Strona główna Show Biznes 30 najbardziej absurdalnych jeźdźców celebrytów wszech czasów

30 najbardziej absurdalnych jeźdźców celebrytów wszech czasów

Każdy produkt został starannie wyselekcjonowany przez redaktora Esquire. Możemy zarobić prowizję z tych linków.

pepsi super bowl lii halftime show

Christopher PolkGetty Images

Ask and you shall receive – przynajmniej jeśli chodzi o celebrity riders (lista żądań, które gwiazdy wpisują do swoich kontraktów na występy). Od absurdalnej prośby Justina Timberlake’a o wyczyszczenie klamek do Beyoncé, która potrzebuje, aby jej garderoba była ustawiona na bardzo specyficzną temperaturę, oto najbardziej skandaliczne wymagania.

1 z 30

Adele

Dla Adele bardzo ważne było, aby otrzymała jedną paczkę Marlboro Lights i zapalniczkę, co było zawarte w jej riderze na trasę „Adele 21”. Zażądała również, aby otrzymała dwie butelki „najlepszej jakości kalifornijskiego czerwonego wina i jedną butelkę najlepszej jakości kalifornijskiego białego wina Sauvignon Blanc (schłodzonego). ŻADNEGO CHARDONNAY!”

2 z 30

Justin Bieber

Kiedy po raz pierwszy rozpoczynał swoją karierę w 2010 roku, jeźdźcy Biebera byli prości: dużo przekąsek. Teraz, osiem lat później, jeźdźcy Biebera obejmują 10 luksusowych sedanów, stół do masażu i prywatny odrzutowiec w gotowości do wszelkich jego pragnień podróży.

3 z 30

Beyoncé

Nie przynoście produktów Coca-Coli w pobliże Queen Bey, ponieważ ma ona kontrakt z Pepsi i picie czegokolwiek innego mogłoby go złamać. W jej riderze gościnności poproszono również o mocno przyprawione, pieczone udka, piersi i skrzydełka z kurczaka (nie zapomnijcie o gorącym sosie). I jakby występy nie sprawiały, że się poci, Beyoncé lubi, aby temperatura w jej garderobie była zawsze ustawiona na 78 stopni.

4 z 30

Christina Aguilera

Piosenkarka naprawdę nienawidzi korków, więc aby ominąć jakikolwiek w drodze na miejsce imprezy, prosi o eskortę policyjną, dodając, że „pod żadnym pozorem nie można pozwolić, aby pojazdy napotkały jakiekolwiek opóźnienia z powodu ruchu drogowego.”

5 z 30

Drake

Wśród listy życzeń podczas trasy koncertowej Drake’a najdziwniejsze są cztery tuziny kadzidełek o naturalnym zapachu. Mniej zaskakujące: *ton* alkoholu, w tym butelki Hennessy lub Courvoisier, Patron Silver Tequila, Grey Goose Vodka, Jack Daniels i Heineken.

6 z 30

Taylor Swift

Swift tak bardzo kocha swojego Starbucksa, że jej bardzo specyficzne zamówienie musi być dostarczone do niej przed godziną 11. Zamówienie obejmuje 1 Grande ICED Caramel Latte z 2 Sweet-N-Lows, 1 Grande ICED Americano z 2 Sweet-N-Lows i mlekiem sojowym oraz 1 kawałek bochenka dyni.

7 z 30

Selena Gomez

Po 2014 roku zerwaniu z Justinem Bieberem, Gomez oświadczyła, że nikt, z kim pracowała, nie może przejść pod imieniem „Justin” Najwyraźniej całkiem sporo członków załogi miało to imię i dlatego otrzymali różne monidła podczas jej czasu żałoby. Poza tą jedną dziwną prośbą, Gomez potrzebuje tylko chicken pot pie i pickles.

8 z 30

Rihanna

Podczas swojej światowej trasy koncertowej „Last Girl on Earth” w 2010 roku, rider Rihanny obejmował jeden duży futrzany dywan (najlepiej z nadrukiem zwierzęcym), aby mogła chodzić po nim boso. Najwyraźniej była również bardzo zainteresowana zasłonami, szczególnie niebieskimi lub czarnymi z „lodowo-niebieskim szyfonem” i białymi zasłonami, aby zakryć wszelkie szafki lub cegły.

9 z 30

Justin Timberlake

Wokalista „Sexy Back” jest bardzo świadomy zdrowia i według jego ridera wymaga, aby ktoś co dwie godziny dezynfekował klamki każdego lokalu z backstage’u lub hotelu, w którym się znajduje. Do tego dochodzi fakt, że musi mieć windę dla siebie i całe piętro w hotelu.

  Jaki jest charakter siły działającej między dwoma równoległymi prądami?

