Strona główna Show Biznes 22 kreatywne pomysły na kolejny tatuaż na przedramieniu

22 kreatywne pomysły na kolejny tatuaż na przedramieniu

  • Podjęcie decyzji o zrobieniu tatuażu to jedno, ale decyzja o jego umiejscowieniu to drugie.
  • Jedno z najbardziej uniwersalnych miejsc na zrobienie tatuażu? Przedramię.
  • Zapytaliśmy artystę tatuażu, co należy wiedzieć przed wykonaniem tatuażu na przedramieniu.

Wykonanie tatuażu może być łatwym sposobem na wyrażenie swojego poczucia stylu, a także zasygnalizowanie innym, jakie są Twoje osobiste zainteresowania. Niezależnie od tego, czy chcesz zrobić tatuaż ze swoim najlepszym przyjacielem, czy po prostu podoba Ci się sposób, w jaki obrazek lub zdanie wygląda na Twoim ciele, zrobienie tatuażu jest zabawą, którą można dzielić z Tobą i Twoimi najbliższymi.

Jednym z największych pytań, jakie ludzie zadają sobie, rozważając nowy tatuaż, jest to, gdzie powinien być umieszczony. Możesz wzorować się na Hilary Duff, królowej małych tatuaży, i zrobić sobie jeden na stopie; możesz też zainspirować się Carą Delevingne i zrobić sobie tatuaż na żebrach lub Demi Lovato i spróbować z boku głowy. Jednak jednym z miejsc, które nie jest często brane pod uwagę, jest przedramię.

Tatuaże na przedramieniu mogą być tak śmiałe lub tak delikatne, jak tylko chcesz. Możesz bawić się lokalizacją i zrobić tatuaż na tylnej części przedramienia, tatuaż na górnej części przedramienia, a nawet tatuaż na przedramieniu z połową rękawa. Jak w przypadku każdego tatuażu, przed jego wykonaniem warto zastanowić się nad pewnymi kwestiami. „Zastanowiłabym się przede wszystkim, jak blisko nadgarstka chcesz mieć wzór” – mówi Kandace Layne, właścicielka Magic Mirror Tattoo Studio, w rozmowie z serwisem POPSUGAR. „Weź pod uwagę takie rzeczy jak kultura pracy. Jeśli pracujesz w bardziej konserwatywnym środowisku, najlepiej będzie zrobić tatuaż w miejscach, które mogą być zakryte przez ubranie.”

Zastanawiasz się nad zrobieniem tatuażu? Zapytaliśmy Layne’a, co należy wziąć pod uwagę przed umówieniem się na wizytę.

Co należy rozważyć przed zrobieniem tatuażu na przedramieniu

Oprócz Twojego stylu życia, jest kilka rzeczy, które należy rozważyć przy wyborze tatuażu na przedramieniu. „Wybierz wzór, który pasuje do przestrzeni na przedramieniu” – mówi Layne. „Niektóre abstrakcyjne wzory mogą stanowić wyjątek od tego, ale chcesz się upewnić, że tatuaż na przedramieniu nie zawija się zbytnio, aby uniknąć zniekształcenia wzoru przez krzywiznę ramienia”.

Istnieją również obszary przedramienia, które mogą być nieco bardziej wrażliwe niż inne. „Obszar, który nazywamy „rowem” – wewnętrzna strona łokcia, gdzie przedramię łączy się z górną częścią ramienia – może być trudniejszy do zagojenia” – mówi Layne. „Jeśli chcesz zrobić sobie tatuaż w tym miejscu, może się okazać, że szybko wyblaknie, ale zawsze możesz go poprawić”.

Czy można zakryć tatuaż na przedramieniu?

Image Source: Getty/Helen King

Jeśli rozważasz zakrycie istniejącego tatuażu na przedramieniu, należy pamiętać o kilku faktach. „Cover-upy zazwyczaj muszą być co najmniej dwa razy większe od oryginalnego tatuażu” – mówi Layne. „Wykonując go, należy upewnić się, że jest na niego miejsce, tak aby tatuaż, który ma być zakryty, pasował prawidłowo do starego tatuażu”.

Innym problemem związanym z tatuażami na przedramieniu może być blaknięcie. „Zewnętrzna część przedramienia będzie prawdopodobnie najbardziej podatna na blaknięcie” – mówi Layne. „Jest to obszar, który jest najbardziej narażony na działanie promieni słonecznych, dlatego tatuując ten obszar należy pamiętać o stosowaniu filtrów przeciwsłonecznych”.

Czy tatuaże na przedramieniu są bolesne?

Tolerancja bólu jest subiektywna, ale tatuaże na przedramieniu mogą boleć, w zależności od tatuowanego obszaru. „Poziom tolerancji na ból jest różny dla każdego” – mówi Layne. „Znaczenie ma również tatuowany obraz, ponieważ im dłużej to trwa, po upływie określonej liczby godzin – czas ten jest różny dla każdego – będzie bardziej bolesny” Dla Layne’a nadgarstek był najbardziej bolesną częścią przedramienia, na której wykonywano tatuaż.

Ile kosztują tatuaże na przedramieniu?

Koszt tatuaży na przedramieniu różni się w zależności od lokalizacji. „Jednym z największych czynników, poza lokalizacją, jest to, co się robi” – mówi Layne. „Koszt zazwyczaj uwzględnia takie czynniki, jak wielkość tatuażu, styl tatuażu, a nawet to, kim jest tatuażysta. Są różne czynniki, które wpływają na cenę”

Jeśli chciałbyś dodać tatuaż na przedramieniu do swojej kolekcji, zebraliśmy kilka najlepszych tatuaży na przedramieniu, aby Cię zainspirować. Przewijaj dalej w poszukiwaniu inspiracji.

Dodatkowa relacja: Ariel Baker

Najchętniej czytane

Rutyna treningowa Orlando Blooma jest imponująca z więcej niż jednego powodu

Źródło obrazu: Getty / Vivien KillileaOrlando Bloom podzielił się w poniedziałek z sześcioma milionami swoich obserwatorów na Instagramie swoją rutyną treningową górnych partii ciała....

Kendall Jenner i Devin Booker zauważeni razem po doniesieniach o rozstaniu

Kendall Jenner i Devin Booker być może mimo wszystko nie zakończyli swojego związku. 22 czerwca E! News podało, że źródło bliskie gwieździe "Kardashians" powiedziało,...

Pozostałe newsy

Rutyna treningowa Orlando Blooma jest imponująca z więcej niż jednego powodu

Źródło obrazu: Getty / Vivien KillileaOrlando Bloom podzielił się w poniedziałek z sześcioma milionami swoich obserwatorów na Instagramie swoją rutyną treningową górnych partii ciała....

Kendall Jenner i Devin Booker zauważeni razem po doniesieniach o rozstaniu

Kendall Jenner i Devin Booker być może mimo wszystko nie zakończyli swojego związku. 22 czerwca E! News podało, że źródło bliskie gwieździe "Kardashians" powiedziało,...

Lizzo pokazuje rękawy z piórami i rozcięcie na wysokości uda na gali BET Awards

Lizzo po raz kolejny udowodniła swoją sprawność na czerwonym dywanie podczas 2022 BET Awards. Piosenkarka "Grrrls" przybyła na show w sukni Gucci i pokazała...