Show Biznes

28 marek należących do LGBTQ+, z którymi warto zaopatrzyć swoją szafkę z kosmetykami

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które uwielbiamy i myślimy, że Tobie też się spodobają. Jeśli kupisz polecony przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Tak samo jak uwielbiamy widzieć, jak nasze ulubione marki kosmetyczne wspierają społeczność LGBTQ+ podczas Miesiąca Dumy, przekazując część dochodów różnym organizacjom, tak jeszcze bardziej uwielbiamy wspierać społeczność queer bezpośrednio, kupując produkty kosmetyczne należące do LGBTQ+.

Istnieje wiele sposobów na zaangażowanie się podczas Miesiąca Dumy, od darowizn po wolontariat, ale świadome robienie zakupów u marek LGBTQ+ w czerwcu i później jest jednym z naszych osobistych ulubionych. Kiedy chcesz uzupełnić zapasy kremu nawilżającego, poszukujesz nowego koloru do ust lub kupujesz szampon i odżywkę, kupowanie od marek założonych przez osoby queer eliminuje pośrednika i bezpośrednio pomaga niezależnym właścicielom firm.

Od pielęgnacji włosów po makijaż i pielęgnację skóry, zebraliśmy 28 marek kosmetycznych należących do innowatorów LGBTQ+, które powinnaś natychmiast sprawdzić.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button