10 z 30

Jennifer Lopez

Dla Lopez wszystko jest białe. Jej rider mówi, że wszystkie przedmioty, od zasłon w dół do świec, muszą być kremowym odcieniem.

11 z 30

Katy Perry

Wokalistka „Extraterrestrial” jest trochę ekstra ze swoimi prośbami o jedzenie. Na liście przekąsek Perry’ego znajdują się niesłodzone, suszone jabłka i gruszki oraz lekko solone, sucho pieczone edamame. I jeśli kiedykolwiek planujesz wysłać Perry kwiaty, pod żadnym pozorem nie powinny to być goździki.

12 z 30

Jay-Z

W swoim riderze produkcyjnym z wiosny 2009 roku raper zażądał, aby miał siedem garderób (może jeden na każdy dzień tygodnia?). A Jay-Z potrzebował również trochę „dobrej jakości masła orzechowego” i „dobrej jakości galaretki”, aby, wiesz, zrobić kilka naprawdę bombowych kanapek PB&J w swoim czasie wolnym.

13 z 30

Mariah Carey

Na wycieczkę Carey zażyczyła sobie butelkę szampana Cristal, w komplecie z wygiętymi słomkami do popijania. Aha, i potrzebowała też osoby, której jedynym celem było wyrzucenie jej gumy.

14 z 30

Joe Jonas

Na szczycie jeźdźca Joe Jonasa: 12 szczeniaków. Wyjawił, że jest to na jego riderze od jakiegoś czasu, ale jest to jedna rzecz, którą nie zawsze dostaje. Powiedział, że tylko od czasu do czasu „miasto pojawi się z 12 szczeniakami” dla niego. Poza tym chce tylko piwa i pasztetów z mięsem.

15 z 30

Kanye West

W jednej z poprzednich tras koncertowych Kanye pogrubił na swoim riderze najważniejsze dla niego rzeczy. Chief among the requested: Carmex chapstick, Sunkist solone pistacje, butelki Propel Water, i booze – butelka Hennessy, Skyy lub Absolut Vodka, Patron Silver Tequila, i cztery 6-packs Heineken. Podczas trasy koncertowej „Saint Pablo”, żona Kanye, Kim Kardashian, zamieściła zdjęcie maszyn do robienia slushie z alkoholem w jego garderobie, a my możemy tylko przypuszczać, że oznacza to, że zostały one tam umieszczone na życzenie.

  10 wielkanocnych jajek, które Harry Styles ukrył w "Domu Harry'ego"

16 z 30

Lady Gaga

Gaga złożyła kilka dość nietypowych próśb, jedną z nich był manekin z „puffy pink public hair” (myślimy, że miała na myśli pubic włosy, ale hej, kto wie!) na jej trasę „Monster Ball”. Potrzebowała również kilku bardzo długich słomek i wielu herbat – jak każdy prawdziwy fan wie, ma na tym punkcie obsesję.

17 z 30

Kevin Hart

Prośba Harta może być jak dotąd najbardziej absurdalna. Poprosił, aby pięć kobiet w wieku 21-27 lat „o atletycznej/seksownej budowie” pojawiło się w lokalu godzinę przed czasem i zostało godzinę po. Śmieszny zawodnik powiedział, że kobiety otrzymają koszulki i rajstopy, a jedyne „rozmiary to x-small, small i medium”

18 z 30

Britney Spears

Podczas występu w londyńskiej O2 Arena, Spears zażądała, aby w jej garderobie zawisło oprawione zdjęcie księżnej Diany, ponieważ, podobno, „Britney uwielbia monarchię. Diana była pod wieloma względami jej inspiracją” Bardzo chciała też cheeseburgery z McDonald’s… ale trzymaj bułki.

19 z 30

Lindsay Lohan

Przed tym jak miała pojawić się w rosyjskim talk show, Lohan wysłała listę żądań, wśród których było spotkanie z prezydentem Rosji Władimirem Putinem. Zażądała również, aby za występ w programie otrzymała roczną wizę, prywatny odrzutowiec oraz 650 tysięcy dolarów.

  NHL Network ogłasza wyłączną relację z Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Stanach Zjednoczonych

20 z 30

George Clooney

Podobno Clooney zażądał, aby podczas kręcenia filmu w pobliżu jego przyczepy zainstalowano gorącą wannę, zrobioną na zamówienie chatkę plażową i boisko do koszykówki Grawitacja.

