Strona główna Show Biznes 28 najwyżej ocenianych produktów do kupienia w Cyber Monday, według naszych redaktorów

28 najwyżej ocenianych produktów do kupienia w Cyber Monday, według naszych redaktorów

Best Cyber Monday Must Haves 2022

Image Source: Le Creuset

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że Tobie też się spodobają. Jeśli kupisz polecony przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Zanim pójdziesz spakować laptopa, wsunąć karty kredytowe z powrotem do portfela lub założyć, że twoje obowiązki zakupowe są owinięte na sezon, mamy dla ciebie wiadomość: największe wyprzedaże w całym roku są tak naprawdę wciąż dzieje się właśnie teraz dzięki Cyber Monday. Podczas gdy Czarny Piątek z pewnością przyniósł duże obniżki cen, nietrafione okazje i wyprzedaże od niektórych z naszych ulubionych sprzedawców, wakacyjne oszczędności okazują się być dalekie od końca dzięki trwającym promocjom Cyber Monday – i naturalnie, jako profesjonalni kupujący, mamy zamiar zmaksymalizować te oferty tak długo, jak to możliwe!

Niezależnie od tego, czy przegapiłeś wszystkie wyprzedaże z Czarnego Piątku i potrzebujesz szansy na odkupienie swojej reputacji zakupowej, czy po prostu nie możesz zmusić się do rezygnacji z dobrej oferty, gdy jest tuż przed tobą, istnieją setki głównych wyprzedaży Cyber Monday, które są dostępne do kupienia już teraz – i które obejmują wszystkie główne kategorie, takie jak dom i meble, technologia, piękno i więcej. Rozumiemy, że po pełnym wrażeń tygodniu wypełnionym ciągłymi wydarzeniami związanymi z oszczędzaniem, możesz odczuwać lekkie zmęczenie zakupami i potrzebować wskazówek, gdzie dokładnie zacząć swoje Cyber Monday spree. Nie martwcie się, bo (jak zawsze) mamy wasze wsparcie!

Jako redaktorzy zakupów, zawsze jesteśmy zorientowani w najlepszych produktach i gadżetach, które warto dodać do swojego cyfrowego koszyka. Mając to na uwadze, zebraliśmy najlepsze, uwielbiane przez redaktorów produkty do kupienia na Cyber Monday. Nie tylko wszystkie te must haves są na wyprzedaży na czas zakupów, ale również mogą pochwalić się pożądaną pieczęcią redaktora POPSUGAR – z mnóstwem recenzji, aby to udowodnić! Poniżej znajdziesz nasze propozycje najlepszych produktów na Cyber Monday, które możesz podarować (i dostać!) w tym sezonie.

 • Best Cyber Monday Deals Under $25
 • Best Cyber Monday Deals Under $50
 • Best Cyber Monday Deals Under $75
 • Best Cyber Monday Deals Under $100
 • Best Cyber Monday Deals Under $200
 • Best Cyber Monday Deals Under $500
 • Best Cyber Monday Deals Over $500
 • Niezbędna formuła do włosów: Olaplex Hair Perfector No. 3

  Must-Have formuła do włosów: Olaplex Hair Perfector No. 3

  Być może nie ma lekarstwa na uratowanie zniszczonych włosów w ciągu jednej nocy, ale Olaplex Hair Perfector No. 3 (24$, pierwotnie 30$) jest całkiem blisko. Kultowa formuła jest wypełniona odżywczymi składnikami, które mają na celu odrodzenie zniszczonych kolorem włosów u źródła. Przeczytaj wszystko o tym niezbędniku do pielęgnacji włosów w recenzji produktu Olaplex Hair Perfector No. 3.

  Olaplex Hair Perfector No. 3

  $24 from amazon.com

  $30 $24 Teraz 20% taniej

  z amazon.com

  Kup Teraz

  A Morning-Routine Must Have: The Five Minute Journal

  A Morning-Routine Must Have: The Five Minute Journal

  Nie czekaj do nowego roku, aby kickstart niektóre zdrowe codzienne nawyki! Z tym Five Minute Journal ($22, pierwotnie $30), można ustawić produktywny rutynę rano i dostać lepiej o praktykowanie wdzięczności, podczas gdy jesteś na to. Przeczytaj wszystko o tym, jak dziennik samoopieki pomógł jednemu z redaktorów POPSUGAR stać się „osobą z poranną rutyną” w tej recenzji produktu Five Minute Journal.

  Five Minute Journal

  $22 z amazon.com

  $30 $22 Teraz 27% taniej

  z amazon.com

  Kup Teraz

  A Must-Have Lip Treatment: Laneige Lip Sleeping Mask

  A Must-Have Lip Treatment: Laneige Lip Sleeping Mask

  Zwalczaj suche usta i wątłą zimową skórę z pomocą tej odżywczej Laneige Lip Sleeping Mask (18$, pierwotnie 24$). Produkt działa jak maska na noc, dzięki czemu użytkownicy mogą nałożyć go na skórę i obudzić się z wyraźnie bardziej nawilżonymi, pulchnymi ustami. Jedna z redaktorek POPSUGAR stwierdziła, że ten uwielbiany przez internautów zabieg sprawił, że jej usta stały się „miękkie jak poduszka” w tej recenzji produktu Laneige Lip Sleeping Mask.

  Laneige Lip Sleeping Mask

  $18 from us.laneige.com

  $24 $18 Teraz 25% taniej

  od us.laneige.com

  Kup Teraz

  A Closet Must Have: Parownica Hilife

  A Closet Must Have: Parownica Hilife

  Nie ma nic bardziej frustrującego niż planowanie stroju w głowie, tylko po to, aby dowiedzieć się, że rzeczywisty styl życia jest pomarszczony i po prostu nie jest gotowy do noszenia na następny wieczór. Na szczęście ten super przystępny Hilife Steamer ($24, pierwotnie $39) bierze kłopot z prasowania i może sprawić, że ubrania wyglądają tak dobrze, jak nowe. Potrzebujesz dalszych dowodów? Przeczytaj naszą recenzję produktu Hilife Steamer, aby dowiedzieć się więcej.

