Huey Magoo's Milestone 40th Restaurant Now Open In Flowery Branch, Georgia

America’s Greatest Tasting, Rapidly Expanding Chicken Tenders Brand świętuje wielkie otwarcie swojej 40. restauracji Company-Wide

Huey Magoo's Milestone 40th Restaurant Now Open In Flowery Branch, GeorgiaFlowery Branch, GA (RestaurantNews.com) Huey Magoo’s – „Filet Mignon Of Chicken®” – świętuje swój najnowszy sklep franczyzowy z wielkim otwarciem dzisiaj w Flowery Branch, Georgia, prezes i dyrektor generalny Andy Howard ogłasza.Huey Magoo’s Flowery Branch jest kamieniem milowym 40th otwarcie restauracji w całym systemie obejmującym siedem stanów, z ponad 225 franczyzami sprzedawanymi obecnie w 12 stanach. Restauracja end cap o powierzchni 3,500 stóp kwadratowych posiada zewnętrzne patio i mobilne okno odbioru zamówień, w którym goście mogą zamówić z wyprzedzeniem za pośrednictwem aplikacji mobilnej Huey Magoo’s i odebrać swoje zamówienie w oknie odbioru.jest to czwarty z 25 lokali Huey Magoo’s, które zostaną otwarte w Wielkiej Atlancie, po Loganville, Oakwood i Dacula, w ramach umowy franczyzowej grupy DAD’s Tenders, w skład której wchodzą Dean Thompson, Alex Larson i Derry Thompson, którzy są również doświadczonymi franczyzobiorcami Papa John’s. Flowery Branch będzie oferować dania na wynos, catering i dostawę za pośrednictwem zewnętrznych usług dostawczych DoorDash i Uber Eats w przyszłości. Celebrate Huey Magoo’s 40th otwarcie sklepu tutaj https://vimeo.com/783305121/af519c1089.

Huey Magoo's Milestone 40th Restaurant Now Open In Flowery Branch, Georgia

„Jesteśmy całkowicie podekscytowani otwarciem naszej czwartej lokalizacji Huey Magoo’s” – mówi Alex Larson – „Wyruszyliśmy z misją stworzenia czegoś innego w naszej branży. Dla naszego zespołu pracowników, aby nie czuli się jak kolejna wypłata lub miejsce pracy obok innych, ale aby czuli się wysłuchani, czuli się docenieni, doceniani i aby stworzyć kulturę opartą na rodzinie – rodzinie, która wspiera i podnosi siebie nawzajem, rośnie i pracuje razem jako zespół.kiedy nasze kierownictwo i członkowie zespołu przyjmują tę kulturę, tworzy to wyjątkową energię i ekscytację, która następnie rozlewa się na społeczności, w których jesteśmy obecni. Flowery Branch doskonale pasuje do stylu restauracji, atmosfery i reputacji, którą tworzymy tutaj lokalnie w Georgii. Każde otwarcie sklepu przybliża nas o krok do realizacji naszej misji i zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tej podróży razem z nami.”

  Jaka właściwość wody powoduje zakrzywioną powierzchnię?

Howard kontynuuje, „Jesteśmy nad księżycem, aby świętować nasz kamień milowy 40th Otwarcie restauracji Huey Magoo, a szczególnie ekscytujące jest to, że będzie to czwarty sklep naszych niesamowitych franczyzobiorców wielooddziałowych Deana, Alexa i Derry’ego. Patrzymy w Nowy Rok z tak ogromną radością i uniesieniem, mając na uwadze wiele kolejnych otwarć restauracji, które nadejdą bardzo szybko. Jestem niezwykle dumny i wdzięczny za nasz imponujący rozwój, popularność marki i naprawdę niesamowity zespół Huey Magoo, dzięki któremu to wszystko jest możliwe.”

Huey Magoo's Milestone 40th Restaurant Now Open In Flowery Branch, Georgia

Restauracje Huey Magoo’s oferują dine-in/out, take out, dostawę za pośrednictwem usług dostawczych stron trzecich, drive-thru i curbside pickup w uczestniczących restauracjach. Wszyscy goście będą cieszyć się podpisem Huey Magoo’s grillowane, ręcznie pieczone lub „sosowane” premium kurczaka, sałatki farm fresh, kanapki i wrapy. Każdy przetarg Huey Magoo’s jest zawsze wykonany w całości naturalnie, bez antybiotyków kiedykolwiek, bez hormonów, bez sterydów i bez konserwantów.

Ciesz się Huey Magoo’s Chicken Tenders teraz otwarte w 7310 Spout Springs Road, Flowery Branch, GA 30542.Godziny pracy są codziennie 11am-9pm.Aby uzyskać więcej informacji i pełną listę lokalizacji, odwiedź www.hueymagoos.com, a do restauracji w Flowery Branch zadzwoń pod numer 470-260-1000. W sprawie zapytań dotyczących franczyzy skontaktuj się z Andy Howardem pod adresem andy@hueymagoos.com.

  Jak zmienić domyślny program pocztowy w Windows 10?

Huey Magoo's Milestone 40th Restaurant Now Open In Flowery Branch, Georgia

O Huey Magoo’s

Huey Magoo’s został założony w 2004 roku przez Matta Armstronga i Thada Hudgensa, dwóch południowych chłopców z pasją do wysokiej jakości kurczaka i zamiłowaniem do służenia innym. Wybrany „Najlepszym smażonym kurczakiem”, „Najlepszym z najlepszych kurczaków”, „Najlepiej ocenianym smażonym kurczakiem na Florydzie” i „Najgorętszym startupem Fast Casuals w Ameryce”, Huey Magoo’s szybko się rozwija i franczyzuje na całym południowym wschodzie z wieloma lokalizacjami w Centralnej Florydzie, w Południowej Florydzie, Jacksonville, Wielkiej Tampie, Georgii, Mississippi, Alabamie, Tennessee, Ohio, Południowej Karolinie i wkrótce w Północnej Karolinie, Missouri, Zachodniej Wirginii, Kentucky, Las Vegas i wielu innych. Huey Magoo’s szczyci się tym, że dostarcza najsmaczniejsze kurczaki w czystym, przyjaznym dla rodziny środowisku, okazując jednocześnie swoją miłość do ludzi. Huey Magoo’s dostarcza pyszne, gotowane na zamówienie kurczaki i robi to do perfekcji. Huey Magoo’s oddaje część zysków organizacjom non-profit i grupom społecznym.zaangażowanie w budowanie kultury doskonałości w obsłudze i jakości żywności poprzez serwowanie tylko najwyższej jakości ręcznie pieczonych lub grillowanych kurczaków zanurzonych lub „posmarowanych” wyjątkowymi sosami, Huey Magoo’s przyciąga lojalną grupę Millenialsów, rodzin i sąsiednich firm spragnionych jakości, pysznego jedzenia w rozsądnych cenach.

  Sposoby wyboru centrum danych

Media Contact:
Ilene Lieber
Passion PR Consulting
321-277-7812
ilene@passionprconsulting.com

  • Więcej z Huey Magoo’s