Show Biznes

30 produktów do odstresowania się jak ekspert Wellness

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które uwielbiamy i myślimy, że Tobie też się spodobają. Jeśli kupisz polecony przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Stres i niepokój dopadają każdego z nas, ale w tym roku postawiłam sobie za misję, by nie dać się im pokonać. Kiedy zaczynam czuć się spanikowany, staram się zrobić bilans sytuacji i skupić się na uzyskaniu perspektywy. Może to zabrzmi sprzecznie z intuicją, ale odkryłem, że najłatwiejszym sposobem na odstresowanie się jest bycie przygotowanym. Dla mnie oznacza to posiadanie odpowiednich produktów do dyspozycji, więc wszystko, na czym muszę się skupić, to głębokie oddychanie i dbanie o siebie.

Są to przedmioty, które trzymam w zapasie, więc jeśli mam szybką minutę na trochę samoopieki, jestem już przygotowana. Używanie ich sprawia, że czuję się bardziej skupiona i mogę wrócić do siebie. Niektóre z nich używam, aby utrzymać się z dala od paniki, a niektóre z nich oddaję się, gdy już czuję się spokojna, ale uważam każdy z nich za ważną część mojej rutyny samoopieki. Należą do nich między innymi wysokiej jakości suplementy, odżywcza pielęgnacja skóry, pyszny napój, kosmetyki do pielęgnacji snu i narzędzia do masażu. Weź głęboki oddech i sprawdź moje propozycje.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button