Show Biznes

5 seriali do obejrzenia, jeśli kochaliście niedźwiedzia

fx's the bear

Matt Dinerstein

Jeśli tak jak my, masz obsesję na punkcie The Bear, ta lista jest dla Ciebie. Program śledzi szefa kuchni, Carmy’ego, który po tragicznej śmierci w rodzinie wraca do domu, do Chicago, aby pomóc w prowadzeniu rodzinnego biznesu – sklepu z kanapkami. Carmy, wciąż odczuwając skutki śmierci członka rodziny, ma za zadanie pogodzić prowadzenie małej firmy i radzenie sobie z wyjątkowym personelem kuchennym. Tak jak w przypadku pracy w prawdziwej kuchni, serial nie jest relaksujący. Trzyma w napięciu i nie pozwala oderwać się od rzeczywistości. Mimo to, opowiada doskonałą historię o zawiłościach prowadzenia biznesu, rodzinnej tragedii i dziedzictwie. Na tej podstawie nie dziwi fakt, że dla niektórych jest to szybkie oglądanie. Jeśli należysz do tych „niektórych” i już zdążyłeś to wszystko obejrzeć, nie martw się, mamy dla ciebie propozycję. Oto kilka programów, które warto obejrzeć, jeśli lubisz The Bear.

1Gentefied

Chociaż jest to komediodramat i może nie nieść tego samego napięcia co The Bear, Gentefied jest nadal świetnym dodatkiem do twojej listy. Program śledzi trzech meksykańsko-amerykańskich kuzynów pracujących w rodzinnym sklepie z taco w Los Angeles. Podążając za tymi samymi motywami rodziny i jedzenia, co The Bear, ten serial zajmuje się bohaterami próbującymi przenieść ich taco shop w nową erę, jednocześnie radząc sobie z wyzwaniami gentryfikacji. Gentefied trwał przez wspaniałe dwa sezony przed jego anulowaniem na początku tego roku.

Watch Now

2Chef’s Table

W tej nominowanej do nagrody Emmy serii, niektórzy z najlepszych szefów kuchni na świecie zdradzają swoje sekrety. W dokumentalnym stylu, szefowie kuchni dzielą się z Tobą swoimi osobistymi historiami, inspiracjami i unikalnym podejściem do gotowania. W programie pojawiają się znani szefowie kuchni z całego świata, aby stworzyć prawdziwie inspirujące i smakowite doświadczenie dla nas wszystkich.

Watch Now

3Itaewon Class

W tej K-Dramie, Park Saeroyi staje w obliczu serii tragedii tuż po tym, jak ma skończyć szkołę średnią. Po latach, chcąc zmienić historię swojego życia i zemścić się na tych, którzy go skrzywdzili, wyrusza, by stworzyć własną knajpę. Po drodze dołącza do niego grupa odmieńców, którzy wkrótce stają się rodziną połączoną zaangażowaniem w przekształcenie swojego ulicznego baru w coś wielkiego.

Watch Now

4Shameless

Jeśli The Bear był waszym pierwszym wprowadzeniem do Jeremy’ego Allena White’a i po prostu nie możecie się nim nasycić, pozwólcie, że przedstawię wam Shameless. Program jest dramatem osadzonym w Chicago, który śledzi dysfunkcyjną rodzinę sześciu dzieci i ich ojca alkoholika, granego przez Williama H. Macy’ego.

Watch Now

5Anthony Bourdain: Parts Unknown

Każdy zagorzały fan jedzenia zna Anthony’ego Bourdaina i wpływ, jaki wywarł na świat kulinarny przed swoją tragiczną śmiercią w 2018 roku. W tym nagrodzonym nagrodą Emmy show możesz podążać za Bourdainem, gdy zabiera cię w podróż po kulturze i jedzeniu przez części świata rzadko objęte amerykańskimi mediami. Ten program wykonuje niezwykłą pracę, wyrywając cię ze wszystkiego, co znasz i rzucając cię na kolana niektórych z najbardziej niesamowitych miejsc i jedzenia, jakie można sobie wyobrazić.

Watch Now

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom w podaniu ich adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnych treści można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button