  Hilife Steamer

  $24 from amazon.com

  $39 $24 Teraz 38% taniej

  z amazon.com

  Kup Teraz

  Must-Have Boot: New Day Eve Tall Dress Boots

  Must-Have Boot: New Day Eve Tall Dress Boots

  Te A New Day Eve Tall Dress Boots ($24, pierwotnie $40) są stworzone do chodzenia w każdym sezonie, ale jesteśmy przekonani, że są szczególnie idealne do noszenia przez całą zimę. Styl butów na obcasie, na wysokości kolan jest dostępny do sklepu w kilku kolorach. But jest tak ładny, że jeden z redaktorów POPSUGAR uznał go nawet za „pełnoprawny duplikat projektanta” w tej recenzji produktu A New Day Eve Dress Boots.

  A New Day Eve Tall Dress Boots

  $24 od target.com

  $40 $24 Teraz 40% taniej

  z target.com

  Kup Teraz

  A Must-Have Hair Tool: Revlon One Step Volumizer i szczotka Hot Air

  A Must-Have Hair Tool: Revlon One Step Volumizer i szczotka Hot Air

  Twoje oczy nie zostały oszukuje cię, to Revlon One Step Volumizer i Hot Air Brush (48 dolarów, pierwotnie 70 dolarów) jest rzeczywiście po prostu wszędzie w tej chwili. Od kanałów TikTok do arsenału piękności stylistów fryzur gwiazd, ta szczotka Revlon działa jako wszystko w jednym narzędziu, które pozwala użytkownikom osiągnąć fryzurę jak z salonu w domu. Potrzebujesz dalszego przekonania? Sprawdź naszą recenzję produktu Revlon One-Step Volumizer Hair Dryer, aby dowiedzieć się więcej!

  Revlon One Step Volumizer i szczotka do włosów Hot Air

  $48 from amazon.com

  $70 $48 Teraz 31% taniej

  z amazon.com

  Kup Teraz

  Must-Have Dyfuzor: Dyfuzor zapachowy Pura Smart

  Must-Have Dyfuzor: Pura Smart Fragrance Diffuser

  Świece być przeklęte, to Pura Smart Fragrance Diffuser ($36, pierwotnie $45) udowadnia, że istnieją inne, bardziej dyskretne sposoby, aby utrzymać swój dom pachnący świeże – i bez kłopotów z konieczności zakupu nowej świecy co miesiąc. Ten uwielbiany przez internautów dyfuzor jest również ulubieńcem redaktorów POPSUGAR, co zostało szczegółowo opisane w tej recenzji produktu Pura Smart Fragrance Diffuser. Zyskaj 20 procent zniżki na produkty Pura w całym kraju, korzystając z kodu CYBER20.

  Pura Smart Fragrance Diffuser

  $36 z trypura.com

  $45 $36 Teraz 20% taniej

  z trypura.com

  Kup Teraz

  Must-Have Suplement: Vital Proteins Collagen Peptides Powder

  Suplement typu

  Traktować swoją poranną rutynę do bardziej zdrowia oparte dotyk dzięki tej Vital Proteins Collagen Peptides Powder (37 dolarów, pierwotnie 50 dolarów), oczywiście. Ten najlepiej sprzedający się suplement spełnia wszystkie swoje zadania, twierdząc, że pomaga zapobiegać oznakom starzenia, a nawet promować wzrost włosów dzięki odżywczej liście składników wzbogaconych peptydami kolagenowymi. Dowiedz się więcej w tej recenzji produktu Vital Proteins Collagen Peptides.

  Vital Proteins Collagen Peptides Powder

  $37 z amazon.com

  $50 $37 Teraz 26% taniej

  z amazon.com

  Kup Teraz

  Home-Workout Must Have: Bala Bangles

  Domowy trening - must have: Bala Bangles

  Chcesz uaktualnić swój domowy trening w nowym roku? Nie patrz dalej niż te bestsellerowe Bala Bangles ($41, pierwotnie $55), które są łatwe w użyciu, a także dostępne w sklepie w szerokiej gamie kolorów. Produkt jest obecnie w sprzedaży za 25 procent taniej w Bala, z rabatem zastosowanym przy kasie. Dowiedz się więcej o Internecie kochany trening niezbędne w naszej recenzji produktu Bala Bangles.

  Bala Bangles

  $41 z shopbala.com

  $55 $41 Teraz 25% taniej

  od shopbala.com

  Kup Teraz

  A Skin-Care Must Have: Olay Hyaluronic + Peptide 24 Serum

  A Skin-Care Must Have: Olay Hyaluronic + Peptide 24 Serum

  Dbanie o skórę w suchych, zimowych miesiącach to naprawdę trudna sprawa. Na szczęście to nawilżające serum Olay Hyaluronic + Peptide 24 (30$) pomaga zachować świeżość i elastyczność skóry, dzięki składnikom odżywczym, które obejmują wszystko, od niacynamidu po witaminę B3 i więcej. To odmładzające serum ma znak aprobaty redaktorów POPSUGAR – jak szczegółowo opisano w tej recenzji produktu Olay Hyaluronic Acid Peptide Serum oraz jest również częścią Olay limitowanej edycji Cyber Monday Thirst Trap Kit ($100, pierwotnie $117), gdzie kupujący mogą uzyskać bezpłatny Olay x Stanley 40 oz. Quencher (inspirowany linią Hyaluronic + Peptide 24) oraz zestaw naklejek o tematyce nawilżenia, jeśli wydadzą 100 dolarów na stronie Olay.com.

