PytaniaShow Biznes

5 COPYWRITING HACKS, KTÓRE ZWIĘKSZĄ TWOJĄ PRZYCIĄGALNOŚĆ – GdanskTown.pl

Kto nie marzy o napisaniu sloganu marketingowego, który sprawi, że netizens będą wracać po więcej! Oprócz zakotwiczenia uwagi i napędzania sprzedaży, chwytliwa kopia jest kluczowa dla rozszerzenia świadomości marki i zapewnienia lojalności marki. A jednak jak często zdarzyło Ci się utknąć podczas pisania tekstu dla Twojego produktu? A może zastanawiał się, dlaczego pomimo spędzania tyle czasu i wysiłku na crafting pomysłowe treści, masz ledwo żadnych nabywców. Oto 5 Copywriting Hacks, które z pewnością zwiększą ruch do Twojego produktu lub usługi.

# 1. Poznaj swój rynek

Możesz mieć na sprzedaż najbardziej luksusowe wzory biżuterii lub najbardziej bezbłędne oprogramowanie księgowe, ale jeśli nie wiesz, co twoi potencjalni nabywcy są dokładnie szuka, oni po prostu spojrzeć na swojej stronie i przejść dalej. Więc dowiedzieć się więcej o tym młodym liceum nastolatek, który jest surfowanie online osobistych witryn opieki – być może ona szuka mycia twarzy, która będzie walczyć trądzik, a jednocześnie być delikatny na skórę. Albo wpadnij na osiedlowe lodowisko, aby wysondować wspólne problemy z popularnym sprzętem sportowym. Być może niektóre dzieci szukają sprzętu ochronnego w kolorze, a inne wolą wypożyczyć łyżwy zamiast kupować je latem. Twoje badania rynku będzie oczywiście zależy od budżetu, ale dla wielkich współczynników konwersji, może chcesz użyć czasu sprawdzony marketing hack znalezienia problemu, a następnie być tym, który oferuje rozwiązanie.

#2. Użyj słów akcji

Niezależnie od tego, czy Twoja strona jest o meblach Chippendale czy o zajęciach Reiki, upewnij się, że kopia brzęczy słowami akcji. Na przykład zamiast opisywać sesje jogi jako „połączenie starożytnych indyjskich asan z nowoczesnym treningiem”, powiedz swoim widzom, że „asany są żywą mieszanką energetyzujących pozycji i ćwiczeń oddechowych”. Jeśli twoja kopia nie będzie emanować dynamizmem i entuzjazmem, jest mało prawdopodobne, aby ruch wstrzymać na swojej stronie, a co więcej, przekonwertować widzów w nabywców.

Ta sama potrzeba działania będzie miała zastosowanie przy tworzeniu Twojego nagłówka. Użyj słów, które tworzą poczucie pilności; to będzie haczyk uwagę czytelników i uczynić je chcą przejść przez całą treść. Pamiętaj, że z każdym mijającym dniem, długość uwagi przeciętnego gościa online zmniejsza się – w rzeczywistości, według najnowszych badań, regularne surfer pozostaje na stronie przez zaledwie 10-20 sekund. Więc jeśli twój nagłówek nie może przekazać, jak widz może skorzystać ze wspaniałej aplikacji, produktu lub usługi masz do zaoferowania, on lub ona będzie już iść dalej.

# 3. Keep it simple

Długie, nieporęczne frazy mogą ściągnąć dobrą treść w dół. Wycinaj więc słowa, które oznaczają to samo – na przykład w „planowaniu z wyprzedzeniem” oba słowa wskazują na jakąś formę wcześniejszego działania – wystarczy „planowanie”, dziękuję bardzo! W tym samym duchu, sprawdź swoją kopię dla wordiness; na przykład zamiast pisać, „Wyniki spowodowały objawienie, że dwie zmienne są niepowiązane”, edytować go do „Wyniki ujawniły, że dwie zmienne są niepowiązane”.

Zachowanie zwięzłości i prostoty tekstu jest najlepszym sposobem na dodanie wpływu do treści, dzięki czemu odbiorca usiądzie i zwróci uwagę. Co więcej, im prostsze są Twoje zdania, tym mniej prawdopodobne jest, że będą one niepoprawne gramatycznie lub nieporęczne – a każdy wie, jak tandetnie napisana kopia może cofnąć nawet najbardziej pomysłową kampanię marketingową.

# 4. Zdobądź odpowiednie narzędzia

Pracuj mądrze, a nie ciężko. W dzisiejszych czasach istnieje kilka narzędzi do edycji online, które pozwalają zaoszczędzić czas i wysiłek. Innymi słowy, możesz po prostu skupić się na tworzeniu inspirujących treści, nie przejmując się gramatycznymi minutami lub pułapkami interpunkcyjnymi. Oto niektóre z przydatnych narzędzi, które możesz poznać:

 • Word Count

  Większość programów do tworzenia dokumentów posiada narzędzie do śledzenia liczby napisanych słów, dzięki czemu możesz na bieżąco kontrolować długość swoich treści.

 • OAW

  Jest to agencja pisania online, która może zaoferować Ci pomoc w zakresie gramatyki i profesjonalnie napisanych treści.

 • Best Assignment Experts

Jest to platforma online profesjonalnych pisarzy i mentorów, którzy poprowadzą cię w twoich treściach pisemnych.

 • Blog o pisaniu prac zaliczeniowych

  Blog online pełen artykułów i postów, które odpowiedzą na wszystkie pytania związane z pisaniem.

 • Cite It In

  Często technika dodawania cytatów może zaskoczyć najbardziej doświadczonych pisarzy – jest to narzędzie online, które włączy do twojej treści prawidłowy sposób dodawania cytatów, odniesień i cytatów – wszystko za darmo!

 • Thanks For The Help

  To dość popularna agencja pisarska w internecie, która pomaga między innymi w żmudnym procesie korekty.

 • My Writing Way

  Jeśli szukasz wskazówek dotyczących pisania w biznesie, sprawdź to, aby uzyskać wszelkiego rodzaju przydatne zasoby.

#5. Znajdź swój własny głos

OK, więc istnieją tysiące stron internetowych touting najbardziej ekonomiczne rezerwacje hotelowe lub ekscytujące pakiety wakacyjne – dlaczego Twój portal powinien być wyjątkowy? W celu jazdy do domu, dlaczego kupujący powinni wybrać swój produkt lub usługę nad konkurentem, trzeba użyć unikalnego głosu podczas pisania kopii. Zamiast naśladować popularne tagline’y lub powtarzać znane slogany, znajdź swój własny styl pisania. Twój ton pisania będzie odzwierciedlony w doborze słów, strukturze zdań, jak również wszelkich figur mowy, które mogą być używane. Zadaj sobie pytanie, co sprawiłoby, że pozostaniesz na stronie lub wrócisz do konkretnej treści; odpowiedź w większości przypadków będzie świeży styl pisania – taki, który błyszczy, ale nie przytłacza.

Również podczas opracowywania własnego stylu pisania, trzeba by zachować swój produkt w umyśle – na przykład, to wszystko jest bardzo dobrze dla blogu pieczenia, aby zachęcić widzów z zmysłowym obrazem i luscious pics, ale kiedy pitching swoją firmę doradztwa prawnego, to byłoby bardziej sensowne, aby utrzymać język jasne i biznesowe.

We wszystkich tych sposobów, można craft zabójczy kopię dla swojego produktu lub usługi. Ostatecznym celem jest nie tylko do haka przypadkowych gości, ale zapewnić, że przekształcają się w nabywców i zachować wracając w dłuższej perspektywie.

Related Articles

Back to top button