21 z 30

Mary J. Blige

Najwyraźniej nie jest fanką publicznych toalet. Jej przewodnik mówi, że potrzebuje własnej, prywatnej, z nowym siedzeniem. Ponadto każdy hotel, w którym się zatrzyma, musi mieć królewskie łóżka, ponieważ „podwójne łóżka są nie do przyjęcia”

22 z 30

Madonna

Jej największą prośbą, i mamy na myśli największą jak w liczbie, była 200-osobowa świta. Aha, i jest nieugięta co do tego, że jej pokój za kulisami przypomina jej osobisty dom, z meblami z tkaniny pachnącej kwiatami

23 z 30

Eminem

Raper mógłby mniej dbać o meble to swojej garderoby-his rider tylko układa, jakie jedzenie powinien mieć. I jest dzieckiem w sercu, żądając 6 Lunchables-3 indyków i 3 szynek, jeśli jesteśmy konkretni. Musi mieć też zamiłowanie do Diet Coke, bo potrzebował 24 puszek i 24 plastikowych butelek tejże.

24 z 30

Ne-Yo

Wokalista musi mieć w swojej garderobie spory zapas alkoholu, w tym butelkę Ketel One. Nie jest to jednak rodzaj wódki do picia. Ne-Yo poprosił o butelkę wyłącznie w celu użycia jej do czyszczenia rzeczy, choć zawodnik nie sprecyzował, jakie to rzeczy.

25 z 30

Cher

Cher i jej menedżerowie nie noszą przepustek za kulisy. Koniec historii. Jej rider zaznacza, że ludzie powinni zapoznać się z ich twarzami, bo nie będą ich nosić. Aha, i weźmie też jeden osobny pokój dla wszystkich swoich peruk.

26 z 30

Książę

Wokalista „Purple Rain” wykonał jedną z największych dotychczasowych próśb w 2007 roku, prosząc właściciela obiektu o zbudowanie mu luksusowego domu z pięcioma sypialniami w pobliżu O2 Arena w Londynie. W swoim riderze z 2004 roku wymagał, aby „wszystkie przedmioty w garderobie musiały być przykryte przezroczystą plastikową folią do czasu odsłonięcia przez głównego artystę. Jest to absolutnie konieczne.”

27 z 30

Whitney Houston

Zgodnie ze swoim jeźdźcem, Houston zażądała, by przewieziono ją w „opancerzonym” Mercedesie Benz lub BMW 740.

28 z 30

One Direction

The now-split boy band miał kilka całkiem zabawnych żądań dla ich 2015 „On the Road Again” tour, w tym lodówkę zaopatrzoną w piwo przez cały czas, dużo KFC, stół do ping-ponga i miękki papier toaletowy. To wszystko wydaje się całkiem wykonalne w porównaniu z tym, o co prosili inni celebryci.

29 z 30

Will Ferrell

Podobnie jak wiele ról, które przyjmuje, Ferrell ma kilka dość zabawnych próśb – i nie jesteśmy pewni, czy miały być traktowane poważnie. Przedmioty obejmowały elektryczny trójkołowy skuter mobilny, lot schodów na kołach, sztuczne drzewo na kołach i tęczę na kołach. Widzimy tutaj wzór.

30 z 30

Paul McCartney

Całkiem odwrotnie niż Rihanna, McCartney zażądał, aby wszystkie przedmioty były wolne od zwierząt, w tym jedzenie, materiały i nadruki (żaden pluszowy dywan z futra dla niego). Jego rider stwierdza, że „nie będzie żadnego mięsa, ani produktów ubocznych mięsa dozwolonych do serwowania w garderobach, biurze produkcyjnym lub obszarach w ramach 'obszaru backstage’.” Jeśli on nie je mięsa, nikt nie może.

Najchętniej czytane

Coinbase NFT Pauses Creator Drops na swoim rynku

Coinbase NFT niedawno podjęło decyzję o wstrzymaniu zrzutów twórców, powodując zamieszanie i spekulacje wśród społeczności NFT. Pomimo pauzy, Coinbase podkreślił, że jego rynek NFT...

Co powoduje występowanie pór roku na Ziemi?

Co powoduje pory roku na Ziemi?Ponieważ Ziemia obraca się na swojej osi, wytwarzając noc i dzień, porusza się również wokół Słońca po eliptycznej (wydłużonej) orbicie, która wymaga około 365 1/4 dni do zakończenia. The ziemia spin oś być przechylać w odniesieniu do swój orbitalny płaszczyzna. To właśnie powoduje występowanie pór roku.Jak oś Ziemi wpływa na

Jak napisać równanie, które odnosi się do X i Y?

Jak napisać równanie, które dotyczy X i Y?Ponieważ x i y zmieniają się bezpośrednio, równanie ma postać y=kx. Możemy więc rozwiązać dla k używając podanych wartości dla x i y. Równanie, które odnosi się do x i y to y=5x.Co to jest bezpośrednia zmienność między X i Y?Bezpośredni link do postu Kevina Yanga "Bezpośrednia wariacja

Które stwierdzenie najlepiej charakteryzuje różnicę między celami odbudowy prezydenta Andrew Johnsona i radykalnych republikanów w Kongresie?