  Olay Hyaluronic + Peptide 24 Serum

  Kup Teraz

  OLAY Zestaw pułapka na pragnienie z limitowanej edycji

  $100 z olay.com

  $117 $100 Teraz 15% taniej

  z olay.com

  Kup Teraz

  A Bedtime Must Have: Slip Silk Sleep Mask (Jedwabna maska do spania)

  A Bedtime Must Have: Slip Silk Sleep Mask (Jedwabna maska do spania)

  Slip Silk Sleep Mask

  $38 z skinstore.com

  $50 $38 Teraz 24% taniej

  od skinstore.com

  Kup Teraz

  Facial Must Have: Balsam oczyszczający Elemis Pro-Collagen

  Facial Must Have: Balsam oczyszczający Elemis Pro-Collagen

  Możesz pożegnać się z chusteczkami do makijażu na zawsze dzięki temu uwielbianemu przez internet balsamowi Elemis Pro-Collagen Cleansing Balm (46$, pierwotnie 66$). Kojąca formuła pomaga usunąć makijaż, a jednocześnie pokrywa skórę dekadenckim i podobnym do twarzy rozwiązaniem. W tej recenzji produktu Elemis Pro-Collagen, jedna z redaktorek POPSUGAR oświadczyła, że balsam jest tak dobry, że jest naprawdę „wart każdego grosza”

  Elemis Pro-Collagen Cleansing Balm (balsam oczyszczający)

  $46 z amazon.com

  $66 $46 Teraz 30% taniej

  z amazon.com

  Kup Teraz

  A Yogi Must Have: BalanceFrom All Purpose Exercise Yoga Mat (mata do ćwiczeń)

  A Yogi Must Have: BalanceFrom All Purpose Exercise Yoga Mat (mata do ćwiczeń)

  BalanceFrom All Purpose Exercise Yoga Mat”>

  $30 z amazon.com

  $50 $30 Teraz 40% taniej

  z amazon.com

  Kup Teraz

  A Must-Have Workout Dress: Outdoor Voices The Exercise Dress

  A Must-Have Workout Dress: Outdoor Voices The Exercise Dress

  Wypracuj pot w stylu w tym kapryśnym Outdoor Voices The Exercise Dress (59 dolarów, pierwotnie 100 dolarów). Ta lekka sukienka udowadnia, że możesz cieszyć się efektywnym treningiem bez konieczności poświęcania swojego stylu. Uwielbiamy ten element tak bardzo, że nawet szczegółowo opisaliśmy naszą miłość do niego w tej recenzji produktu Outdoor Voices The Exercise Dress.

  Outdoor Voices The Exercise Dress

  $59 z outdoorvoices.com

  $100 $59 Teraz 41% taniej

  z outdoorvoices.com

  Kup Teraz

  Dla lepszego snu: Poduszka Casper Sleep Original

  Dla lepszego snu: Poduszka Casper Sleep Original

  Wszyscy moglibyśmy użyć trochę pomocy w uzyskaniu lepszego nocnego odpoczynku. Niezależnie od tego, czy robisz zakupy dla siebie, czy szukasz prezentu dla kogoś, kogo kochasz, ta poduszka Casper Sleep Original Pillow (55$, pierwotnie 65$) jest niezbędna na dobranoc, która z pewnością zapewni lepszy sen w każdą noc tygodnia. Sprawdź naszą recenzję produktu Casper Foam Pillow, aby dowiedzieć się więcej.

  Casper Sleep Original Pillow

  $55 z amazon.com

  $65 $55 Teraz 15% taniej

  z amazon.com

  Kup Teraz

  Must-Have Sneaker: Adidas Originals Superstar Sneaker

  Must-Have Sneaker: Adidas Originals Superstar Sneaker

  Nasz zespół ma kilka samozwańczych sneakerheadów, którzy (naturalnie!) wiedzą coś lub dwa o tym, co czyni poważnie świetny but. Podczas gdy nie brakuje klasycznych stylów do kupienia, ten Adidas Originals Superstar Sneaker ($68, oryginalnie $85) wydaje się królować. Potrzebujesz dalszych dowodów? Przeczytaj nasz zatwierdzony przez redaktorów przewodnik po butach, aby uzyskać kilka świeżych inspiracji na sezon wakacyjny.

  Adidas Originals Superstar Sneaker

  $68 from amazon.com

  $85 $68 Teraz 20% taniej

  z amazon.com

  Kup Teraz

  Must-Have Makeup Essential: Charlotte Tilbury Beautiful Skin Glow Makeup Kit

  Must-Have Makeup Essential: Charlotte Tilbury Beautiful Skin Glow Makeup Kit

  Nasza miłość do Charlotte Tilbury nie zna granic. A dzięki trwającym w Cyber Monday ofertom tej marki kosmetycznej, kupujący mogą zdobyć wszystko, od uwielbianych przez gwiazdy pomadek do promiennych podkładów, takich jak Beautiful Skin Foundation – ulubieniec redaktorów POPSUGAR, jak szczegółowo opisano w tej recenzji produktu Charlotte Tilbury Beautiful Skin Foundation – i nie tylko. Uwielbiany przez redaktorki podkład jest nawet na wyprzedaży i znajduje się w zestawie do makijażu Charlotte Tilbury Beautiful Skin Glow (69$, pierwotnie 86$).

  Charlotte Tilbury Beautiful Skin Glow Makeup Kit (zestaw do makijażu)

  $69 z charlottetilbury.com

  $86 $69 Teraz 20% taniej

  z charlottetilbury.com

  Kup Teraz

  Must-Have Jean: Abercrombie Ultra High Rise 90s Straight Jean

  A Must-Have Jean: Abercrombie Ultra High Rise 90s Straight Jean</h2>            <div>      <div>        <p>                                                                                                    <img alt=

  Podczas gdy Abercrombie mogło zdominować nasze młode i nastoletnie lata, nie popełnij błędu – marka ta szczyci się niewiarygodnie szykownymi stylami dla ludzi w każdym wieku, a my jesteśmy wielkimi fankami jej dżinsowego wyboru w szczególności. Jeden z redaktorów POPSUGAR zakochał się w tym Abercrombie Ultra High Rise 90s Straight Jean ($70, pierwotnie $100) i powiedział, że styl jest idealny dla każdego, kto może szukać „uniwersalnych dżinsów, które są na czasie i wygodne” w tej recenzji produktu na Abercrombie dżinsy.

