Strona główna Show Biznes 21 Best Sex Toys (2023): Gender Inclusive, Couples, Solo

21 Best Sex Toys (2023): Gender Inclusive, Couples, Solo

Jeśli kupisz coś korzystając z linków w naszych historiach, możemy zarobić prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Dowiedz się więcej. Rozważ również subskrypcję WIRED

Zamieszczone w tym artykule

Kolekcja różnych rodzajów zabawek seksualnych na niebieskim i różowym tle

Jakie zabawki są dla mojego ciała?

Beyond P & V

Najlepszy podstawowy wibrator

Maude Drop

Czytaj więcej

Najlepsza zabawka do ssania dla większości ludzi

Satisfyer Pro 2 Gen 3 Air Pulse Toy

Czytaj więcej

Najlepsza luksusowa zabawka do ssania

Lelo Sona 2 Cruise

Czytaj więcej

Sex tech ma przeszedł długą drogę w ciągu ostatnich 10 lat – nie tylko pod względem akceptacji i świadomości kulturowej, ale także technologii. Minęły już czasy nieporęcznych, różowych, plastikowych wibratorów w kształcie królika i zabawek seksualnych, które wyglądają jak przerobione figurki akcji. Dzisiejsze zabawki są projektowane przez edukatorów seksualnych, specjalistów medycznych i jednych z największych światowych ekspertów w dziedzinie seksu. Są one wyposażone w najwyższej jakości silikon klasy chirurgicznej, solidną łączność Bluetooth, programowalne wzory wibracji i wiele silników, a wszystko to po to, aby pomóc Ci w dobrej zabawie.

Nigdy nie ma złego czasu, aby zainwestować w trochę dodatkowej opieki nad sobą. Oto niektóre z naszych ulubionych zabawek seksualnych, wibratorów, inteligentnych wibratorów, osobistych masażerów różdżek i akcesoriów, z których wszystkie osobiście przetestowaliśmy. Jest tu coś dla każdego, każdej płci i każdego ciała. Język na tych produktach nie zawsze uwzględnia płeć, ale podeszliśmy do testowania z nastawieniem uwzględniającym płeć, testując je z różnymi genitaliami, ciałami i partnerami.

Nadal nie widzisz nic, co Ci się podoba? Koniecznie sprawdź nasze inne przewodniki związane z sypialnią, dotyczące Najlepszych dźwięków do spania, Najlepszych materaców i Najlepszych urządzeń dźwiękowych.

Aktualizacja maj 2023: Dodaliśmy Satisfyer Pro 2 Gen 3 i zaktualizowaliśmy linki i ceny.

Oferta specjalna dla czytelników Gear: Get a 1-letnią subskrypcję na WIRED za 5$ (25$ taniej). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

 • Kolekcja różnych rodzajów zabawek seksualnych na niebieskim i różowym tle

  Fot: MyroslavaPavlyk/Getty Images

  Które zabawki są dla mojego ciała?

  Beyond P & V

  Przemysł sex tech uwarunkował nas do myślenia o zabawkach w kategoriach męskich i żeńskich, penisa i waginy, ale to jest redukcyjne, niedokładne i przyczynia się do większej narracji na temat relacji między genitaliami i płcią. To nie jest pomocne i mam co do tego wiele uczuć.

  W tym celu optujemy za tym, aby być tak konkretnym, jak to tylko możliwe i używać anatomicznych terminów do opisania poszczególnych stref erogennych – i są sposób więcej niż tylko P i V.

  The srom jest zewnętrzną częścią pochwa. Obejmuje ona labia majora, labia minora, cewka moczowa oraz clitoris. Łechtaczka jest ośrodkiem nerwów erogennych w sromie, a w rzeczywistości jest znacznie większa niż tylko jej zewnętrzna część. Jej wewnętrzne struktury rozciągają się w dół, do obu stron pochwy, gdzie znajdziesz Punkt G-obszar stymulowany przez zabawki, które zakrzywiają się w kierunku przodu ciała.

  The fallus jest tym, co powszechnie nazywa się trzonem penis, i obejmuje kilka różnych stref erogennych. Strona glans to górna część fallusa, określana zwykle jako „główka”, oraz wędzidełko to cienki pasek tkanki łącznej na spodniej stronie żołędzi, który może być szczególnie wrażliwy na ukierunkowaną stymulację. Last but not least, the anus to, no cóż … to butthole. The rectum to wewnętrzna część, która łączy się z odbytem. Oba te obszary mogą być wrażliwe na wewnętrzną i zewnętrzną stymulację.

