Show Biznes

26 DIY Taylor Swift kostiumy na Halloween, które są bardzo łatwe do odtworzenia

To jest ten czas w roku ponownie, Swifties. Halloween zbliża się, więc będziesz chciał dostać głowę na planowanie najlepszych kostiumów inspirowanych Taylor Swift teraz. Istnieje wiele sposobów, aby przebrać się za piosenkarkę „Red (Taylor’s Version)” w tym roku. Możesz pozować jako niektóre z jej słynnych tekstów, skopiować jeden z jej pamiętnych wyglądów koncertowych lub użyć jej zespołu New York University cap and gown jako stroju na Halloween – nawet ciągnąc coś razem prosto z własnej szafy z kilkoma prostymi materiałami.

Kariera muzyczna Swift obejmuje wiele różnych epok, które stanowią doskonałą inspirację dla kostiumów. Zagorzali fani wiedzą, jak kultowe są jej stroje, więc jaki jest lepszy sposób na oddanie hołdu gwieździe niż odtworzenie niektórych z jej najbardziej ponadczasowych stylizacji? Jeśli masz nadzieję wyróżnić się czymś nowym lub spróbować innego kostiumu, którego nie miałeś w przeszłości, wybierz jeden z tych zespołów DIY w tym sezonie Halloween.

Od ery Swift „1989” do jej zszywanego wyglądu zombie z teledysku „Look What You Made Me Do”, te domowe stroje mają coś dla każdego Swiftie. Zobacz niektóre z najlepszych pomysłów na kostiumy na Halloween Taylor Swift przed nami.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button