  Abercrombie Ultra High Rise 90s Straight Jean

  $70 od abercrombie.com

  $100 $70 Teraz 30% taniej

  z abercrombie.com

  Kup Teraz

  A Must-Have Travel Tool: Pojemniki podróżne Cadence

  A Must-Have Travel Tool: Pojemniki podróżne Cadence

  Częste podróże, te Cadence pojemniki podróżne ($67, pierwotnie $84) są właśnie dla Ciebie! Dzięki tym kompaktowym i przemyślanym pojemnikom podróżnym możesz zapomnieć o konieczności poruszania się po kłopotach związanych z lataniem z butelkami, które mogą przeciekać lub rozlewać się. Jedna z redaktorek POPSUGAR opisała nawet swoją miłość do kapsułek podróżnych w tej recenzji produktu Cadence Travel Case. A przez ograniczony czas kupujący mogą uzyskać 20 procent zniżki na wszystkie zamówienia, korzystając z kodu HOLIDAY20.

  Pojemniki podróżne Cadence

  $67 z keepyourcadence.com

  $84 $67 Teraz 20% taniej

  z keepyourcadence.com

  Kup Teraz

  Must-Have Slipper: Emu Australia Mayberry Slipper

  Must-Have Slipper: Emu Australia Mayberry Slipper

  Jesteśmy frajerami dla naprawdę wspaniałej pary kapci, a niewiele z nich jest bardziej polecanych przez klientów (i redaktorów POPSUGAR) niż ten Emu Australia Mayberry Slipper (56$, pierwotnie 70$). Ten przytulny but jest dostępny w sklepie w różnych kolorach. Jeden POPSUGAR redaktor kocha styl tak bardzo, ona rzeczywiście kupuje go dla każdego, kogo zna podczas wakacji – jak dalej wyjaśniono w tym Emu Mayberry Slipper recenzję produktu.

  Emu Australia Mayberry Slipper

  $56 z amazon.com

  $70 $56 Teraz 20% taniej

  z amazon.com

  Kup Teraz

  For an At-Home Facial: The Skinny Confidential Hot Mess Ice Roller

  Na domową pielęgnację twarzy: The Skinny Confidential Hot Mess Ice Roller

  The Skinny Confidential Hot Mess Ice Roller

  $52 z shopskinnyconfidential.com

  $69 $52 Teraz 25% taniej

  z shopskinnyconfidential.com

  Kup Teraz

  A Travel Must Have: Béis The Convertible Mini Weekender

  Podróżniczy Must Have: Béis The Convertible Mini Weekender

  W przypadku, gdy istniał jakikolwiek cień wątpliwości, że produkty ze słynnej marki podróżniczej Shay Mitchell to naprawdę warte splurge, nasi redaktorzy mogą potwierdzić, że wiele z nich jest rzeczywiście całkiem świetnych – zwłaszcza ten Béis The Convertible Mini Weekender ($81, pierwotnie $108). Jedna z redaktorek POPSUGAR używała nawet tej kompaktowej torby jako osobistego bagażu podręcznego i opisała swoje doświadczenia w tej recenzji produktu Béis The Mini Weekender.

  Béis The Convertible Mini Weekender

  $81 z beistravel.com

  $108 $81 Teraz 25% taniej

  z beistravel.com

  Kup Teraz

  Must have sprzątania: Homecourt Kitchen Trio

  Must have sprzątania: Homecourt Kitchen Trio

  Jeśli jest jedna rzecz, którą kochamy bardziej niż regularne sprzątanie naszych domów, to jest to sprzątanie naszych domów produktami, które są kochane (i stworzone!) z intencją – i przez Courteney Cox, nie mniej. Aktorka opracowała szereg praktycznych i przemyślanych produktów do sprzątania, takich jak Homecourt Kitchen Trio (70$, pierwotnie 75$), za pośrednictwem swojej marki Homecourt, a nasz zespół ma obsesję na punkcie wszystkich z nich. Dowód? Wystarczy przeczytać naszą recenzję produktu marki Homecourt, aby dowiedzieć się więcej (i ukierunkować swoją wewnętrzną Monikę, w procesie!). Dodatkowo, z okazji Cyber Monday (i tylko przez ograniczony czas), kiedy wydajesz więcej, dostajesz więcej – kupujący mogą otrzymać dodatkowe, bezpłatne prezenty, kiedy wydadzą więcej niż 150, 250, a nawet 350 dolarów na swoje zamówienia online w Homecourt

  Homecourt Kitchen Trio

  $70 from homecourt.co

  $75 $70 Teraz 7% taniej

  z homecourt.co

  Kup Teraz

  Must-Have Legging: Lululemon Align High-Rise Pant

  Must-Have Legging: Lululemon Align High-Rise Pant

  Nie jest tajemnicą, że nasze redaktorki mają całkiem poważne przywiązanie do legginsów tutaj w POPSUGAR. I chociaż istnieją dziesiątki najlepszych stylów, które uwielbiamy nosić na okrągło, ten model Lululemon Align High-Rise Pant (89$, pierwotnie 128$) to styl, który przetrwał próbę czasu. Co najlepsze, są one obecnie dostępne w sprzedaży w ramach oferty Lululemon na Cyber Monday. Zobacz, dlaczego ten styl jest warty szumu w naszej recenzji produktu Lululemon Align Leggings.

  Lululemon Align High-Rise Pant

  $89 from shop.lululemon.com

  $128 $89 Teraz 30% taniej

  z shop.lululemon.com

  Kup Teraz

  A Kitchen Must Have: Our Place Always Pan

  Kuchenny Must Have: Our Place Always Pan

  Jeśli jeszcze nie zainwestowałeś w kultową, ulubioną patelnię Our Place Always Pan (95$, pierwotnie 145$), możesz jeszcze sporo zaoszczędzić na tym kuchennym niezbędniku dzięki trwającym w Our Place ofertom na Cyber Monday. Patelnia all-in-one pomaga w łatwym gotowaniu, jak szczegółowo opisano w naszej recenzji produktu Our Place Always Pan.