  Dla osób przypisanych po urodzeniu do płci męskiej istnieje tutaj dodatkowa strefa erogenna: prostata lub P-spot. Jest to gruczoł wielkości orzecha włoskiego, który żyje pomiędzy wewnętrznymi strukturami penisa i odbytu, a można do niego dotrzeć zabawkami, które zakrzywiają się w kierunku przodu ciała.

 • Fot: Maude

  Najlepszy podstawowy wibrator

  Maude Drop

  Ten maleńki wibrator robi furorę. To może być najbardziej intensywny wibrator wielkości dłoni, jaki kiedykolwiek testowaliśmy. Ma tylko trzy ustawienia intensywności, co jest mniej niż większość zabawek na tej liście, ale w przypadku Maude Drop chodzi o jakość nad ilością. Każdy z poziomów zapewnia głęboko stymulujące wibracje, ale jeśli jesteś szczególnie wrażliwa, możesz chcieć uważać na najwyższe ustawienie. Jest on dudniący, mocny i szybki, co może być miłym sposobem na zakończenie sesji użytkowania solo. To świetny wibrator, jeśli szukasz czegoś prostego, dyskretnego i przystępnego.

  Świetny dla wszystkich genitaliów

 • Fot: Satisfyer

  Najlepsza zabawka do ssania dla większości ludzi

  Satisfyer Pro 2 Gen 3 Air Pulse Toy

  Satisfyer Pro 2 Gen 3 żyje zgodnie ze swoją nazwą. Jest wszechstronny, potężny i zaskakująco delikatny. Cały korpus Gen 3 jest pokryty miękkim silikonem, więc łatwiej go chwycić niż poprzednie wersje. Wszystkie przyciski są wygodnie umieszczone wzdłuż tylnej części zabawki, dokładnie tam, gdzie naturalnie opadają opuszki palców.

  Jest to wyrafinowana wersja wypróbowanego i prawdziwego projektu, i zdecydowanie czuje się to. Istnieje poziom opieki i rzemiosła w projektowaniu i budowie tej zabawki, który naprawdę doceniam. Usta są wyjmowane, więc można je umyć lub wymienić na nowe usta „płynnego powietrza” – symulują one bardziej uczucie stukania niż ssania lub impulsu powietrza, co jest zabawną zmianą tempa.

  Gen 3 posiada również wbudowaną funkcję wibracji. Trzeci przycisk na zabawce przełącza się pomiędzy wzorami wibracji, które mogą wzmocnić rzeczy, gdy jesteś w środku.

  Świetny dla wszystkich genitaliów

 • Fot: Lelo

  Najlepsza luksusowa zabawka do ssania

  Lelo Sona 2 Cruise

  Zabawki ssące zmieniają życie, jeśli nigdy wcześniej ich nie używałeś, a po przetestowaniu dziesiątek z nich mogę z całą pewnością stwierdzić, że Sona 2 Cruise to absolutnie najlepsza zabawka ssąca z wyższej półki na rynku. To taka, po którą sięgałem nawet poza godzinami testów. Korpus idealnie pasuje do mojej dłoni, przyciski są umieszczone w miejscach, które mają sens, a różnorodność intensywności jest dostosowana do niemal każdych preferencji.

  The rejs część nazwy odnosi się do technologii Cruise Control firmy Lelo – która sprawia, że zabawka zwiększa intensywność, gdy mocno dociskasz ją do swojego ciała. To inteligentna zabawka seksualna i jest to mój numer jeden do polecenia dla każdego, kto chce spróbować czegoś nowego.

  Dobre dla wszystkich ciał, ukierunkowana stymulacja ssania łechtaczki, wędzidełka lub sutków

Read More

Najchętniej czytane

Sudańskie zawieszenie broni załamuje się, przeciągając negocjacje

Sudańczycy lojalni wobec armii narodowej uczestniczą w demonstracji poparcia dla szefa armii Abdela Fattaha al-Burhana w mieście Al-Kadarif w Sudanie, 20 kwietnia. Armia wycofała...

Najlepsze filmy dokumentalne 2022 roku (jak na razie)

Gdzieś, podczas wielkiego boomu dokumentalnego, zgubiliśmy drogę. HBO, które zapoczątkowało falę zręcznych, niesamowicie dziennikarskich dokumentów o prawdziwych zbrodniach, ustąpiło miejsca Dahmerification i Bundyification Netflixa....

