Show Biznes

55 nowych albumów, które będziemy słuchać w 2022 roku

W ciągu ostatniego roku, artyści tacy jak Megan Thee Stallion i Rihanna trzymali nas w niepewności, co mają w zanadrzu dla swoich fanów – ale to nie powstrzymało nas od „Red (Taylor’s Version)” – poziomu podekscytowania z każdą subtelną wskazówką i wydaniem nowego singla. Jak moglibyśmy tego nie robić, skoro Normani i Saweetie (potencjalnie) wydają albumy w tym samym roku?

Tylko w ciągu pierwszych kilku miesięcy, zostaliśmy już obdarowani nowymi utworami, takimi jak „Motomami” Rosalíi, „Dawn FM” The Weeknd, „From a Birds Eye View” Cordae i wiele innych. Od długoletnich faworytów, takich jak SZA i Kid Cudi, po wschodzących artystów, takich jak The Linda Lindas, line-up 2022 roku to doskonały pretekst, by zacząć przygotowywać playlisty na wszystko – od energicznych treningów po relaksujące wieczory na randce.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, którzy artyści z różnych gatunków muzycznych mogą wydać nowe albumy (i kiedy) w tym roku. W międzyczasie, jeśli będziecie nas potrzebować, będziemy ćwiczyć nasze umiejętności tworzenia playlist i przeglądać nasze wyniki Spotify Wrapped, cierpliwie czekając na nowe hity naszych ulubionych artystów w 2022 roku.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button