  Our Place Always Pan

  $95 from fromourplace.com

  $145 $95 Teraz 34% taniej

  from fromourplace.com

  Buy Now

  A Must-Have Accessory: Jenny Bird U-Link Earrings

  A Must-Have Accessory: Jenny Bird U-Link Earrings

  Czy robisz zakupy dla unikalnego prezentu mody dla przyjaciela lub po prostu szukasz traktować siebie w tym sezonie wakacyjnym (bo zasługujesz na to!), nigdy nie można pójść źle z inwestowaniem w ponadczasowy kawałek złotej biżuterii. Jesteśmy szczególnymi fanami tych Jenny Bird U-Link Earrings ($83, pierwotnie $98), które tak się składa, że są na sprzedaż w Cyber Monday i zostały uczczone jako warte „inwestycji” w tym przeglądzie produktów na temat stylizacji biżuterii Jenny Bird.

  Jenny Bird U-Link Earrings

  $83 od jenny-bird.com

  $98 $83 Teraz 15% taniej

  z jenny-bird.com

  Kup Teraz

  Zimowy Must Have: Kurtka z grubego puchu Orolay

  Zimowy Must Have: Kurtka z grubego puchu Orolay

  Jeśli jeszcze nie słyszałeś wspaniałej wiadomości, ten słynny Orolay Thickened Down Jacket (88 dolarów, pierwotnie 150 dolarów) jest na sprzedaż za mniej niż 100 dolarów w hołdzie Cyber Monday – i jeśli 23,000+ prawie doskonałe recenzje są jakimkolwiek wskaźnikiem tylko jak wielki ten styl jest, to prawdopodobnie musisz dodać go do swojego cyfrowego koszyka ASAP! Jest to również ulubione przez redaktorów POPSUGAR, jak pokazano w tej recenzji produktu na płaszczu Amazon.

  Kurtka z grubego puchu Orolay

  $88 z amazon.com

  $150 $88 Teraz 41% taniej

  z amazon.com

  Kup Teraz

  Muzyczny Must Have: Słuchawki Apple AirPods Pro

  Muzyczny Must Have: Słuchawki Apple AirPods Pro

  Z lotniska do biura i dalej, możesz zabrać swoje ulubione utwory w podróż dzięki słuchawkom Apple AirPods Pro (200$, pierwotnie 249$). Dzięki możliwościom redukcji szumów, zaawansowana technologia jest warta inwestycji dla każdego miłośnika muzyki. Plus, mają nawet POPSUGAR redaktor znak zatwierdzenia, jak szczegółowo w tym Apple AirPods Pro recenzję.

  Słuchawki Apple AirPods Pro

  $200 z amazon.com

  $249 $200 Teraz 20% taniej

  z amazon.com

  Kup Teraz

  Must-Have Coffee Maker: Keurig K-Supreme Plus Smart Single Serve Coffee Maker (ekspres do kawy jednoskładnikowy)

  Must-Have Coffee Maker: Keurig K-Supreme Plus Smart Single Serve Coffee Maker (ekspres do kawy jednoskładnikowy)

  Ten Keurig K-Supreme Plus Smart Single Serve Coffee Maker ($164, oryginalnie $ 230) ma wszystkie te same możliwości klasycznego ekspresu do kawy, tylko w bardziej unowocześnionej konstrukcji, która zawiera zaawansowane możliwości techniczne, które użytkownicy mogą kontrolować urządzenie wszystko z ich smartphone (casual!). Jeden redaktor POPSUGAR i godny uwagi miłośnik kawy przetestował zaawansowany system dla siebie i łaskawie podzielił się swoim doświadczeniem z narzędziem kuchennym w tym Keurig K-Supreme Coffee Maker recenzję produktu.

  Keurig K-Supreme Plus Smart Single Serve Coffee Maker (ekspres do kawy jednoskładnikowy)

  $164 from amazon.com

  $230 $164 Teraz 29% taniej

  z amazon.com

  Kup Teraz

  A Cooking Must-Have: Great Jones The Dutchess Dutch Oven

  A Cooking Must-Have: Great Jones The Dutchess Dutch Oven

  Nie, oferty na Black Friday jeszcze się nie skończyły w Great Jones. I przez ograniczony czas, kupujący nadal mogą zdobyć na najwyższej klasy Great Jones The Dutchess Dutch Oven (110 dolarów, pierwotnie 160 dolarów) w poważnie wielkiej (i oznaczone w dół!) cenie na Cyber Monday. Sprawdź, dlaczego Twoja kuchnia zasługuje na to, aby mieć ten wszystko w jednym gotowania niezbędne włączone do niego w tym Great Jones Dutchess Oven recenzję produktu.

  Great Jones The Dutchess Dutch Oven

  $110 od greatjonesgoods.com

  $160 $110 Teraz 31% taniej

  od greatjonesgoods.com

  Kup Teraz

  A Must-Have Skin Tool: Nuface Mini Urządzenie do Tonizowania Twarzy

  Must-Have Skin Tool: Nuface Mini Urządzenie do Tonizowania Twarzy

  Nie można się pomylić z podarowaniem komuś certyfikatu na twarz lub profesjonalne doświadczenie spa. Jeśli jednak w tym roku nie zmieścisz się w budżecie na zakupy, Mini urządzenie do tonizowania twarzy Nuface (157$, pierwotnie 209$) sprawdzi się również jako domowe rozwiązanie do pielęgnacji twarzy. Zobacz, dlaczego uwielbiane przez gwiazdy narzędzie jest warte szumu w tej recenzji produktu NuFace Mini Facial Toning Device.

  Nuface Mini Facial Toning Device

  $157 od skinstore.com

  $209 $157 Teraz 25% taniej

  od skinstore.com

  Kup Teraz

  A Must-Have Kitchen Essential: Ninja Creami Ice Cream Maker

  Niezbędnik kuchenny: Wytwornica do lodów Ninja Creami

  Uwielbiamy każdy pretekst, by oddawać się dekadenckim lodowym przysmakom częściej niż dotychczas. A z pomocą tego najwyżej ocenianego urządzenia Ninja Creami Ice Cream Maker (130$, pierwotnie 200$), możesz łatwo ubić chłodny i orzeźwiający słodki przysmak w domu. Przeczytaj więcej o tym super łatwym urządzeniu w tej recenzji produktu Ninja Creami Ice Cream Machine.

