PytaniaShow Biznes

5 darmowych narzędzi do badania słów kluczowych – GdanskTown.pl

Czy właśnie zamierzasz opublikować swoją stronę internetową? Stworzenie dobrej strony internetowej musiało być wymagające. Jeszcze trudniej jest zdobyć odpowiednie słowa kluczowe dla swojej witryny. Jeśli treść jest dobra, projekt jest doskonały, a strategie marketingu internetowego są na miejscu, może to, co pozostaje jest właściwe słowa kluczowe. Słowa kluczowe są najbardziej istotnym wyznacznikiem, który będzie napędzać ruch do Twojej witryny. Jest to trudne czasami, prawie niemożliwe, aby odgadnąć słowa kluczowe dla swojej witryny. Możesz spędzić godziny, a czasem dni spekulując na właściwe słowo i nie. Nie martw się, ten artykuł pokazuje, co udane ludzie robią, aby uzyskać te chwytliwe i SEO przyjazne słowa kluczowe. Narzędzia Keyword Research są tym, czego potrzebujesz zamiast używać swojego cennego czasu formułując słowa z głowy lub szukając ich online.

Narzędzia te zapewnią Ci, że nie będziesz tracić czasu na generowanie słów, które nie dodają się poprawnie. Musisz wpisać tytuł swojej strony internetowej, a setki słów kluczowych zostaną wyświetlone do wyboru. Podczas gdy wiele narzędzi do badania słów kluczowych są premium, te pięć wspaniałych narzędzi są darmowe. Nie tylko pomogą Ci one zwiększyć Twój ranking wyszukiwania, jak widać w Serp rank tracker, ale także dadzą Ci wskazówki, jak przetrwać w konkurencji online.

1. Planer słów kluczowych Google AdWords

Być może słyszałeś o tym narzędziu. Jest ono bardzo znane, ale może nigdy nie wiedziałeś, że może pomóc w optymalizacji Twojej strony. Jeśli celujesz w silnik Google, aby zaindeksować swoją stronę, co i tak powinieneś zrobić, ponieważ 70% wszystkich wyszukiwań odbywa się w Google, to narzędzie generatora słów kluczowych powinno być twoim towarzyszem. Jest ono bardzo łatwe w użyciu. Wystarczy wpisać swój tytuł w polu wyszukiwania i wybrać słowa kluczowe z wygenerowanych wyników.

2. SEO Słowo kluczowe i permutacja AdWords

Kiedy masz już swoje topowe słowo kluczowe w miejscu, musisz zdobyć inne wspierające słowa kluczowe, aby Twoja strona uplasowała się wśród najlepszych. SEO Keyword and AdWords permutation generator zapewni Ci listę możliwych słów kluczowych do wyboru. To w zasadzie ma wszystkie najlepsze słowa kluczowe w swojej niszy. Może produkować wiele propozycji słów kluczowych. Niektóre z nich mogą nie mieć sensu, ale wybierz to, co chcesz.

3. Google Correlate

Ponownie, narzędzia od Google są najlepsze do użycia przy generowaniu słów kluczowych. Narzędzie Google Correlate sprawi, że będziesz miał najlepsze słowa kluczowe do wykorzystania w innych wyszukiwarkach. Dzięki temu narzędziu możesz stworzyć najbardziej prawdopodobne i pasujące pomocnicze słowa kluczowe, które prawdopodobnie będą wyszukiwane razem z Twoim głównym słowem kluczowym. Powinieneś więc użyć go, aby uzyskać słowa kluczowe o długim ogonie dla swojej witryny. Jest również bardzo łatwy w użyciu: wpisz swoje słowo kluczowe, a następnie możesz wybrać wspierające słowa kluczowe z listy.

4. MforSMB Bulk Keyword Generator

MforSMB Bulk Keyword Generator służy do wyszukiwania najlepszych słów kluczowych w Twoim lokalnym zestawieniu. Jest on przeznaczony do wybierania najbardziej atrakcyjnych słów kluczowych, które można wykorzystać w lokalnym listingu SEO. Konieczne jest posiadanie lokalnej strategii SEO w miejscu, zwłaszcza jeśli Twoja firma jest nowa lub młoda. Aby skorzystać z tego narzędzia, najpierw wybierz kategorię swoich produktów, a następnie wybierz typ usługi. Następnie zostaniesz poproszony o podanie lokalizacji i tytułu. Będziesz miał wszystkie możliwe kombinacje słów kluczowych do wyboru.

5. Soovle

Soovle to wspaniałe narzędzie pomoże Ci wybrać najlepszą kombinację słów kluczowych we wszystkich wyszukiwarkach. Choć domyślnie używa wyszukiwarki Google, możesz wybrać Bing, Yahoo, a nawet prywatne wyszukiwarki, takie jak DuckDuckGo i StartPage. Ponieważ Google wydaje się powoli tracić dominację, najwyższy czas zacząć sprawdzać, jak Twoja strona pojawia się w alternatywnych wyszukiwarkach.

Słowo kluczowe jest sercem optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Należy skupić się na odpowiednich słowach kluczowych, aby uzyskać najlepszy ranking. Studiuj najlepsze słowa kluczowe w swojej niszy. Nie musisz zgadywać, jakie słowa kluczowe użyć jeszcze te darmowe generatory słów kluczowych są dostępne dla Ciebie. Wybierz najbardziej odpowiedni dla Ciebie i uzyskać to słowo kluczowe, które zwiększy swój ranking SEO do wysokości właśnie chciałeś.

Related Articles

Back to top button