Które stwierdzenie najlepiej charakteryzuje różnicę między celami rekonstrukcji prezydenta Andrew Johnsona i radykalnych republikanów w Kongresie?Które stwierdzenie najlepiej charakteryzuje różnicę między celami rekonstrukcji prezydenta Andrew Johnsona i radykalnych republikanów w Kongresie? Prezydent Johnson chciał większej pobłażliwości wobec byłych stanów konfederackich; radykalni republikanie chcieli kary.Które stwierdzenie wyjaśnia, dlaczego Piętnasta Poprawka została zaproponowana przez Radykalnych Republikanów podczas

Za „Teorią Czerwonych Paznokci”, którą widziałeś na TikTok

Image Source: Getty / CSA Images, H. Armstrong Roberts, NSA Digital Archive, subjug, Fot. Ilustracja: Ava CruzJeśli wydaje ci się, że na mediach społecznościowych...

Czy ubezpieczenie OC dram shop chroni sprzedawcę alkoholu?

Czy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z prowadzeniem sklepu chroni sprzedawcę alkoholu?Dram shop liability odnosi się do zbioru przepisów regulujących odpowiedzialność tawern, sklepów monopolowych i innych placówek handlowych serwujących napoje alkoholowe. Prawo to ma na celu ochronę ogółu społeczeństwa przed zagrożeniami związanymi z podawaniem alkoholu nieletnim i nietrzeźwym klientom.Czy barmani mogą

Hayden Panettiere dzieli się historią uzależnienia: „Byłam na szczycie świata i zrujnowałam go”

Źródło obrazu: Getty / Roy RochlinW ostatnim wywiadzie dla People, Hayden Panettiere ujawniła, że spędziła lata walcząc z uzależnieniem od opioidów i alkoholu. W...

Scott Disick spotyka się z Kardashianami, by uczcić Bar Micwę Masona

Mason Disick jest oficjalnie 13, a jego tata, Scott Disick, ponownie połączył się z rodziną Kardashian-Jenner w weekend, aby świętować wyjątkowe urodziny syna. Podczas...

Jaka jest rola czynników transkrypcyjnych w transkrypcji?

Jaka jest rola czynników transkrypcyjnych w transkrypcji?Czynniki transkrypcyjne to białka biorące udział w procesie przekształcania, czyli transkrypcji, DNA w RNA. Czynniki transkrypcyjne obejmują szeroką liczbę białek, z wyłączeniem polimerazy RNA, które inicjują i regulują transkrypcję genów.Czy czynniki transkrypcyjne wiążą się z mRNA?Czynniki transkrypcyjne to białka posiadające domeny, które wiążą się z DNA regionów promotora lub

Co zrobić, gdy pracownik zasypia w pracy?

Co zrobić, gdy pracownik zasypia w pracy?Co zrobić, gdy pracownik zasypia w pracyJeśli pracownik stwarza bezpośrednie zagrożenie dla siebie lub innych, znajdź sposób na interwencję. Odwołaj się do oficjalnej polityki dotyczącej pracowników zasypiających w pracy. Sprawdź środowisko biurowe. Porozmawiaj z pracownikiem. Zdecyduj się na rozsądną karę. Popracuj nad równowagą między pracą a życiem prywatnym w

Pozostałe newsy

  Jakie białko koduje nić DNA?

Coinbase NFT Pauses Creator Drops na swoim rynku

Coinbase NFT niedawno podjęło decyzję o wstrzymaniu zrzutów twórców, powodując zamieszanie i spekulacje wśród społeczności NFT. Pomimo pauzy, Coinbase podkreślił, że jego rynek NFT...

Steve Aoki x Stoopid Buddy zapowiadają Web3 Stop-Motion Series

Steve Aoki i Seth Green łączą się z platformą treści web3/NFT ShibuyaXYZ, aby ogłosić interaktywny, tworzony przez społeczność serial poklatkowy zatytułowany "Dominion X: Level...

Firmy kryptowalutowe kontynuują zwolnienia i redukcję zatrudnienia do stycznia 2023 r

W morzu zwolnień tech, firmy Crypto również odczuwają ciepło tak daleko w styczniu 2023 roku. Co najmniej 14 firm kryptowalutowych ogłosiło zwolnienia, z ponad...

PROOF of Conference: Wszystko, co musisz wiedzieć

Top Blue-Chip NFT marka PROOF ogłasza "Proof Of Conference" - wielodniowe wydarzenie celebrujące wszystko co związane z web3. Wydarzenie łączy sztukę, kulturę, społeczność i...

Rug Radio PFP NFTs z Cory Van Lew Mint w poniedziałek 6

Fani Rug Radio, przygotujcie swoje cyfrowe portfele na drop PFP NFT projektu we współpracy z Cory Van Lew! Nowe przedmioty kolekcjonerskie pojawią się 6...