  Ninja Creami Ice Cream Maker

  $130 z amazon.com

  $200 $130 Teraz 35% taniej

  z amazon.com

  Kup Teraz

  Must-Have Dutch Oven: Le Creuset Deep Dutch Oven

  A Must-Have Dutch Oven: Le Creuset Deep Dutch Oven</h2>            <div>      <div>        <p>                                                                                                    <img alt=

  To rzadkie, że ten Le Creuset Deep Dutch Oven ($200, pierwotnie $380) idzie na sprzedaż – i nie bez powodu! Bestsellerowy dutch oven jest jednym z wielu narzędzi kuchennych, że internet po prostu nie może pomóc, ale wydaje się obsesji na temat jego trwałej konstrukcji, żeliwnej ramki i różnych możliwości. Kolorowe narzędzie do gotowania jest uwielbiane przez redaktorów POPSUGAR (przeczytaj naszą recenzję produktu Le Creuset Dutch Oven, aby uzyskać więcej dowodów), a także jest w sprzedaży przez markę na Cyber Monday!

  Le Creuset Deep Dutch Oven

  $200 from lecreuset.com

  $380 $200 Teraz 47% taniej

  z lecreuset.com

  Kup Teraz

  Must-Have odkurzacza: odkurzacz bezprzewodowy Dyson V8 Absolute

  A Must-Have Vacuum: Dyson V8 Absolute Cordless Vacuum</h2>            <div>        <p>                                                                                                    <img alt=

  Must-Have Carry-On: Paravel Aviator Carry-On

  A Must-Have Carry-On: Paravel Aviator Carry-On

  Spodziewasz się, że czeka Cię pracowity sezon wakacyjnych podróży? Polecamy taki bagaż jak Paravel Aviator Carry-On (263$, pierwotnie 350$), który pomoże Ci przetrwać ten czas. Ten bestsellerowy bagaż podręczny jest wykonany z wytrzymałej, twardej skorupy i ma dużo miejsca w środku. Uwielbiamy ją tak bardzo, że nawet pochwaliliśmy się nią w tej recenzji produktu Paravel Aviator Carry-On.

  Paravel Aviator Carry-On

  $263 z tourparavel.com

  $350 $263 Teraz 25% taniej

  od tourparavel.com

  Kup Teraz

  For Cleaner Air: Oczyszczacz Molekule Air Mini+

  Dla czystszego powietrza: Oczyszczacz Molekule Air Mini+

  Jak się okazuje, można rzeczywiście osiągnąć lepszą jakość powietrza w domu i wszystko przez kliknięcie przycisku – przynajmniej z pomocą tego Molekule Air Mini+ Purifier (349 dolarów, pierwotnie 500 dolarów), oczywiście. Kompaktowy model pomaga usunąć powietrze z toksyn, bakterii, pyłków i więcej. Jedna z redaktorek POPSUGAR twierdziła nawet, że pomógł jej „lepiej oddychać w nocy” w tej recenzji produktu Molekule Air Mini+ Purifier.

  Molekule Air Mini+ Purifier

  $349 z amazon.com

  $500 $349 Teraz 30% taniej

  z amazon.com

  Kup Teraz

  A Must-Have Holiday Dress: Ted Baker Zadi Knitted Frill Full Skirt Dress (sukienka z pełną spódnicą)

  A Must-Have Holiday Dress: Ted Baker Zadi Knitted Frill Full Skirt Dress (sukienka z pełną spódnicą)

  Wraz z nadchodzącym sezonem wakacyjnym, prawdopodobnie Twój kalendarz będzie wkrótce wypełniony imprezami biurowymi, spotkaniami rodzinnymi i wydarzeniami świątecznymi galore. Naturalnie, będziesz potrzebować podstawowej sukienki, która zapewni Ci komfort i ochłodę podczas tych wszystkich wydarzeń. Ta Ted Baker Zadi Knitted Frill Full Skirt Dress ($204, pierwotnie $340) jest bardzo polecany przez klientów (to bestseller!) i redaktorów POPSUGAR zarówno – jak wyjaśniono w tym Ted Baker Zadi Dress recenzję produktu. Bonus: jest również na sprzedaż na Cyber Monday!

  Ted Baker Zadi Knitted Frill Full Skirt Dress (sukienka z pełną spódnicą)

  $204 z tedbaker.com

  $340 $204 Teraz 40% taniej

  z tedbaker.com

  Kup Teraz

  A Must-Have Wellness Tool: Oura Ring

  A Must-Have Wellness Tool: Oura Ring

  Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu dla osoby, która ma wszystko, nie szukaj dalej niż ten Oura Ring ($399, pierwotnie $449). Sportowiec kochany istotne bierze wszystkie korzyści i zaawansowanej wiedzy klasycznego tracker fitness i upraszcza go do noszenia projektu pierścienia – idealny dla każdego wellness-obsessed osoby! Jeden redaktor POPSUGAR miał wiele dobrych rzeczy do powiedzenia o narzędziu fitness w tej recenzji produktu Oura Ring.

  Oura Ring

  $399 od ouraring.com

  $449 $399 Teraz 11% taniej

  z ouraring.com

  Kup Teraz

  A Must-Have Cookware Set: Caraway Nonstick Pots & Pans Cookware Set

  A Must-Have Cookware Set: Caraway Nonstick Pots & Pans Cookware Set

  Po co zaopatrywać się w jeden indywidualny garnek lub patelnię, skoro można zainwestować w cały zestaw – zwłaszcza taki, który jest tak szykowny jak ten zestaw naczyń Caraway Nonstick Pots & Pans (395 dolarów, pierwotnie 545 dolarów)? Ten wirusowy zestaw do gotowania jest równe części stylowe i praktyczne, z jednym POPSUGAR redaktor nawet przyznając, że „zmienił jej codzienną rutynę na lepsze” w tym Caraway Cookware Set recenzję produktu.