Wewnątrz Bridgerton’s Connection to King Charles III’s Coronation

Phoebe Dynevor powraca na Bridgerton Season 3? She Says..Bridgerton'nowy prequel serii całkiem dosłownie otrzymał królewskie traktowanie.Queen Charlotte: A Bridgerton Storyprzyniesie dramaty nadchodzące 4 maja,...

Abbott uznany za lidera branży w roczniku S&P Global dotyczącym zrównoważonego rozwoju po raz 10

NORTHAMPTON, MA / ACCESSWIRE / 17 lutego 2023 / Abbott:Za 10th roku, Abbott został uznany za najlepiej radzącą sobie firmę w swojej branży w...

25 najlepszych filmów o koszykówce, jakie kiedykolwiek powstały

1 25. Celtic PrideŁatwo pomylić Daniela Sterna z młodym Billem Simmonsem w Celtic Pride, komedia z 1996 roku, której współautorami są Judd Apatow i...

5 darmowych narzędzi do badania słów kluczowych

Czy właśnie zamierzasz opublikować swoją stronę internetową? Stworzenie dobrej strony internetowej musiało być wymagające. Jeszcze trudniej jest zdobyć odpowiednie słowa kluczowe dla swojej witryny. Jeśli treść jest dobra, projekt jest doskonały, a strategie marketingu online są na miejscu, może to, co pozostaje jest właściwe słowa kluczowe. Słowa kluczowe są najbardziej istotnym wyznacznikiem, który będzie napędzać

Do którego królestwa w obrębie dziedziny eukariontów należy człowiek?

Do którego królestwa w domenie Eukarya należy człowiek?Ludzie, wraz ze wszystkimi innymi zwierzętami, należą do domeny Eukarya. Obecny pogląd naukowców na drzewo życia zawiera trzy domeny - bakterie, archaiki i eukarie. Domeny te zostały podzielone na sześć królestw - Rubacteria, Archaebacteria, "Protista", Fungi, Plantae i Animalia.Które królestwo nie należy do domeny eukariontów?Domena Bacteria ma tylko

Alexis Ohanian zabiera Olympię na wyjątkową randkę taty z córką

Olympia Ohanian jest już taka jak jej mama, na więcej sposobów niż jeden. 10 marca, Alexis Ohanian podzielił się, że potraktował swoją córkę, Olympię,...

Szczegółowe wskazówki dotyczące pisania wysokiej jakości treści biznesowych

Naturalnie, kiedy ktoś prowadzi działalność gospodarczą pragnie uzyskać dobry dochód. Osoba może sprzedawać towary i usługi. Są ludzie, którzy wolą kupować coś w przeciętnych supermarketach i sklepach. Inni, wręcz przeciwnie, uwielbiają robić zakupy w sieci. Jest to bardziej wygodne. Klienci są w stanie kupić wszystko, czego potrzebują pozostając w domu. Potrzebują jedynie dostępu do Internetu

Pozostałe newsy

Sudańskie zawieszenie broni załamuje się, przeciągając negocjacje

Sudańczycy lojalni wobec armii narodowej uczestniczą w demonstracji poparcia dla szefa armii Abdela Fattaha al-Burhana w mieście Al-Kadarif w Sudanie, 20 kwietnia. Armia wycofała...

Alabama ogranicza sportowców transpłciowych w sporcie uniwersyteckim

Gubernator Alabamy Kay Ivey podpisała we wtorek ustawę zakazującą osobom transpłciowym udziału w sporcie uniwersyteckim. Zdjęcie wykonane przez Biuro Gubernatora Alabamy/UPI | Zdjęcie licencyjne31...

French Open w tenisie: Garcia wśród porażek kobiet; Alcaraz, Tsitsipas awansują

Najwyżej rozstawiony Carlos Alcatraz z Hiszpanii gra przeciwko Taro Danielowi z Japonii podczas meczu drugiej rundy Roland Garros French Tennis Open w Paryżu w...

Stany Zjednoczone domagają się milionów niezapłaconych grzywien od syna gubernatora Wirginii Zachodniej

Departament Sprawiedliwości składa pozew przeciwko 13 spółkom węglowym należącym do Jamesa Justice'a III, syna gubernatora Wirginii Zachodniej, w celu ściągnięcia niezapłaconych kar i opłat....

Fed stoi w obliczu trudnej bitwy, ponieważ liczba wolnych miejsc pracy rośnie

W kwietniu powstało ponad 10 milionów nowych miejsc pracy, co pokazuje, że wysiłki zmierzające do schłodzenia gospodarki poprzez kolejne podwyżki stóp procentowych nie przyniosły...