i trwałe zaopatrzenie Boga dla jego ludu. Źródło (lub fontanna) i deszcz otaczały lud wybrany zielenią - ale tylko, zgodnie z biblijnym refrenem dotyczącym Bożych interwencji, "we właściwym czasie".Co to jest rzeka wody życia?Objawienie 22:1 stwierdza następnie: "I ukazał mi rzekę

Dlaczego mój iPhone dzwoni raz i przechodzi na pocztę głosową?

Dlaczego mój iPhone dzwoni raz i przechodzi na pocztę głosową?To jest objaw włączonego przekierowania połączeń. Przejdź do Ustawienia/Phone - Call Forwarding i zobacz, czy jest włączone. Jeśli nie masz tego ustawienia, będziesz musiał skontaktować się ze swoim operatorem.Jak zmienić liczbę dzwonków w telefonie iPhone 11?Wybierz jedno z sześciu ustawień dzwonkaPrzejdź do Przegląd konta> Mój telefon

Pozostałe newsy

  Mob Psycho 100: Czy Mob dostanie dziewczynę? Z kim skończy?

JokerClub by Partouche Verse x Porsche

Popularna francuska grupa kasyn Partouche (i Partouche Multiverse) rozszerza się dalej na web3 poprzez swoją najnowszą kampanię Joker Club NFT w collaboratin z Porsche....

BAYC Dookey Dash Sewer Pass Claims Ends Tomorrow!

Twierdzenie Sewer Pass i doświadczenie BAYC Dookey Dash zbliża się do końca 8 lutego (jutro!). Dlatego też, mając to na uwadze, ważne jest, aby...

Ryan Carson, były dyrektor generalny Proof Collective, oskarżony o nieetyczne postępowanie z Flux Fund Announcement

Proof Collective's Ex-COO, Ryan Carson znalazł się w błotnistych wodach po tym, jak jego fundusz Web3, 'Flux' spotkał się z krytyką. W tweecie...

Rug Radio x Cory Van Lew PFPs są dziś w obiegu!

Wyczekiwany przez Rug Radio Kolekcja PFP NFT z artystą Cory Van Lew ma spaść już dziś, 6 lutego. Rug Radio, firma medialna Web3...

Rynek NFT powraca z 945 milionami dolarów w styczniu

Rynek NFT rozpoczyna rok 2023 z hukiem, zdobywając ponad 945 milionów dolarów w sprzedaży i wolumenie handlowym w samym styczniu! Ten powrót oznacza wspaniałe...