  Caraway Nonstick Pots & Pans Cookware Set

  $395 z carawayhome.com

  $545 $395 Teraz 28% taniej

  z carawayhome.com

  Kup Teraz

  Must-Have TV: Samsung The Frame 4K UHD Smart TV

  Must-Have TV: Samsung The Frame 4K UHD Smart TV

  Jeśli jesteś zmęczony poczuciem, że twój telewizor jest oczkiem w głowie w twoim domu, nie szukaj dalej niż ten Samsung The Frame 4K UHD Smart TV (2 000 $, pierwotnie 3 000 $), który spełni wszystkie twoje potrzeby związane z projektowaniem domu. Unikalna technologia może pochwalić się wszystkimi tymi samymi wysokiej jakości zaletami tradycyjnego telewizora, tylko z możliwością transformacji, która pozwala na przebranie go w ramę obrazu, gdy go nie używasz – nie poważnie! Przeczytaj naszą recenzję produktu Samsung Frame TV, aby dowiedzieć się więcej!

  Samsung The Frame 4K UHD Smart TV

  $2,000 z target.com

  $3,000 $2,000 Teraz 33% taniej

  z target.com

  Kup Teraz

  For the Athlete: Lululemon Studio Mirror

  For the Athlete: Lululemon Studio Mirror

  Podczas gdy Peloton może dostać cały hype za ponowne wymyślenie tego, jak wygląda trening w domu, ten Lululemon Studio Mirror (745 dolarów, pierwotnie 1,495 dolarów) przenosi go na następny poziom dzięki wysoce zaawansowanemu (ale wciąż dostosowywanemu) podejściu. Dzięki produktom, użytkownicy mogą przesyłać strumieniowo tysiące klas treningowych wszystko z komfortu ich domu. Potrzebujesz więcej przekonania? Sprawdź naszą recenzję produktu Mirror Home Gym, aby dowiedzieć się więcej!

  Lululemon Studio Mirror

  $745 z mirror.co

  $1,495 $745 Teraz 50% taniej

  z mirror.co

  Kup Teraz

  Must-Have Materac: Casper Sleep Wave Hybrid Snow Mattress

  Must-Have Materac: Casper Sleep Wave Hybrid Snow Mattress

  Zostaw to Amazonowi, aby uraczyć nas mnóstwem ofert na Cyber Monday, które zawierają zniżki na niektóre z naszych bardzo ulubionych produktów domowych – w tym ten Casper Sleep Wave Hybrid Snow Mattress ($2,546, pierwotnie $3,395). Dla miłośników ciepłych snów ten materac jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ jest wyposażony w technologię chłodzenia, która zapewnia lepszy przepływ powietrza podczas snu. Dowiedz się więcej o tym obowiązkowym materacu w naszej recenzji produktu Casper Hybrid Wave Mattress.

  Materac Casper Sleep Wave Hybrid Snow

  $2,546 z amazon.com

  $3,395 $2,546 Teraz 25% taniej

  z amazon.com

  Kup Teraz

  Stół jadalniany Must-Have: Castlery Kelsey Marble Dining Table

  Stół jadalniany z serii Must-Have: Castlery Kelsey Marble Dining Table

  Wysokiej jakości stół jadalny może służyć jako idealny punkt centralny w każdym domu, gdzie rodzina i przyjaciele mogą zebrać się razem i dzielić jakościowy czas przy posiłku, zabawnej grze w karty, a nawet kilku drinkach. Uwielbiamy luksusowy wygląd tego stołu Castlery Kelsey Marble Dining Table ($1,349, pierwotnie $1,499), który wydaje się niezwykle elegancki dzięki marmurowemu blatowi. Ten element okazał się nawet „ozdobą” całego mieszkania jednej z redaktorek POPSUGAR, co zostało szczegółowo opisane w tej recenzji produktu Castlery Kelsey Marble Dining Table.

  Castlery Kelsey Marble Dining Table

  $1,349 z castlery.com

  $1,499 $1,349 Teraz 10% taniej

  z castlery.com

  Kup Teraz

  For the Pizza-Lover: Wielopaliwowy piec do pizzy Ooni Karu

  Dla miłośnika pizzy: Wielopaliwowy piec do pizzy Ooni Karu

  Zamówienie pizzy na wynos jest świetne, ale twierdzimy, że nie ma nic lepszego niż przyrządzenie domowego ciasta w domu. Najwyraźniej, co własne ciasto do pizzy może być rzeczywiście super łatwy proces – zakładając, że masz to Ooni Karu Multi-Fuel Pizza Oven (639 dolarów, pierwotnie 799 dolarów) w swoim domu, oczywiście. Piec do pizzy jest niezwykle łatwy w użyciu i nawet zdobył wysokie uznanie dwóch redaktorów POPSUGAR w tej recenzji produktu Ooni Pizza Oven.

  Wielopaliwowy piec do pizzy Ooni Karu

  $639 od ooni.com

  $799 $639 Teraz 20% taniej

  od ooni.com

  Kup Teraz

  A Must-Have Furniture Piece: Albany Park Kova L-Shape Sofa & Ottoman

  Must-Have Furniture Piece: Albany Park Kova L-Shape Sofa & Ottoman

  Sezon wakacyjnych zakupów to doskonała okazja, aby zainwestować w kilka naprawdę świetnych mebli oraz wszystkie w obniżonych cenach. Na cześć Cyber Monday, ta bestsellerowa Albany Park Kova L-Shape Sofa & Ottoman ($3,595, oryginalnie $4,895) jest w sprzedaży przez ograniczony czas. Jako, że jest ona okrzyknięta za swój niepowtarzalnie wygodny design, uważamy, że będzie idealnym dodatkiem do Twojego domu w nowym roku. Potrzebujesz więcej przekonania? Sprawdź naszą recenzję produktu Albany Park Kova Sectional, aby dowiedzieć się więcej i zdobyć go, gdy jest w sprzedaży!

  Albany Park Kova L-Shape Sofa & Ottoman

  $3,595 z albanypark.com

  $4,895 $3,595 Teraz 27% taniej

  z albanypark.com

  Kup Teraz

  Najchętniej czytane

  Coinbase NFT Pauses Creator Drops na swoim rynku

  Coinbase NFT niedawno podjęło decyzję o wstrzymaniu zrzutów twórców, powodując zamieszanie i spekulacje wśród społeczności NFT. Pomimo pauzy, Coinbase podkreślił, że jego rynek NFT...

  Jak się dostać do Portugalii?

  Como ligar de graça para Portugal?Można również utworzyć połączenie do Portugalii z Brazylii, ale musi ono zostać utworzone za pomocą telefonu. Aby skompletować ligę cobrar do Portugalii, musisz zadzwonić pod numer 21 i skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem....Jaki jest kod miasta Lisboa?Wybierz krajCidadeCódigo DDILeiria351 244Leixões351 22Lisboa351 21Loure351 234Qual é o Código de Portugal?+351Como adicionar Número

  Gdzie jest rezerwat Komanczów?

  Gdzie jest rezerwat Comanche? Liczba członków plemienia Comanche wynosi obecnie 16 372, z czego około 7 763 zamieszkuje tereny Lawton-Ft. Sill i okolice w południowo-zachodniej Oklahomie. Kompleks Narodu Komanczów znajduje się dziewięć mil na północ od Lawton w Oklahomie i zatrudnia około czterystu osób.Jakie ważne wydarzenie spotkało Quanaha, gdy miał 11 lat?Quanah dorastał do męskości

  Kto jest właścicielem napojów alkoholowych prywatnego klubu?

  Kto jest właścicielem napojów alkoholowych klubu prywatnego?Właściciel klubu, który uzyskał zezwolenie na rejestrację klubu prywatnego, jest właścicielem napojów alkoholowych klubu prywatnego. Podawane tylko członkom klubu oraz ich gościom i rodzinom do spożycia na miejscu i tylko w niezamkniętych, stłuczonych lub zapieczętowanych pojemnikach o legalnej wielkości lub po drinku.Które z poniższych stwierdzeń jest poprawne w odniesieniu

  Najlepsze wskazówki, jak zwiększyć swoje umiejętności online

  Jednym z głównych trendów w dzisiejszym nowoczesnym społeczeństwie jest świat rzeczy online. Oznacza to, że prawie każda branża, którą znamy, przyjmuje podejście online do całkowitej digitalizacji. Obejmuje to tak wiele branż rozrywkowych, programy dostarczania żywności, zakupy online, sprzedaż online, inwestycje online, a najnowszym trendem jest kryptowaluta. To tylko kilka przykładów tego, jak codzienne firmy i

  Jak korzystać z programu Outbyte Driver Updater, aby zwiększyć wydajność komputera

  Jeśli chodzi o utrzymanie komputera, niektórzy użytkownicy mogą nie zdawać sobie sprawy ze znaczenia aktualizacji sterowników. Pierwszym krokiem jest tutaj lepsze zrozumienie tego zagadnienia. Więc, co to jest sterownik dokładnie?Sterowniki Twojego PC to oprogramowanie, które pomaga systemowi operacyjnemu na Twoim komputerze współdziałać z innymi komponentami. Może to być sprzęt lub oprogramowanie. Na przykład, jeśli chcesz

  Czy zwykłą destylację można wykorzystać do rozdzielenia ropy naftowej?

  Czy do rozdzielenia ropy naftowej można zastosować destylację prostą?Metoda zwana destylacją frakcyjną lub destylacją różnicową została opracowana do pewnych zastosowań, takich jak rafinacja ropy naftowej, ponieważ destylacja prosta nie jest skuteczna w rozdzielaniu cieczy, których punkty wrzenia leżą blisko siebie.Jak węglowodory w ropie naftowej są rozdzielane na frakcje?Substancje w ropie naftowej mają różne punkty wrzenia

  PSA: Taylor Swift jest teraz dr Taylor Swift

  Niech żyje profesor Swift. Wraz z długą listą osiągnięć Taylor Swift (wiecie, wszystkie nagrody Grammy, pobite rekordy, Joe Alwyn, itd...), może teraz dodać do...

  Czy możemy poruszyć ziemię?

  Czy możemy przesunąć Ziemię?Przesunięcie Ziemi na szerszą orbitę mogłoby być rozwiązaniem - i jest możliwe w teorii. Ale byłoby to niemożliwe dla Ziemi, ponieważ jej masa jest ogromna w porównaniu do nawet największych asteroid.Dlaczego nie czujemy, że Ziemia się porusza?Nie czujemy, że Ziemia się obraca, ponieważ wszyscy poruszamy się razem z nią, z tą samą

  Pozostałe newsy

  Coinbase NFT Pauses Creator Drops na swoim rynku

  Coinbase NFT niedawno podjęło decyzję o wstrzymaniu zrzutów twórców, powodując zamieszanie i spekulacje wśród społeczności NFT. Pomimo pauzy, Coinbase podkreślił, że jego rynek NFT...

  Steve Aoki x Stoopid Buddy zapowiadają Web3 Stop-Motion Series

  Steve Aoki i Seth Green łączą się z platformą treści web3/NFT ShibuyaXYZ, aby ogłosić interaktywny, tworzony przez społeczność serial poklatkowy zatytułowany "Dominion X: Level...

  Firmy kryptowalutowe kontynuują zwolnienia i redukcję zatrudnienia do stycznia 2023 r

  W morzu zwolnień tech, firmy Crypto również odczuwają ciepło tak daleko w styczniu 2023 roku. Co najmniej 14 firm kryptowalutowych ogłosiło zwolnienia, z ponad...

  PROOF of Conference: Wszystko, co musisz wiedzieć

  Top Blue-Chip NFT marka PROOF ogłasza "Proof Of Conference" - wielodniowe wydarzenie celebrujące wszystko co związane z web3. Wydarzenie łączy sztukę, kulturę, społeczność i...

  Rug Radio PFP NFTs z Cory Van Lew Mint w poniedziałek 6

  Fani Rug Radio, przygotujcie swoje cyfrowe portfele na drop PFP NFT projektu we współpracy z Cory Van Lew! Nowe przedmioty kolekcjonerskie pojawią się 6...